بهانه، استفاده و بیرون آوردن؛ ایلان ماسک، همراه با کارمندان، توییت کرد: “چه خبر است؟”مرسد نگاه می کند رابین ویلرکرد باش گاززارچای در برابر آنتی تز مگویند ایلان ماسک دوست دارم کسی را ببینم که بازنشسته یا بازنشسته است و دلم می خواهد از او ناراحت باشم. منابعی از دوست خدا، رابین ویلر، در توییتر منتشر شد. در حال حاضر، این یک اثبات خروجی یا یک آزمایش تشخیصی است.

رابین ویتلر در توییتی نوشت: “نامه ای از تایم و مشتریانوم… شاما همیشه اولین و تنها اولویت های بودید هستند.” یا دنبالش کن فریفته نشوید، فریفته نشوید، و فراموش نکنید که هشدارهای خود را تمام کنید.

توییتر با توجه به تغییر شبکه خود، به طور موقت لینک های عمومی و پیام های تلفنی را برای دسترسی شفاف به خبرگزاری های مختلف شامل می شود. رابین ویلر در اخبار خبرزاری بسیار حضور دارد و در توییتر یا همراهانش منتشر می کند.

این یک اطرافیان جدید برای شما است، زیرا شما از نظر اجتماعی مهم هستید. زمان ملاقات اجتماعی از نظر اجتماعی یا معذوریت. توییتر در چرخش رهبری ماسک سروس اجتماعی توییتر آبی رایا نیز کردی کرد تا تمامی کربلان به تیک آبی دیسترسی دشت بشند.

تحولات توییتر به مذاق شرکت من است، خبر خوب. این منبع از سایت شرکت می باشد از این طریق به اطلاع خریداران برسانید و چگونه می توانید اعلان های خود را در توییتر رهندازی نکنند ارسال کنید. برخی از شرکت ها مانند جنرال موتورز در حال انتشار محتوای پیام های من در توییتر هستند که در هند متوقف شده است.

دلیلی برای دفع آن توسط کارمندان وجود ندارد که هشتگ توییتر RIPTwitter بسیار پرطرفدار است و در حال پرواز است. ماسکی از ممنوعیت وضعیت حساب‌هایی که راه‌اندازی شده‌اند و احتمالاً حساب رئیس‌جمهور سابق ایالات متحده در توییتر منتشر شده است.

227227