بهترین زمان مصرف مکمل ها


زمان مصرف مکمل ها برای افراد جای بحث بوده است. به طور معمول نسخه ای رالی می توانم در هر زمان از روز مصرف. این حال برخی از ها در جذب افزایش جذب.

بهترین زمان مصرف مکمل ها

ویتامین های محلول در آب

9 در آب که شامل C و هشت ویتامین ب است. به طور مرتب گروه محلول در ویتامین های موجود در بافت.

مصرف سی

C یک آنتی اکسیدان برای سلامت سنتز کلاژن و انتقال دهنده های عصبی مورد نیاز. های اسید اسکوربیک دارای زیستی مشابه اسید موجود در میوه ها و سبزیجات است. مکمل های دارویی بدون غذا مصرف کنید ، همراه باشید. ویتامین C را در یک تاریک و دارید ، به عنوان ماده مغذی به نور حساس. 1000

ویتامین های گروه ب

های گروه ب جداگانه یا مکمل های ب کمپلکس به فروش می. جایی که محلول در آن هستند ، می را با غذا یا بدون غذا در هر زمان روز مصرف کنید. توصیه می شود که نقش مهمی متابولیسم مواد مغذی و تولید انرژی. بر این برخی از احتمال است B با معده خالی استفاده شود. عنوان مثال توصیه می کنم افراد B12 را با معده با آب مصرف کنید تا داشته باشید.

ویتامین های محلول در چربی

ویتامین A

های باردار و شیرده افرادی که به فیبروز کیستیک هستند در معرض خطر کمبود خرید A قرار دارند. مکمل های ویتامین آ مشتق از روغن جگر ماهی یا شکل بدن. افزایش جذب مطلوب ، باید از ویتامین A را همراه با وعده غذایی بیشتر چربی مصرف کرد. اگر رژیم غذایی متعلق است ، مصرف مکمل های ویتامین A مورد نیاز نیست.

ویتامین دی

ویتامین D برای عملکرد سیستم سلامت استخراج و سلولی مورد نیاز. از 1 تأثیر کمبود مصرف دی هستند. زمان مصرف مکمل ها داروی دی وعده غذایی خاص چربی است تا بهتر جذب شود. شدن مصرف D کافی منیزیم بستگی. برای حفظ سطح کافی نیز می. ویتامین K در کنار D برای حفظ تراکم مواد معدنی استخوان مفید.

آشنا شویم: کپسول ویتامین ای هلث برست

ویتامین E

ویتامین E به عنوان یک اکسیدان در بدن می کند و جریان خون سالم و عملکرد سیستم مورد نیاز است. می شود ، افرادی که فیبروز کیستیک و بیماری کرون هستند ممکن است مجبور شوند از ویتامین E استفاده کنند. با استفاده از غذا می توانید از آن استفاده کنید. این حال ، یک مطالعه داد اگر در طول روز چربی مصرف شد ، ویتامین E به طور موثر جذب می شود. تا زمانی که در غذاهای کافی چربی مصرف کنید ، لازم نیست الزاما ویتامین وعده غذایی چربی مصرف کنید.

ک

شامل ویتامین K1 و ویتامین K2 است. ویتامین K برای لخته شدن سلامت استخوان و قلب نیاز. پیشنهاد مکمل های روز همراه وعده غذایی خاص چربی مصرف کرد. در جایی که افراد مختلف از طریق رژیم به اندازه مصرف مصرف می کنند دوزهای این ویتامین نمی توانند. مکمل مصرف K ممکن است برخی داروهای ضد انقاد تداخل داشته باشد. از این داروها استفاده کنید ، قبل از مصرف با پزشک خود مشورت. صورت امکان استفاده K را با فاصله از محلول در E و A مصرف کنید. سوی دیگر ، مصرف دارو D و K با هم می توانید برای استفاده مفید استفاده کنید.

مولتی ویتامین ها

ویتامین ها مجاز هستند ویتامین ها و مواد معدنی. از افراد مولتی ویتامین را نسبت به تک مصرف ترجیح می. مولتی مصرف می تواند مغذی را ، در افراد آسیب دیده مانند و مساعدت باردار ، کمک کند. آنجا که این مکمل به طور مثال در چربی و آب هستند ، خریداری شود که آنها با وعده غذایی مصرف کنند. عملکرد برخی مواد را افزایش داد که در صورت مصرف با معده خالی ممکن است رخ دهد.
دو یا چند قرص روز مصرف دوز را در نظر بگیرید بدن را در تقویت کننده برخی مواد کمک کنید. عنوان مثال یک قرص صبحانه و یک عدد همراه ناهار میل.

: طیبه رفیعی
منبع: health line