بهترین شیوه ها برای ارائه نقل قول در بیانیه های مطبوعاتی


نقل قول ها یک عنصر رایج در بیانیه مطبوعاتی هستند که برای به تصویر کشیدن روند فکر یا تأثیر اخبار بزرگ شما طراحی شده اند. اما ایجاد نقل قول کامل می تواند دلهره آور باشد. شما می خواهید نقل قول شما بسیار منتقل شود – هیجان اخبار ، تأثیر احساسی پیام های شما بر مخاطبان ، نظر قوی شما در مورد یک موضوع. بنابراین چرا بسیاری از متخصصان روابط عمومی به رویکرد قدیمی و فرمول بندی شده برای نقل قول مطبوعات متوسل می شوند؟ آیا این فرمول کار می کند؟ صادقانه؟ خیر در حقیقت ، اکثر نقل قول های منتشر شده در مطبوعات توسط خوانندگان و خبرنگاران نادیده گرفته می شود.

امروزه ، متخصصان روابط عمومی باید به نقل قول های خود نزدیک شوند. نقل قول ها راهی قدرتمند برای بازآفرینی داستان شما هستند. اما برای ایجاد یک نقل قول که واقعاً داستان شما را بیان می کند ، باید به مخاطبان خود فکر کنید ، نه به خود شما ، شما باید محتوای نقل قول های خود و نحوه ارائه آنها را در بیانیه مطبوعات دوباره تنظیم کنید.

اما شما از کجا شروع می کنید؟ برای کمک به درک قدرت پیشنهادات و میزان نیاز آنها به بازنگری ، با متخصصان برجسته صنعت تماس گرفتیم ، مدیرعامل Wylie Communications آن وایلی.

دستور تهیه آن برای نوشتن نقل قول های خیره کننده به چهار مرحله ساده خلاصه می شود.

  1. نقل قول های کوتاه تر و معنی دار تر بنویسید: نقل قول های امروز خیلی طولانی است! قانون 1-2-3 آن را دنبال کنید و اصل یک عبارت را درک کنید. او می گوید: “وقتی صحبت از صداها می شود ، معمولاً یک جمله کافی است ، دو جمله خوب است و سه جمله بیش از حد طولانی.” آن توصیه می کند از نقل قول های انتخاب شده استفاده کنید – جملات کوتاه ، اغلب با کلمات قوی که موقعیت شما را به روشنی و واضح نشان می دهد.
  2. تعداد پیشنهادات خود را کاهش دهید: تیم های روابط عمومی لزوماً مجبور نیستند از چندین نقل قول مشابه برای پشتیبان گیری از داستان خود استفاده کنند. آن می گوید این باید متوقف شود. او توضیح می دهد: “هنگامی که ما برتری می دهیم ، پیشنهادات را با دقت کمتری انتخاب می کنیم.” نقل قول های جذاب تر و باکیفیت تر را انتخاب کنید – یا بنویسید که وقتی از آنها کم استفاده می شود ، متن را به اعلان اضافه می کند.
  3. نقل قول های خود را انسانی کنید: نقل قول هایی بنویسید که به زبان مخاطبان شما صحبت می کند ، نه آنهایی که با ماشین تولید می شوند. کمتر روی خود تمرکز کنید و بیشتر بر این که بر چه کسی و چه چیزی تأثیر می گذارید تمرکز کنید. از نقل قول هایی که هیجان رهبری را برجسته می کند صرف نظر کنید. در عوض ، پیشنهاداتی را انتخاب کنید که جزئیات تأثیر کاربر نهایی را مشخص کند. آن اشاره کرد که نقل قول های خسته کننده و واضح اغلب حاوی زبان شرکت هستند. نقل قول های م emotionsثر بر احساسات تأثیر می گذارد و خبرنگاران را وادار می کند تا بیشتر بدانند.
  4. خلاقیت را در نقل قول های خود نشان دهید: از ادعاهای مشابه و فرمول دار متمایز شوید. استعاره ها و قیاس ها راهی عالی برای ایجاد ارتباطات عمیق تر با خوانندگان شما هستند. می توانید از آنها برای ساده سازی مفاهیم پیچیده و کشیدن طناب های قلب استفاده کنید. اگر اخبار شما چنین چیزی را می طلبد ، آن به شدت توصیه می کند از جملات کاربردی و طنز استفاده کنید تا نقل قول های مطبوعاتی شما برجسته شود و توجه خوانندگان را به خود جلب کند.

در واقع ، پیام های شما می تواند دقیقاً همان چیزی باشد که صنعت به آن نیاز دارد. اما اگر دیگران در مورد پیشنهاد خود همین را بگویند ، چه کسی آن را باور خواهد کرد شما؟ شکستن چرخه خبری کلیک محور امروز بسیار دشوار است. اما محتوای نوشته شده هوشمندانه می تواند کمک کننده باشد. زمان آن فرا رسیده است که گزارش های مطبوعاتی را به عنوان یک لیست چک متوقف کرده و آنها را به عنوان فرصت های قصه گویی در نظر بگیرید که می تواند یک مشکل ، راه حل و نتایج را در یک برگه روایت واحد قرار دهد.

با اجرای این نکات از Ann Wylie ، ما می دانیم که تیم های روابط عمومی می توانند از رویکردی خلاقانه و انسانی در مورد نقل قول ها استفاده کنند که به روزنامه نگاران کمک می کند تا داستانها را جذاب تر کنند و در نهایت ، ارتباطات قوی تری بین همه مخاطبان ایجاد کنند.

بیشتر بدانید

کاغذ سفید ما ، نحوه ایجاد نقل قول قابل نقل قول را در گزارشات مطبوعاتی بارگیری کنید.

و برای ثبت نام در کلاس آینده Ann Wylie: Not Your Press Press ، 12-16 دسامبر ، اینجا را کلیک کنید. جولای.