بهترین مواد غذایی که مانند مسکن عمل کردند – دکتر رویا خادمیان


بهترین مواد غذایی که مانند مسکن عمل می کنند

مواد غذایی به دلایلی که دارند همانند یک مسکن طبیعی عمل می کنند. شما هم از جمله باشید که برای مقابله با درد سراغ داروهایی مسکن کرده اید. این حال ، باید بدانید داروی شیمیایی وجود ندارد که عوارض جانبی داشته باشد.

علامت درد در بدن نشانه یک بیماری است. این رو ، بهتر است تشخیص بیماری به پزشک مراجعه کنید. برخی مواد غذایی مانند داروهای مسکن عمل کرده اند و درد را تسکین داده اند که مهمترین ایمیـش مواد غذایی غذاهای خوراکی: شمد

1زنجبیل

دیربار از زنجبیل به یک گیاه دارویی استفاده می کنید فهمیدید. خاصیت ضد تهوع و تسکین دهنده معده دارد. از خواص بی نوع گیاه مبارزه می کند درد روماتیسم و ​​گرفتگی های عضلات رحم در قاعدگی. نشان کپسول زنجبیل داروهایی مثل درد دوره قاعدگی در زنان را تسکین کنید.

2بلوبری

میوه خوشمزه دارای سطح از ریز است که به مبارزه با و کاهش درد کمک می کند. هم اینک فصل این نیست ، اما بلوبری یخ زده هم دارای خواص فراوانی است. میوه های دارای آنتی اکسیدان پلی فنولاند و توت دارای خواص مشابه در تسکین درد هستند.

3تخم کدو

کد یکی از بهترین منیزیم است که نیاز به تسکین درد میگرنی دارد. تحقیق نشان داده است که مانع به پولی استخراج شده و در وقوع ، درمان برای آن انجام شده است. سوی دیگر ، منیزیم نتیجه توقف گرفتگی شبانه عضلات پا.

چهارمزردچوبه

تعدد اثبات کرده است که با مبارزه به مانند یک عمل طبیعی مبارزه شده است. محققان در مصرف روماتیسم آرتروز مصرف می کنند ، احساس درد می کنند. زردچوبه عوارض جانبی داروهایی را نیز در این فرد نگه داشته اند.

سایر مواد مفید تسکین درد ماهی سالمون ، روغن زیتون ، فلفل نعنا اشاره.

برای بهرمندی از رژیم غذایی آنلاین دکتر رویا خادمیان بر روی لینک زیر کلیک کنید:

دریافت رژیم غذایی اینترنتی دکتر رویا خادمیان