به افسران پلیس گفته شد که برایان لاندری به گابی پتیتو ضربه زد: سابقه پلیس


یک سیگنال صوتی جدید نشان می دهد که پلیس یوتا ، که گابی پتیتو و برایان لاندری را در ماه آگوست دستگیر کرده بود ، مطلع شده بود که دوست ناپدید شده مظنون به تجاوز است.

به گزارش فاکس نیوز ، که به نقل از صدای پلیس دریافت شده از فاکس 13 یوتا ، “مامور اعزامی” در روز حادثه گفت: “RP (حزب گزارشگر) می گوید مردی به زن در خانه ضربه زده است.”

دیسپچر می افزاید: “او سوار یک فورد ترانزیت سفید شد ، یک نردبان مشکی در پشت دارد ، پلاک فلوریدا.”

پلیس از این زوج در مورد گزارش حادثه خانگی در تعاونی جامعه Moonflower سوال کرد و این زوج را در خارج از پارک ملی Arches در 12 آگوست بازداشت کرد. یک اپراتور 911 به اعزام کنندگان گفت که مردی را در خارج از تعاونی به زن سیلی زده است.

اما مقامات پس از مشاهده خراش در صورت لاندری ، به دنبال پیگرد پتیتو بودند.

پلیس شهر موآب در حال حاضر تحت عنوان “نقض دستورالعمل های پلیس” برای رسیدگی به “اختلاف بودجه” بین این زوج مورد بررسی قرار می گیرد.

گابریل پتیتو وقتی با پلیس به درگیری بین پیتیتو و برایان لاندری پاسخ می دهد ، با پلیس صحبت می کند.
اداره پلیس شهر موآب

این آژانس پس از متوقف ساختن این زوج در مورد سرقت احتمالی خانگی مورد انتقاد قرار گرفت – آنها برای شب جدا شدند اما سفر آنها در سراسر کشور ادامه یافت.

پتیتو ، 22 ساله ، حدود دو هفته بعد ناپدید شد و بقایای او در 19 سپتامبر در وایومینگ پیدا شد.

لاندری ، که در 1 سپتامبر بدون دوست دخترش به Ford فلوریدا بازگشت ، به فلوریدا بازگشت ، اکنون موضوع یک تعقیب و گریز گسترده است.

صدای دریافتی از فاکس 13 همچنین نشان می دهد که وقتی یک افسر پلیس شماره تلفن شاهد را می پرسد ، اعزام کننده مجدداً اعلام می کند که لاندری به محلی از لانگ آیلند برخورد کرده است که در فیلم برداری از بدن بدن هیستریک و اشک آور به نظر می رسد.

پلیس شهر موآب در حال بررسی نحوه رسیدگی به تماس خشونت آمیز خانگی بین لاندری و پتیتو بود.
پلیس شهر موآب در حال بررسی نحوه رسیدگی به تماس خشونت آمیز خانگی بین لاندری و پتیتو است.
اداره پلیس شهر موآب

“شماره تلفن است [redacted]، نام است [redacted]”می گوید اعزام کننده. “مطمئن نیستم [inaudible]اما ماده ای که مورد اصابت قرار گرفت ، چه نر و چه ماده ، هر دو سوار ون شدند و به سمت شمال حرکت کردند. “

به گزارش فاکس نیوز ، قانون یوتا پلیس را ملزم به دستگیری یا صدور احضاریه می کند در صورتی که “دلایل منطقی برای اعتقاد به ارتکاب خشونت خانگی” دارد.

برت تولمن ، وکیل سابق آمریکا در یوتا ، روز یکشنبه به فاکس نیوز گفت احتمال دارد مقامات با مجازات انضباطی روبرو شوند.

او به این شبکه گفت: “من فکر می کنم آنها متوجه خواهند شد که به نحوی اوضاع را دستکاری کرده اند تا کسی را تحت بازداشت قرار ندهند.” “من فکر می کنم این واقعیت که آنها شاهد عینی دیگری داشتند که دخیل نبود و عینی بود و گفت” او آنها را زد “… آنها اکثریت افسران را در بازداشت خواهند داشت.”

پلیس موآب فورا به درخواست اظهار نظر فاکس نیوز پاسخ نداد.

طبق اسناد تلفن ، اعزام کننده پلیس به مأموران اطلاع داد که برایان لاندری به گابی پتیتو ضربه زده است.
طبق اسناد تلفن ، اعزام کننده پلیس به مأموران اطلاع داد که برایان لاندری به گابی پتیتو ضربه زده است.
اداره پلیس شهر موآب

به گزارش فاکس نیوز ، در همین حال ، جستجوی Laundrie در رزرو 25000 هکتاری Carlton در فلوریدا در حال کاهش است.

جاش تیلور ، سخنگوی اداره پلیس بندر شمال ، اواخر روز یکشنبه به این خبرگزاری گفت: “فکر نمی کنم این هفته شاهد چنین تلاش های گسترده ای باشید.”

“FBI در حال حاضر رهبری جستجو را بر عهده دارد. به من گفته شد که براساس اطلاعات کوچک شده و هدف قرار می گیرد. امیدوارم آب در مناطقی که دسترسی به آنها دشوار است ، فرو رود. “

هفته گذشته ، لاندری به دلیل استفاده از کارت نقدی در وایومینگ در روزهای پس از ناپدید شدن پتیتو متهم به کلاهبرداری فدرال شد.

وکیل خانواده The Post تایید کرد که دو مامور FBI روز یکشنبه به خانه والدین وی در بندر شمالی رسیدند تا وسایل شخصی لاندری را برای آزمایش DNA جمع آوری کنند.