به روز رسانی NFL – موارد جدید Covid برای Packers و Ravens


جهش در Covid هیچ رویدادی را دست نخورده باقی نمی گذارد و اکنون نوبت NFL است که عفونت های جدید را گزارش دهد. دو تیم عفونت های جدیدی را گزارش کرده اند و برای حفاظت از ایمنی دیگر اعضای شرکت کننده در لیگ به پروتکل فشرده لیگ می روند.

به روز رسانی NFL - موارد جدید Covid برای Packers و Ravens

بالتیمور ریونز و گرین بی پاکرز از طریق بیانیه های رسمی تایید کردند که تست بازیکنان تیم آنها به کووید 19 مثبت است.

پاکرز در بیانیه رسمی خود به رسانه ها گفت که آنها پروتکل فشرده NFL را تکمیل کرده اند و بازیکن برای مهار عفونت خود قرنطینه می شود. آنها همچنین گفتند که انجام دادند آزمایشات معمول در طول مسابقات که به آنها کمک کرد تا عفونت ها را در مدت کوتاهی شناسایی کنند. آنها همچنین روی ردیابی تماس برای محافظت از سایر بازیکنان و کارکنانی که با بازیکنان آلوده در تماس بوده اند ، کار می کنند.

بیانیه مشابهی دوشنبه توسط Ravens ارائه شد و گفت که تیم در حال ورود به پروتکل فشرده NFL است و در حال حاضر ردیابی تماس ها را برای شناسایی سایر عفونت های احتمالی در تیم آغاز کرده است. ریونز گفت که آنها با NFL کار می کنند و از تمام دستورالعمل های ایمنی Covid-19 که توسط سازمان دهندگان صادر شده است پیروی می کنند.

مارلون همفری از کلاغ ها نیز این خبر را تایید کرده و در توئیتی اعلام کرده که مبتلا شده و امیدوار است به زودی به حالت عادی بازگردد. در بازی قبلی ، هامفری هرگونه دفاع را کم رنگ کرد و در ادامه چهار تکل برای کلاغ ها انجام داد. با این حال ، این تیم در بازی مقابل استیلرز پیتسبورگ شکست خورد.

همچنین نگرانی هایی برای کلیولند براونز در روز دوشنبه وجود داشت وقتی تیم تصمیم گرفت همه فعالیت های شخصی برنامه ریزی شده خود را لغو کند ، زیرا یکی از بازیکنان آنها علائم کووید 19 را گزارش کرد. با این حال ، تست این بازیکن برای کووید 19 مثبت نبوده و پس از بازی یکشنبه با بازیکنان دیگر در تماس نبود. این تیم اظهار داشت که تمام جلسات را تقریباً در بقیه روز برگزار می کند.

NFL خوشبین با افزایش تعداد موارد در سراسر کشور با بازیهای نهایی مشکلاتی را آغاز کرد. در چند هفته گذشته ، تعداد موارد به طور چشمگیری افزایش یافته است و برخی از تحلیلگران همچنین موج دوم را در برخی از نقاط جهان نشان می دهند. با این حال ، در ایالات متحده ، این افزایش عمدتا به دلیل موج دوم نیست و موج اول در ماه های آگوست و سپتامبر با افت جزئی ادامه می یابد.

مقامات NFL اعلام کرده اند که تمام اقدامات احتیاطی را برای اطمینان از ایمنی بازیکنان و کارکنان در طول مسابقات انجام می دهند. آنها گفتند که می خواهند فصل را با خیال راحت به پایان برسانند و اصرار دارند بازیکنان هنگام ورود به محوطه بازی از ماسک استفاده کنند. آنها همچنین پیشنهاد می کنند بازیکنان دیگر که بازی نمی کنند نیز برای محافظت از کل تیم و کارکنان در برابر خطر عفونت از روکش صورت استفاده کنند.

مشکل مدیریت فاصله اجتماعی در طول این بازی ها است. از آنجا که NFL شامل تماس فیزیکی با سایر بازیکنان می شود ، حفظ فاصله اجتماعی می تواند دشوار باشد ، حداقل زمانی که بازیکنان در حال سقوط هستند. با این حال ، مقامات NFL اقدامات احتیاطی منطقی را برای جلوگیری از شلوغی مناطق بانکی انجام می دهند و به دنبال راه های مختلفی برای گسترش مناطق بانکی برای استقرار هر بازیکن هستند. به این ترتیب ، بازیکنان در یک منطقه کوچک تجمع نمی کنند و می تواند به آنها در جلوگیری از انتقال عفونت با فاصله زیاد کمک کند.

هیئت مدیره NFL به وضوح به تیم ها دستور داده است که دستورالعمل های فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند و به بازیکنان نیز توصیه می کند که در حاشیه نیز از ماسک استفاده کنند. در بیانیه ، هیئت مدیره گفت که پوشیدن ماسک هنگام تماس نزدیک احتمال قرار گرفتن در معرض تماس نزدیک با خطر بالا را کاهش می دهد در صورتی که بازیکن در معرض یک فرد مبتلا به کووید مثبت قرار گیرد.

در یک حادثه اخیر ، بازیکنی که دو روز پس از بازی نتیجه مثبت داشت ، ماسک نداشت. هنگام ردیابی تماس بازیکن ، مشخص شد که بازیکن با 17 هم تیمی دیگر و برخی از اعضای ستاد در تماس نزدیک است. نکته جالب این است که هیچکدام از آنها از ماسک استفاده نکرده اند. در این شرایط ، همه بازیکنان دیگر که در تماس نزدیک بودند ، اکنون به مخاطبین نزدیک پرخطر تبدیل شده اند و این وضعیت پرخطر برای سایر تیم ها است.

بازیکنی که دو روز بعد از بازی جواب مثبت داده بود ، روز بازی و قبل از آن منفی بود. حتی در آن صورت ، سایر اعضای تیم در گروهی با ریسک بالا قرار می گیرند و اکنون باید به پروتکل فشرده NFL بپیوندند.

مقامات NFL گفتند که آنها سخت کار کردند و با همکاری همه تیم ها آسیب پذیری هایی را که می تواند خطر انتقال را افزایش دهد ، شناسایی کردند. این یک منحنی یادگیری است که می تواند به شما در اجرای مسابقات دیگر در شرایط مشابه در آینده کمک کند. در حال حاضر ، مدیریت NFL استفاده گسترده از ماسک را هنگام بازی بازیکنان در داخل و خارج از زمین توصیه می کند. گذشته از آن ، فاصله گذاری اجتماعی مناسب نیز در کنترل شیوع ویروس در طول مسابقات NFL مهم است.

نکته شگفت انگیز در مورد مسابقات NFL این است که از زمان شروع آزمایشات در اوایل ماه آگوست ، تقریبا 50 بازیکن و تقریبا 70 کارمند تست کووید 19 مثبت داده اند. در نتیجه ، چندین بازی به تعویق افتاد و بسیاری از تیم ها مجبور به تعلیق فعالیت های شخصی شدند.

افزایش تعداد موارد در بین بازیکنان NFL مطابق با آنچه در بقیه کشور اتفاق می افتد است و بسیاری از ایالت ها در چند هفته گذشته تعداد بی سابقه ای را گزارش کرده اند. در این شرایط ، مقامات NFL امیدوارند که فصل را در کمترین زمان ممکن با کمترین خسارت ممکن به پایان برسانند. این بدون شک سخت ترین فصل برای مقامات NFL است.