به طور طبیعی از طریق رژیم میوه قلیایی وزن خود را کاهش دهید

من هیچ وقت شخص مناسبی برای رژیم گرفتن نبودم. مطمئناً من غذاهای خاصی نمی خوردم ، اما این به این دلیل بود که در کودکی هرگز از آنها لذت نمی بردم. من همچنین احساس کردم که بسیاری از غذاهایی که دوست نداشتم هیچ ارتباطی با هوشیاری سلامتی ندارند. این تا زمانی بود که من دچار مشکلات سلامتی شدم و تصمیم گرفتم رژیمم را تغییر دهم. من نه تنها غذاهایی را که به حفظ وزن سالم کمک می کرد ، شروع کردم ، بلکه غذاهای اساسی که برای بدن بهتر هستند را نیز شروع کردم.

میوه ها در صبح:

بیدار شدن با یک تکه هندوانه یکی از بهترین راه ها برای شروع صبح است. خوردن میوه برای صبحانه نه تنها به تفکر واضح تر کمک می کند ، بلکه به کاهش وزن نیز کمک می کند و دستگاه گوارش را تحریک می کند تا بدن را پر انرژی نگه دارد. خوردن صبحانه تمیز و سبک صبحگاهی یک راه عالی برای انتقال بدن از حالت ناشتا به حالت خوردن است.

چند دلیل برای اینکه باید صبحانه میوه بخورید:

1. بهبود مرحله سم زدایی

بین 7 صبح تا 11 صبح ، بدن سخت ترین مرحله سم زدایی را پشت سر می گذارد. خوردن میوه به انرژی درمانی در این فرآیند سم زدایی کمک می کند

2. دستگاه گوارش را تحریک می کند

خوردن میوه برای صبحانه آنزیم های مفید ، فیبر و پروبیوتیک ها را برای بدن فراهم می کند که آب گوارشی را در معده تحریک می کند و زباله های قدیمی را از روز قبل جابجا می کند. فیبر میوه مانند جارو روده بزرگ را تمیز می کند و احساس سبکی و طراوت را بر جای می گذارد.

3. بدن را بیدار کنید

فروکتوز طبیعی دقیقاً همان چیزی است که بدن هنگام بیدار شدن از خواب به آن نیاز دارد. به جای دستیابی به قهوه ، سعی کنید یک اسموتی جایگزین قهوه تهیه کنید که به تیز و پر انرژی نگه داشتن مغز کمک می کند. به یاد داشته باشید ، مغز از گلوکز استفاده می کند. بنابراین اگر می خواهید تمرکز خود را در طول روز حفظ کنید ، یک وعده غذایی بزرگ ، آبکی و میوه ای برای صبحانه میل کنید!

4. کاهش وزن

میوه تغذیه با کیفیتی را برای بدن فراهم می کند و همچنین با بیرون راندن مواد زائد قدیمی از روده ها به آزادسازی سموم اضافی کمک می کند. خوردن مقدار زیادی میوه در صبح (و بقیه روز) سمیت بیش از حد و ذخیره زباله را از بین می برد. این به نوبه خود به کاهش وزن طبیعی بدن شما کمک می کند. شما می توانید با خوردن غذاهای مناسب که این روند را تسریع می کند ، به طور طبیعی وزن خود را کاهش دهید.

5. محیط قلیایی برای بدن ایجاد می کند

اولین چیزی که مردم هنگام خوردن میوه فکر می کنند این است که بیش از حد اسیدی است ، اما این درست نیست. لیموها در واقع یکی از اساسی ترین میوه های جهان هستند. آنها می توانند اسیدی باشند ، اما هنگامی که به معده می رسند ، مواد معدنی (مانند پتاسیم و سدیم) حل شده و آن را قلیایی می کند (از طریق انواع فرآیندهای متابولیکی). همه میوه ها اصلی هستند ، بنابراین اگر معمولاً از رژیم غذایی استاندارد استفاده می کنید ، صبح مقدار زیادی میوه بخورید.

برنامه های تغذیه متعددی وجود دارد. کلید کنترل وزن داشتن یک رژیم غذایی سالم است که نیازهای تغذیه ای شما را برآورده کند. کاهش وزن به طور طبیعی همیشه بهترین راه است. فقط باید دریابید که کدام رژیم طبیعی برای شما مفید است.