بیل کازبی احساس می کند که R. کلی در محاکمه قاچاق جنسی “شکنجه” شده است


به گفته نماینده کمدین تازه منتشر شده ، بیل کازبی احساس می کند که R. کلی در محاکمه قاچاق جنسی خود “مورد هجوم قرار گرفته است” ، که روز دوشنبه با محکومیت های مجرم از هر 9 اتهام علیه او به پایان رسید.

به گفته اندرو وایت ، سخنگو ، کازبی معتقد است که خواننده منحرف “در طول محاکمه یک ماهه” گمراه شد “و” استراحت نمی کند. “

وایات افکار کازبی را در مصاحبه ای با سه شنبه شب با The Post به اشتراک گذاشت که در آن سخنگو گفت R. Kelly هرگز فرصتی پیدا نکرد و از تیم دفاعی فوق ستاره R&B دهه 90 عبور کرد.

ویات می گوید: “عرشه روی روبرت چیده شد.” “حقوق اساسی وی به شدت مورد سوء استفاده قرار گرفته است. در هیچ کجای این کشور در ایالات متحده نمی دانم که یک مستند می تواند علیه هر کسی شکایت کیفری داشته باشد. “

ویات می گوید: “هیچ کس برای او سخت نجنگیده است” و وکلای او “او را انسانی نمی دانند.”

به گفته سخنگوی وی ، بیل کازبی معتقد است که R. کلی در جریان محاکمه قاچاق انسان “پاره” شده است.
استفان یانگ

او همچنین منابع و امکانات لازم را نداشت ، باید از دادگاه کمک می خواست. وی نمایندگی بهتری کسب می کرد. “

“این مردی است که آهنگ” من معتقدم می توانم پرواز کنم “را هنگامی که شایعاتی در مورد دختران جوان وجود داشت ، انجام داد. این آهنگ در هر عروسی و در هر کلیسایی پخش می شد. او با لیدی گاگا موسیقی کرد! »گفت وایت.

کلی ، 54 ساله ، به خاطر چندین دهه سوء استفاده جنسی از زنان و کودکان ، از جمله اخاذی و نقض قانون مان ، که حمل و نقل مردم از خطوط دولتی را برای اهداف غیراخلاقی ممنوع می کند ، محکوم شد.

اگر در ماه مه سال آینده محکوم شود ، با 10 سال حبس ابد روبرو است.

R. Kelly در هر 9 مورد در محاکمه این هفته مجرم شناخته شد.
R. Kelly در محاکمه اش در این هفته به هر 9 اتهام مجرم شناخته شد.
EPA / FIR MAURY

کازبی در آوریل 2018 به جرم تجاوز جنسی به آندریا کنستانت محکوم شد. با این حال ، این مرد 84 ساله تنها 2.5 سال در پشت میله های زندان بود تا اینکه محکومیت وی در ژوئیه به طور غیر منتظره لغو و آزاد شد.

دادگاه عالی پنسیلوانیا دریافت که دادستان در سال 2005 با کازبی توافق محرمانه داشته است که اگر کاری را انجام دهد تحت تعقیب قرار نمی گیرد.

دادگاه در ماه ژوئیه اعلام کرد که دادستان جدید ملزم به این توافق شفاهی است.