تاثیر فوق العاده سلامت روده بر سلامت کلی شما


اگر معده مزمن یا سوء هاضمه دارید ، به ویژه در چند ساعت پس از غذا خوردن ، این نشانه این است که باید در مورد سلامت روده خود س questionsال کنید. اگر از نظر مزمن دچار بدخلقی ، اضطراب ، خستگی یا عدم تمرکز هستید ، وقت آن است که در مورد سلامت روده خود با یک متخصص صحبت کنید. اگر با آلرژی ، آکنه ، سردردهای مکرر یا بثورات پوستی بدون دلیل دست و پنجه نرم می کنید ، وقت آن است که سلامت روده خود را ارزیابی کنید.

سلامت روده شما تحت تأثیر غذاهایی که می خورید ، هوایی که تنفس می کنید ، داروهای مصرفی ، سطح فعالیت ، سطح استرس و موارد دیگر است. نتیجه: همه افراد مستعد سلامت ضعیف روده هستند.

در مرکز پزشکی EVEXIAS ، مراقبت شما با ارزیابی کامل سلامت کلی شما آغاز می شود تا علت علائم شما مشخص شود ، از جمله بررسی عدم تعادل در دستگاه گوارش. اگر علائم و نتایج آزمایشگاهی شما نشان دهنده مشکلات روده است ، تیم با شما همکاری می کند تا تعادل را با استفاده از درمان های طبیعی مانند تغییر رژیم غذایی ، مکمل های تغذیه ای ، تغذیه درمانی IV ، برنامه های سم زدایی و جایگزینی هورمون ها بازیابی کند.

با پشتیبانی تیم مرکز پزشکی EVEXIAS ، می توانید تعادل را بازیابی کنید ، این امر باعث می شود که با استرس روزانه کنار بیایید ، بر وظایف تمرکز کنید ، از انرژی بیشتری لذت ببرید و در طول شب بخوابید. برای شروع درمان بدن خود یک روز دیگر منتظر نمانید.

برای تعیین وقت ملاقات با مرکز پزشکی EVEXIAS تماس بگیرید.