تا 50 درصد تخفیف در اجاق های هلندی ، ماهیتابه و موارد دیگر


پس از بازدید از بازار کشاورزان برای صرف غذای مزرعه به میز ، غذای خود را به همان شیوه با Le Creuset در حین فروش کارخانه به میز بپزید.

از این به بعد و فقط تا زمان اتمام موجودی ها ، تا 50 درصد تخفیف در مورد وسایل آشپزی مورد علاقه Le Creuset دریافت خواهید کرد. فروش کارخانه به میز بهترین راه برای تهیه لوازم ضروری آشپزخانه است ، از کوره های معروف هلندی آنها در رنگین کمان رنگ گرفته تا قابلمه ها ، ماهیتابه ها ، کباب پز و سایر اقلام منحصر به فرد مانند تگین به سبک مراکشی و یک تابه پائلا اسپانیایی

و مراقب باشید ، طرفداران ورزش ، زیرا مجموعه محدود MLB Le Creuset نیز با 50٪ تخفیف با مجموعه ای از تیم های اصلی لیگ مانند نیویورک یانکیز (البته) و بوستون Red Sox کمی در دسترس است.

این که آیا برای خودتان خرید می کنید ، آشپز خانگی ، بهترین دوست یا بهترین هدیه ای که می خواهید برای دوش عروس آرزو کنید ، اکنون زمان ذخیره کردن قابلمه ها ، ماهیتابه ها و همه لوازم مورد نیاز در زمان محدود است. میتوانست. فقط فروش

قابلمه نارنجی لو کروست
لو کروسات

با کلاسیک شروع کنید.

اجاق اصلی و محبوب Le Creuset هلندی اکنون فقط با قیمت 183 دلار با قیمت اصلی 305 دلار در دسترس است. این قابلمه بسیار وسیع است تا همه غذاهای خوشمزه شما را در حالی که هنوز در یک کوره معمولی قرار دارید نگه دارد. این قابلمه همچنین در هفت رنگ خیره کننده از قرمز و نارنجی تا سبز و آبی برای هر آشپزخانه ای موجود است.


یک قابلمه مستطیلی خاکستری
لو کروسات

در طول پاییز و زمستان از پخت و پز کاملاً آماده به سبک خانه با این برشته لذت ببرید.

کباب مستطیلی دارای درب است تا رطوبت موجود در غذاهای مرغ مورد علاقه ، برشته ها و موارد دیگر را حفظ کند. رنگ قابلمه و درب به رنگ خاکستری سرد است ، به راحتی با بقیه ظروف و لوازم آشپزی شما ترکیب می شود و به قدری زیبا است که وقتی در فر نیست روی پیشخوان بماند.


Stockpot ، 150 دلار (در اصل 250 دلار)

قابلمه سوپ پرتقال
لو کروسات

فصل سوپ مبارک!

واقعا ، هر فصل از سال زمانی که این دیگ سوپ Le Creuset را تهیه می کنید ، سوپ می خورد. فقط برای مدت محدودی ، قابلمه با 100 دلار تخفیف از قیمت اصلی در دسترس است ، به این معنی که قبل از خنک شدن این پیشنهاد داغ ، باید آن را بگیرید. این قابلمه در رنگ نارنجی خیره کننده موجود است و برای گرم کردن آشپزخانه در روزهای خنک پاییز و زمستان مناسب است.


یک تابه گریل آبی روشن
لو کروسات

با استفاده از این کوره که بچه ها از آن استفاده می کنند بوی بیکن و پنکیک را بیدار کنید.

علاوه بر این که استفاده از آن آسان است ، توپ قابل اندازه گیری آسان است زیرا دوگانه سوز در حین فروش فقط 135 دلار در دسترس است ، از قیمت اصلی 225 دلار. این کوره رنگین کمان رنگی دارد – دقیقاً هفت رنگ – و هر یک تا آخرین عرضه به فروش می رسد.


مجموعه Fondue ، 200 دلار (در اصل 320 دلار)

یک فوندوی آبی تیره با چوب دستی های قهوه ای
لو کروسات

هیچ چیز بهتر از فوندو نیست.

با این مجموعه پنیر یا شکلات مورد علاقه خود را در خانه درست کنید ، در حال حاضر با بیش از 100 دلار تخفیف در مدت زمان محدود در Le Creuset. این مجموعه شامل یک قابلمه فوندوی رنگی به انتخاب شما – از هفت رنگ رنگین کمان – و همچنین شش سیخ سیخ با نقطه رنگی در انتها است تا بتوانید همیشه در قابلمه شکلاتی حباب دار پیگیری کنید که کدام توت فرنگی یا موز متعلق به شماست.


دسته ای از چهار بشقاب شام آبی
لو کروسات

پس از آماده شدن شام ، به مکانی برای سرو آن نیاز خواهید داشت.

نگران نباشید ، این مجموعه از چهار بشقاب Le Creuset در حال حاضر با نصف قیمت موجود است ، بنابراین هر بشقاب به جای 20 دلار فقط 10 دلار قیمت دارد. بشقاب ها در چهار رنگ موجود هستند تا با ظروف نارنجی ، آبی روشن ، آبی تیره و سفید مطابقت داشته باشند تا ظاهری کلاسیک داشته باشند.