تبریک می گویم تیلور! – شرکت Temple Fit


تیلور ملویل به عنوان کارآموز Temple Fit در ارتقاء و آموزش سلامت در طول سال تحصیلی 2018-2019 خدمت کرد. در آن زمان ، او دانشجوی دانشگاه ایالتی فلوریدا بود و از آن پس لیسانس خود را در علوم پزشکی بین رشته ای با تمرکز بر حرفه های بالینی به پایان رسانده است.

تیلور از سال 2018 تا 2019 به عنوان کارآموز ارتقاء سلامت در Temple Fit فعالیت می کرد و در برنامه های اجتماعی شرکت می کرد و به شرکت کنندگان در زمینه سلامتی و رفاه آموزش می داد.

بعدش چی…

تیلور به دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی درکسل و علوم پزشکی و مطالعات حرفه ای کارشناسی ارشد وارد شد و ما نمی توانیم بیشتر به او افتخار کنیم! او دو سال به تحصیل شیمی پیشرفته ، فیزیک و سایر علوم و انتخابی در سطح دانشگاه می پردازد. او همچنین یک مدرک پزشکی معادل را برای آماده سازی برای مرحله بعدی در مسیر حرفه ای خود به پایان می رساند.

دکتر. ملویل ، بارهای …

هدف نهایی شغلی تیلور تبدیل شدن به یک متخصص زنان و زایمان در یک جامعه روستایی / کم خدمت است. او می خواهد بر استفاده از داروهای استئوپاتیک دستکاری و سایر شیوه های پزشکی مکمل / جایگزین برای درک بهتر و درمان هر بیمار تمرکز کند.

من می خواهم به بشریت یادآوری کنم که مراقبت از یکدیگر جزء لاینفک انسان بودن است.

تیلور ملویل

تیلور می گوید: “تاثیری که من می خواهم بر بشریت بگذارم تغییری است که می خواهم در زمینه پزشکی و به طور کلی در زندگی ببینم. خیلی چیزها در این دنیا ناقص هستند و قطعاً پزشکی / سلامتی یکی از آنهاست. من می خواهم به بشریت یادآوری کنم که مراقبت از یکدیگر جزء لاینفک انسان بودن است. من می خواهم میراث من این باشد که عشق ، مراقبت و احترام به افراد با هر ریشه ای باشد ، به ویژه کسانی که به دلیل استقرار این همه سیستم و نهاد مغرضانه از حقشان محروم شده اند. “تیلور معتقد است که هر یک از ما قدرت بیشتری برای جامعه را به سمت مثبت تری از آنچه فکر می کنیم هدایت کنیم. او می خواهد افراد دیگر را قادر سازد تا چشم خود را بر روی قدرت و اهمیت آنها در این حرکت مرکزی باز کنند.

سفر…

دیدگاه تیلور در مورد اثرات مراقبت از پزشکی و انسانیت مطمئناً با تجربه تحقیقاتی او شکل گرفت. در تابستان 2018 او به عنوان دستیار کلینیک و محقق دانشجویی در سنگال ، غرب آفریقا در گروه دانشمندان جهانی FSU شرکت کرد. تحقیقات او بر سلامت روانی کودکان طالب (به ویژه پسران فقیر) 5 تا 16 ساله متمرکز بود که در مقایسه با کودکان مدرسه دولتی / خصوصی قرآن را با مارابوت مطالعه می کردند. نتایج این مطالعه نشان داد که طالب به دلیل سطح پایین زندگی ، سوءاستفاده لفظی / روانی / جسمی توسط برخی از مرابوت ها و عدم حمایت خانواده از سلامت روانی رنج می برد. کودکان مدارس دولتی / خصوصی به دلیل داشتن سطح زندگی بالاتر و ساختار و محیط خانواده بهتر ، از سلامت روانی بهتری برخوردارند.

تیلور (از سمت چپ دوم) به Temple Fit Kristie Kennedy (سمت چپ) ، کیانا ریوز (مرکز) ، دکتر می پیوندد. آشا (دوم از راست) و استفانی لی (راست) در نمایشگاه سالانه سلامت زنان دانشگاه کشاورزی و مکانیک فلوریدا.

تیلور همچنین یک پروژه تحقیقاتی Capstone برای بررسی شیوع اضطراب و افسردگی در دانشجویان پیش پزشکی و غیرپزشکی انجام داد. نتایج این تحقیق نشان داد که دانش آموزان پیش پزشکی و غیر پزشکی به شدت از علائم اضطراب و افسردگی رنج می برند. با این حال ، تفاوت های اصلی در علائم شناختی و روانی است که آنها نشان می دهند. تحقیقات برای تیلور بسیار جذاب و مهم است ، بنابراین او قطعاً به تحقیق در مورد موضوعات مختلف در طول حرفه تحصیلی و حرفه ای خود ادامه خواهد داد.

نگاه به عقب…

تیلور و دکتر آشا میزبان کارگاه سلامتی تحت حمایت انجمن قلب آمریکا به عنوان شریک سالانه روز تناسب اندام خانوادگی Delta Sigma Theta & Omega Psi Phi بود.

به طور کلی ، تیلور می گوید کارآموزی در Temple Fit مهارت های نوشتاری او را بهبود بخشید ، حرفه ای بودن او را افزایش داد ، او را به ده ها نفر از افراد الهام بخش معرفی کرد و او را قادر ساخت تا به پتانسیل نهایی خود برسد. وی به عنوان بخشی از مشارکت با برنامه USSTRIDE (دانشجویان علوم دانشگاه با هم به دستیابی به تنوع و تعالی آموزشی) در دانشکده پزشکی FSU به تیم Temple Fit پیوست. تیلورز قدردانی کرد: “USSTRIDE یک عامل بزرگ در موفقیت های فعلی من است و من بسیار سپاسگزارم که به من این فرصت را دادند که بخشی از چنین سازمان فوق العاده و دلسوزی باشم.”

تیلور همچنین به تأثیر راهنمایی Temple Fit Director Dr. آشا و دیگر شرکای Temple Fit. وقتی به شخصی که در ابتدای کارآموزی بود و امروز فکر می کند فکر می کند که در برابر چشمان خود رشد کرده است و این باعث می شود او یک دانش آموز ، حرفه ای و فرد بهتری باشد.

تیلور ، ما به تو افتخار می کنیم تبریک می گویم!