ترک پوستی چیست و چگونه آن را درمان کرد؟


پوستی یکی از مشکلات که بسیار از آن دست و پنجه نرم است. پوستی به شکل شکاف های یا کبود رنگی در نواحی مختلف پوست وجود دارد. ترک های واقعی پوست زیبایی را کاهش می دهد به همین دلیل است که ما مجله پزشکی سیب بررسی دلایل ایجاد شده است.

همچنان راهکارهایی را برای آن قرار داد سپس راههای درمان پوست بدن را در نظر گرفت.

ترک پوستی چیست؟

پوستی که با نام استریا استفاده موازی و ای روی پوست که در قسمت خاصی از بدن ایجاد شده است. ترک های واقعی در سطح بدن شکل به طور معمول در بازوها و ها ، پهلوها ، شکم باسن شکل. این ترک ها به طور معمول زمانی ایجاد شدند که پوست با سرعت بالا کشیده شد ؛ مثال در دوران بلوغ از افراد این ترک های را روی پوست خود مشاهده کنید.

علل ایجاد ترک پوستی

تمام زنان در دوران این ترک های را روی پوست خود. از چاقی یا لاغری پوست بر ناگهانی و عدم نیاز به کلاژن سازی موقع ایجاد ترک پوستی. که با انتخاب روشهای مورد نظر از تبدیل شدن به این ترکهای پوستی شروع شده است.

داشته باشید که ترکیبی بر اثر در پوست اتفاق افتاده و کرم های بی کیفیت مورد نیاز قرار گرفته است.

راه درمان ترک پوست بدن

درخواست از ایجاد ترک پوستی

تعداد زیادی برای استفاده از ایجاد ترک پوستی وجود دارد. از این راهکارها به زندگی شما نیاز دارید و برخی به رژیم. واقعید با رعایت موارد تأثیر به سزایی در حذف از ترک پوستی داشته است. برخی از قدم هایی که شما امیدوارید با بهبود سبک زندگی خود برای جلوگیری از ترک پوستی بردارید:

  • فرقی ندارد که شما باردار نیستید یا نه ؛ باید وزن خود را نگه دارید چاقی و لاغری بیش از اندازه لازم است. از مهمترین دلایل ایجاد پوستی ، چاقی و لاغری.
  • به مقدار زیاد آب بنوشید. بدن شما را کند می کند و از کشیده شدن پوستتان جلوگیری می کند. واقعید بخشی از این را هم از و دیگر دمنوشهای بدون کافئین دریافت.

بخوانید: چرا بدون دلیل چاق امشیم؟

بهبود رژیم غذایی

  • رژیم غذایی سالم داشته باشید. غذاهایی که ویتامین ها و می توانند به طور موثر عملکرد پوست ایجاد شده از ایجاد ترک های لازم را داشته باشند.
  • رژیم غذایی خود را حتماً مقدار زیادی استفاده کنید. ویتامین در کلاژن سازی است و استفاده آسان از ترک های پوستی شروع می شود.
  • را مصرف کنید که زیاد زینک دارند حتی از مکمل غذا زینک استفاده کنید. زینک به سلامت پوست شما کمک فراوانی را انجام دهید.

همچنین باید در استفاده از محصولات پوستی دقت کنید. محصولاتی که سطح کلاژن را کاهش می دهد ، ممکن است ایجاد ترک پوستی شود. با حذف این موارد بسیار بسیار پوستی داشته و از بروز رسانی مجدد جلوگیری شده است.

ترک های پوستی دوران بارداری

ترک های پوستی در دورران بارداری بسیار شایع هستند. 50 تا 90 درصد زنان در دوران بارداری به این ترک های وارد شدند ؛ جالب توجه این است که برخی از متخصصان ترک می کنند با ترک های اثرگذار چاقی و لاغری به آن متفاوت است. از زنان در دوران خود از برای ایجاد ایجاد ترک پوستی استفاده کنید. بسیار از زنان باردار از محصولات پوستی تاثیری بر ترکهای. از زنان باردار و متخصصان پوست راه گرفتن از ترکی های پوستی ، پیدا کردن یک رژیم غذایی مناسب. غذای زنان باردار باید گونه ای باشد با ریتم وزن اضافه کنید پوست خشک کلاژن مورد نیاز ا.

راههای درمان ترک پوست بدن

ترک های پوستی قبلا ایجاد اند و درمان آندرها را باور نکرده اند درمان ترک پوست بدن را سخت کرده اند. تعداد زیادی برای درمان آن دارای ترک پوستی با ورزش یکی از و ارزان ترین قیمت است. روش جدید درمان ترک که بسیار پوست و آن را به امبرند درمان ترک پوستی با کربوکسی تراپی. برخی روش های درمان ترک پوستی را بررسی کرد

درمان ترک پوستی با ورزش

کردن را به ثابت نگه داشتن وزن خود کمک کنید. بر این ورزش ساخت کلاژن پوست شده و در بلند مدت از بین ترک های پوستی. کردن جریان خون را پوست تسریع بیشتر به سلامت کلی پوست نیز کمک کرد. ثابت ماندن وزن شما از ایجاد ترک های پوستی جدید هم شروع شد.

ترک پوستی چیست

ماساژ دادن

از راهکارهایی که برای ترک پوستی به دنبال این بودند علمی. دادن پوست اما با سطح آنتی پوست و کمک به کلاژن سازی ترک های پوستی را از بین. یکی از درمان های ساده اثبات شده ترک پوستی. گفت تاثیر ماساژ در ترک مشابه درمان ترک پوستی با ورزش.

مراقبت های پوستی

مراقبت های پوستی اهمیت بیشتری در سلامت پوست دارند. حالا پوست بدن و پوست صورت ، تفاوت زیاد. باید به صورت هفتگی خود را لایه لایه. استفاده روزانه از آبرسان نتیجه بهبود و درمان ترک های پوستی را افزایش دهد.

بخوانید: بهترین مکمل های غذایی برای چاقی و لاغری

درمان ترک پوستی چیست

درمان طبیعی

راه درمان ترک پوستی با مواد طبیعی صورت گرفت و قیمت مناسبی. طبیعی با استفاده از گیاهی هم تأثیر بیشتری در بهبود ترکهای پوستی داشته است. مثال روغن کرچک و نارگیل از برخی از شما هستند که برای ترکهای پوستی از استفاده استفاده می کنید.

ماساژ دادن ویتامین دی روی پوست هم با یکی از پوستی باشد آلوئه پوست بسیار.

درمان با دارو

سایر راههای درمان ترک مراجعه به مختصص پوست و مو. پوست و مو با ژل های مختلف و که به کمک کمک درمان ترک پوستی می رسند. این کرم ها باعث ایجاد تسریع کلاژن سازی پوست می شوند. اسید و کرم هایی که پایه آن ساخته شده است همچنین درمان مناسبی برای ترک های پوستی.

درمان های کلینیکی ترک پوست

لیزر درمانی یکی از رایج ترین درماتون های ترک. لیزر باعث تسریع ساخت سلول های پوستی جدید و کلاژن می شود. با این روش حقیقتید ترکهای پوستی خود را کاهش دهید. همچنین با کلاژن سازی ترک های شما را بهبود می بخشد.

ترک پوستی با کربوکسی یک روش جدید درمان پوستی. کربوکسی تراپی مقداری گاز اکسید کربن درنواحی مختلف پوست تزریق. کار باعث افزایش خونرسانی پوست شد و نتیجه آن باعث شد تا قالب های جدیدی ساخته شود. لازم است به ذکر است این روش و یک شبه نیازمندی ترک های پوستی را درمان کنید.

کلام آخر

پوستی یکی از شایع ترین پوستی هستند و برای شما فیزیکی خطرناک است. اگر با ظاهر آن ندارید نیازی به درمان وجود دارد. درمان ترک های پوستی به صد درصدی تا حد زیاد ترک های پوستی را از بین. متأسفانه ابتدا از متخصص و مو و سپس به درمان ترک های پوستی خود پرداخته اید.

:

کلینیک مجله مایو

مجله اخبار پزشکی امروز