تغییر نام پلیس در جمهوری – NationNews Barbados – nationnews.com


منتشر شده در

ایستگاه پلیس هیستینگز / وورتینگ در کلیسای مسیح. (تصویر توسط رکو مور)

نیروی پلیس سلطنتی باربادوس تحت خدمات پلیس جمهوری باربادوس نامیده می شود.

روز سه شنبه ، در جریان مناظره در مورد پیش نویس قانون اساسی (متمم) ، 2021 در مجلس مجمع ، دادستان کل و دادستان کل دیل مارشال نام جدید را با این جمله اعلام کردند که “دیگر پلیس ملکه نخواهد بود” بلکه “کشور ما” است.

“کابینه موافقت کرده است و این قانون اساسی پیش بینی می کند که نیروی پلیس سلطنتی باربادوس تبدیل به سرویس پلیس باربادوس شود. این همان چیزی است که قرار است نامیده شود.

“و دو عنصر وجود دارد: اول ، ما باید به هر حال از شر سلطنتی خلاص شویم ، اما دو مورد ، و من این را به عنوان دادستان کل ، پلیس فعلی و آنگونه که ما می خواهیم در آینده باشد ، می گویم” چیزی فراتر از ایده قدرت خام باشد ، نیرویی که به مردم و اشیاء فشار می آورد زیرا پلیس دیگر به دنبال زور و خشونت نیست.

“و بنابراین در ایجاد نیروی انتظامی برای مقابله با فناوری اطلاعات ، جرایم سایبری و پولشویی ، ما طیف وسیعی از چیزهایی را که هیچ ارتباطی با توانایی شما در زیر پا گذاشتن و بستن و دفاع از خود ندارید ، تشخیص می دهیم که مفهوم خدمات پلیس بیشتر مطابقت دارد. نزدیک به تصویر مدرن افسران پلیس ما ، “او گفت.

در اوایل ماه جاری ، وی هنگام گفتگوی آنلاین در مورد جمهوری پیشنهادی باربادوس در دیاسپورا ، گفت که نام برخی از سازمانها مانند نیروی پلیس سلطنتی باربادوس تغییر خواهد کرد.

مارشال ، نماینده پارلمان سنت جوزف ، نیز به پارلمان گفت که در فرایند تبدیل کشور به جمهوری ، قوانین باید تغییر کنند ، به ویژه در مورد فرماندار کل و کلمه “سلطنتی”. اما همه چیز در حال حاضر انجام نمی شود به این ترتیب ، مکانیزمی برای تطبیق این تغییرات اجرا می شود.

وی گفت: “در این پیش نویس اصلاحیه ، ما ارائه می دهیم که رئیس جمهور می تواند برای سه سال آینده تعیین کند – به طوری که مجبور نباشیم به پارلمان برگردیم. به به اگر ما واقعاً و واقعاً به a تکیه می کنیم ، به توصیه وزیران خود ، در سایر قوانین و احکام و قواعدی که فرماندار کل در آنها ذکر شده است و مفهوم تاج را اصلاح کنید. می خواهید رئیس جمهور و مفهوم دولت را به هم مرتبط کنید. ” (GBM)