تماشاگران “نمایش” با میزبانی مشترک کیتلین جنر ناراحت شدندبه خصوص زمانی که به نظر می رسد همه چیز در حال آرام شدن است منظره، تنش ها دوباره داغ می شود. پس از هراس از بیماری کووید در هوا درست قبل از بازدید معاون رئیس جمهور کامالا هریس ، برنامه گفتگو این هفته نمایشنامه بیشتری را با میزبان جنجالی میزبان ، کیتلین جنر به روی میز می آورد. جنر ، که مگان مک کین را به عنوان صدای محافظه کار در پنل معرفی می کند ، در قسمت امروز با زنان بحث کرد.

سفر جنر بخشی از صف طولانی میزبانان مهمان محافظه کار است که برای نمایندگی مک کین از پنل دیدن کردند. تا کنون ، زنان راستگرا مانند میا لاو ، مری کاترین هام و کارلی فیورینا برای بحث در مورد موضوعاتی مانند قانون سقط جنین در تگزاس ، تردیدهای واکسیناسیون و موارد دیگر در این میز شرکت کرده اند. پس از دیدار جنر ، میز برای افرادی مانند آلیسا فرح ، کاندولیزا رایس ، ابونی کی ویلیامز و دیگران چیده می شود.

منظره طرفداران از دیدار جنر خیلی راضی نبودند. طولی نکشید که تماشاگران شکایات خود را در مورد سابق بیان کردند پیگیری کارداشیان نظرات و موضوعات گفتگوی ستاره. یکی از کاربران توییتر می گوید: “من به #View مراجعه کردم و کیتلین جنر را دیدم و به سرعت کانال را چرخاندم.” “نه. من خوبم.”

اما دیگران جنر را در صفحه دوست داشتند. از یک جهت ، همه میزبانان سرانجام توانستند با “پیوستن نیروها برای سرنگونی آنها” موافقت کنند. دوم ، “بحث های مسخره” آنها در واقع منبع سرگرمی بود.

اگر یکی وجود دارد منظره با این حال ، تماشاگران باید از بازگشت مجری برنامه ووپی گلدبرگ به روی سکو تجلیل کنند. پس از غیبت یک هفته ای گلدبرگ به دلایل سلامتی ، سرانجام برگشت – درست در زمان درست کردن جنر. یکی از کاربران گفت: “اگر پری من پدری مادر وپی اینجا باشد ، معمولاً نمایش بهتری است.”

جنر به عنوان مهمان مشترک برنامه دیروز (27 سپتامبر) به همراه قسمت امروز استخدام شده است. به دلیل اشکال COVID ، آنا ناوارو به جای آن به میزبان تغییر کرد.

برای مشاهده مقدمه جنر در قسمت امروز به بالا بروید. منظره در روزهای هفته ABC ساعت 10/10 پخش می شود.

کجا را ببینید منظره