تمریناتی که می توانید با سگ خود انجام دهید | تناسب اندام کندی


سگها به اندازه شما ورزش را دوست دارند ، و مخصوصاً برای صاحبان حیوانات خانگی نژاد فعال ، پیدا کردن تمریناتی که شما و عروسک گردان شما از آن لذت می برید می تواند شما را به هم نزدیک کند و به شما کمک کند یک سبک زندگی سالمتر داشته باشید! حتی اگر سگی ندارید که همیشه آماده دویدن یا بازی فریزبی باشد ، تمرینات دیگری با شدت کمتر وجود دارد که می توانید با سگ خود انجام دهید.

سگ یوگا

بله ، یوگای سگ یک چیز است! این برای سگ های آرام تر و آموزش دیده بهترین کار را می کند و چندین فیلم آنلاین وجود دارد که می تواند به شما و سگ شما کمک کند تا انعطاف پذیری داشته باشند. اگر سگ شما دارای باسن بدی است پاداش می دهد – فیزیوتراپی خاص سگ را می توان در پرواربندی روزانه سگ ها استفاده کرد.

پیاده روی و دویدن در مسیر

اگر در نزدیکی مسیرهای پیاده روی زندگی می کنید ، سگ خود را با خود ببرید! شما دو نفر می توانید مکان های جدیدی را برای دویدن یا پیاده روی کاوش کنید و همچنین یک تمرین عالی داشته باشید. با خود آب هر دو نفر را فراموش نکنید – پیاده روی و دویدن در مسیر پیاده روی خسته کننده تر از یک پیاده روی معمولی است.

تنیس

ضربه زدن به توپ تنیس سرگرم کننده است و اگر سگی دارید که دوست دارد او را بیاورید و بیاورید ، راهی برای بهبود خدمات شما وجود دارد. و به سگ خود در اختلال هماهنگی کمک کنید و آموزش دهید! مطمئن شوید مکان هایی که انتخاب می کنید برای سگ مناسب هستند یا خارج از ساعات اوج کار هستند.

تمرینات پیاده روی روزانه خود را انجام دهید

همچنین می توانید حین قدم زدن با سگ خود از تمرینات وزن بدن استفاده کنید. هر پنج دقیقه یکبار توقف کنید تا 15 اسکوات انجام دهید یا وزنه های سبک دستی بیاورید و هنگام راه رفتن سگ خود بازوها را تمرین دهید. بسیاری از تمرینات متفاوت و ساده وزن بدن شامل تمرینات مقاومتی است و اگر بدن شما از راه رفتن گرم شود ، انجام این کارها راحت تر خواهد بود.

شنا کردن

اگر در نزدیکی دریاچه یا استخر دوستدار حیوانات خانگی زندگی می کنید ، ممکن است سگ شما از شنا با شما خوشحال شود! با این حال ، همه سگ ها نمی توانند شنا کنند – با دامپزشک خود مشورت کنید تا ببینید آیا نژادی دوستدار آب دارید و آیا قبل از اینکه سگ خود را به استخر یا دریاچه ببرید ، به چه نوع آموزش نیاز دارد.

گلف نهایی فریزبی یا دیسک

اگر شما یا سگتان از تنیس لذت نمی برید ، سعی کنید با خانواده و توله سگ بازی فریزبی انجام دهید. سگهای کوچکتر یا کمتر فعال نیز می توانند از بیرون بودن در هوای تازه و گذراندن وقت با هم لذت ببرند.

گزینه های دیگر برای تناسب اندام

برای لذت بردن از یک تمرین عالی برای بدن ، نیازی به داشتن سگ ندارید. اگر جنبه اجتماعی تناسب اندام را دوست دارید ، یکی از کلاسهای کیک بوکسینگ ما را در شهرستان کامدن یا تمرین ZUMBA® در South Jersey را امتحان کنید. Kennedy Fitness یک تقویم کامل از کلاس های آمادگی جسمانی گروهی دارد و ما همیشه از دیدن چهره های جدید خوشحال می شویم! به آنچه در وب سایت خود ارائه می دهیم نگاهی بیندازید – یا به سادگی از یکی از استودیوهای تناسب اندام ما برای آموزش فردی با مربی شخصی دیدن کنید!