توطئه برای کاهش وزن

نظریه پردازان توطئه متحد شوند! یک توطئه جدید برای کاهش وزن وجود دارد که می تواند مزایای کمی داشته باشد. نظریه این است که صنعت بهداشت ، به ویژه صنعت کاهش وزن ، نمی خواهد شما وزن کم کنید. از نظر تئوری ، توطئه بر این است که صنعت بهداشت ، از جمله پزشکان ، می خواهد شما چاق و چاق باشید زیرا از درمان چاقی و بیماریهای ناشی از آن که چاقی می تواند سود زیادی ببرد ، سود زیادی می برید.

در اینجا برخی از افکار نظریه پردازان توطئه آمده است.

آنها معتقدند که تولیدکنندگان قرص های رژیمی ، داروهای شگفت انگیز و قرص های مخصوص رژیم غذایی می دانند که هرچه ضخامت شما بیشتر باشد ، احتمال خرید محصولات آنها بیشتر است. بدیهی است که این محصولات کار نمی کنند یا نیازی به نسخه های جدید و پیشرفته ای نیست که بی وقفه در قفسه ها و مجلات ظاهر شوند. نه تنها آنها چاق می شوند ، بلکه حساب های بانکی آنها نیز چاق می شود!

اگر اضافه وزن خود را حفظ کنید ، به احتمال زیاد بعداً در زندگی به بیماری های خاصی مبتلا خواهید شد. شرایطی که برای پزشکان درمان کننده بسیار سودآور است.

الگو ادامه دارد. چاق تر می شوید ، داروهای شگفت انگیز بیشتری خریداری می کنید ، به بستری شدن در بیمارستان و درمان های گران قیمت نیاز دارید … و ثروتمندتر می شوید! اگر آنها خوش شانس باشند ، شما همین ویژگی ها را به فرزندان خود منتقل می کنید و چرخه را ادامه می دهید.

خوشبختانه ، یک پزشک آریزونا این نظریه توطئه را رد کرد. او دریافت که پلاک و هجوم انگل در روده انسان دلیل اصلی کاهش وزن ماست. راز کاهش چربی این پزشک و افشای اینکه چرا صنعت بهداشت از شما می خواهد چاق نگه دارید ، با مخالفت فوق العاده ای روبرو می شود. او مدعی است که برای افشای این اطلاعات مهم تهدید به مرگ شده است.

دکتر سوزان گوداکونست مطالعه خود را در مورد تأثیر جذب مواد مغذی توسط روده بزرگ و دستگاه گوارش بر بدن انسان آغاز کرد. به طور اتفاقی ، او کشف کرد که پلاک و انگل در دستگاه گوارش در بیش از 95 of از آمریکایی ها وجود دارد. افراد چاق مبتلا به این عارضه نمی توانند وزن خود را بدون در نظر گرفتن میزان رژیم غذایی یا ورزش خود کاهش دهند. اما هنگامی که این بیماری درمان و اصلاح شد ، آنها بلافاصله شروع به کاهش وزن می کنند!

این توطئه کاهش وزن در حال افزایش است. وقتی به آن فکر می کنید منطقی به نظر می رسد. پول و حرص و طمع برای پول بیشتر ، صنعت کاهش وزن را به یکی از سودآورترین صنایع موجود تبدیل کرده است. چرا آنها می خواهند غاز خود را که تمام آن تخم مرغ های چرب و طلایی را می گذارد ، بکشند؟