تیموتی شالامت در پیش درآمد “کارخانه شکلات سازی” به ویلی وونکا تبدیل می شود


نقشی شیرین برای تیموتی

بهترین داستان رولد دال ، چارلی و کارخانه شکلات سازی ، فیلمی در سال 2005 بود. دوباره برمی گردد.

اولیویا کلمن ، تهیه کننده فیلم های انگلیسی ، به تیموتی شالمت می پیوندد. این ماجرا در مقابل “چارلی و کارخانه شکلات سازی” اتفاق می افتد.

این درباره ویلی وونکا جوان است. Chalamet در این فیلم جدید ، Wonka ، نقش او را بازی می کند و این اولین موزیکال روی صفحه او است – اگرچه او در دبیرستان موسیقی و هنر و هنرهای نمایشی LaGuardia تحصیل کرد ، جایی که با مادونا ، دختر لورد ملاقات کرد. من نمی دانم آنها واقعاً موسیقی را با هم ساخته اند یا نه.

نوعی ورودی سلطنتی

اگرچه دیانا: موزیکال ، با بازی ژانا دی وال ، ماه آینده در تئاتر Longacre در B’way اکران می شود ، اما روز جمعه پخش شد. در نتفلیکس مهمانی های سلطنتی به افتخار او بود. نه در باکینگهام در هتل Veddy British Crosby Street به علاوه Town & Country’s در هتل پالاس. منظورم کجاست دیگر؟ چای زیاد بود. اسکاند ، ساندویچ خیار بدون پوسته. اگر شیرینی می خواهید ، نمایش دیگری را امتحان کنید. خانم مارکل درخشان و هر آنچه از شوهرش باقی مانده بود – که نیویورک را دوست ندارد یا به غیر از حساب بانکی اش – در هیچ مهمانی شرکت نکرد. احتمالاً شاهزاده خالی برای پوشک لو رفت.


اکسپلورر

باشگاه کاوشگران – اعضا شامل جین گودال ، باز آلدرین ، ایلان ماسک و جف بزوس – موضوع یک جرم افتراء چند میلیون دلاری است. کریستین دنیسون ، اولین زنی که در زیر یخ های قطبی تحقیق کرد ، شکایت کرد زیرا توسط مدیر ارشد باشگاه مرد مورد آزار و اذیت قرار گرفته بود. سپس باشگاه – بر اساس شکایت – “برای بدنام سازی ، آزار و ارعاب آنها مبارزه کرد”. او 16 سال عضو بوده است و ادعا می کند اولین زنی بود که در 117 سال باشگاه اخراج شد. ریچارد ویسی ، رئیس آن زمان ، در بیانیه ای شهادت داد که “کاملاً” احساس می کرد “از جنبش من نیز استفاده کرده است”. دادستان کل نیویورک در حال بررسی اتهامات آزار و اذیت جنسی است که توسط یکی از اعضای باشگاه علیه باشگاه مطرح شده است.


آن را امتحان کنید

Vaxes و Masken خطوط تفرقه افکن مهمانی هستند. نظرسنجی سیهنا حمایت فزاینده ای از واکسیناسیون اجباری را نشان می دهد و 49 درصد محافظه کاران و حومه شهرها از آن حمایت کردند. در آلاباما ، دونالد ترامپ اعلام کرد که افراد بیشتری باید واکسینه شوند. بسیاری از جمهوری خواهان این مسئله را مشکلی حزبی می دانند. تماشاگران دوستانه دونالد هو کردند. سپس “البته انتخاب آزاد” او مورد تشویق مداوم قرار گرفت.

در ماه دسامبر ، چهار مکان در “تور تاریخ ترامپ-اوریلی” حضور دارند. 11 دسامبر ، FLA Live Arena در Sunrise ، فلوریدا ؛ 12 دسامبر ، مرکز آموی ، اورلاندو ، فلوریدا ؛ 18 دسامبر ، مرکز تویوتا در هوستون ؛ 19 دسامبر ، مرکز هواپیمایی آمریکایی در دالاس. بلیط های VIP 7500 دلاری شامل تصویر ترامپ ، صندلی عالی ، غارت MAGA و امضای “Killing the Mob” است. Ticketmaster یا BillOReilly.com می توانند به نشستن کمک کنند.


حرکات انجام دهید

چیزهای سخت تر جومان ویلیامز ، وکیل عمومی نیویورک که هیچکس از او خبری ندارد ، کمیته ای را برای انتخابات مقدماتی علیه فرماندار کتی هوچول تشکیل داد. اولین Scrabble آنها با هم نیست. هر دو زیبایی برای نامزدی 2018 با اندرو کوومو شوالیه هوچول مبارزه کردند. ویلیامز در آن زمان 47 درصد آرا را به دست آورده بود. لی زلدین جومان را دوست دارد و ماسک و واکسیناسیون را ترجیح نمی دهد ، اما فکر می کند که نیویورک او را ترجیح می دهد و همچنین فکر می کند که او فرماندار بعدی ما است. در همین حال ، لتیتیا جیمز ، دادستان کل ، که اندرو کوئومو را غرق کرد و پادشاه را کشت ، در تلاش است تا تاج و تخت را به دست آورد. هی ، موضوع این پسر است فقط در نیویورک ، بچه ها ، فقط در نیویورک.


صحبت از Only in New York مرا به یاد علائم راهنمایی و رانندگی جدید می اندازد مانند آن که به ما هشدار می دهد که با احتیاط رانندگی نکنید. زیرا جان شما را نجات می دهد متعلق به یک عابر پیاده است که در راه است تا ماشین خود را از پارکینگ مورد نظر خود خارج کند.

البته فقط در نیویورک ، کودکان ، فقط در نیویورک.