جالن رز در مورد ریشه های دیترویت خود و ارتباطش با خانواده مافیا سیاه صحبت می کندقبل از اولین نمایش از BMF در Starz ، جالن رز ما را به شهر زادگاهش دیترویت می برد تا درباره تربیت منحصر به فرد خود در دوران خانواده مافیا سیاه صحبت کند. در این ویدیوی اختصاصی با نیویورک پست ، جالن به بررسی تاریخ شهر می پردازد ، با تمرکز ویژه بر روی دهه های 80 و 90 زمانی که برادران شاهزاده دمیتریوس “Big Meech” Flenory و Terry “Southwest T” Flenory به یکی از تأثیرگذارترین گلهای جنایی تبدیل شد در خانواده های روستایی

ورود کوکائین و سایر مواد مخدر به جامعه سیاه پوستان در دهه 1980 منجر به از هم پاشیدگی خانواده ها و جنایت شد. این برای بسیاری از مردان جوان به معنای یک راه حل مالی نیز بود و این به خودشان واگذار می شد که خودشان تصمیم بگیرند چگونه می خواهند زندگی کنند.

در اواخر دهه 80 ، جالن رز یک ورزشکار مشتاق بود ، اما مادرش نمی خواست او به دبیرستان کولی ، بهترین مدرسه بسکتبال نزدیک خانه اش برود ، زیرا می دانست در محله چه می گذرد. جالن در جنوب غربی دیترویت فرود آمد که بسیار بدتر بود. او در مورد 50 پسر که در بازی بسکتبال در دبیرستان جنوب غربی تبدیل به خانواده مافیا سیاه شدند ، پی برد.

با معروف شدن جالن به عنوان ورزشکار در میشیگان ، برادران فلنوری از او و بسیاری دیگر مراقبت کردند و تجهیزات تازه و نوشیدنی های جشن را پس از یک پیروزی بزرگ ارائه کردند. اندرسون هانت ، اهل جنوب غربی دیترویت و بسکتبالیست حرفه ای سابق ، بلیط های خط مقدم مسابقات بوکس را دریافت کرد ، برای خرید خز خریداری کرد و برادران فلنوری در حالی که در کالج بود از وی در لاس وگاس دیدن کردند. هانت به عنوان یک شورشی دوامدار ، Big Meech و Southwest T را به تمرین برد و در آنجا آنها را به سرمربی UNLV جری تارکانیان معرفی کرد.

“برای اکثر آنها یک چنگال در جاده وجود داشت ، آیا می خواهید عادل باشید یا روسپی؟ بنابراین بسیاری از جوانان تصمیم گرفتند “من مسیر زندگی خیابانی را خواهم رفت.”

جالن رز

در اواسط تا اواخر دهه 1990 ، برادران Flenory با گسترش به آتلانتا و تبدیل شدن به خانواده مافیای سیاه سطح بعدی را طی کردند. جالن به خاطر می آورد که در آتلانتا به دیدن او رفته بود و در مهمانی Meech of the Jungle با حیوانات جنگل و مشروب فراوان گران قیمت شرکت کرده بود.

اگرچه برادران فلنوری از محله قدیمی خود دور هم جمع شده بودند ، اما همچنان به جامعه خود اهمیت می دادند. چه برای خرید غذا یا پرداخت اجاره بهای همسایگان خود ، آنها همیشه به سرعت ریشه های دیترویت خود را پس می دادند.

“میچ و تری همیشه گفته اند آنچه شما برای کمک به جامعه خود انجام می دهید میراثی است که از خود به جای گذاشته اید.” – آنتوان “قاضی” ژوبرت ، بسکتبالیست حرفه ای سابق و اهل دیترویت.

جالن همچنان به شهر خود ، دیترویت ، چیزی می دهد. در سال 2011 ، او آکادمی رهبری جالن رز را افتتاح کرد ، یک دبیرستان عادی و رایگان دولتی که به 420 دانش آموز کلاس نهم تا دوازدهم و بیش از 600 فارغ التحصیل خدمات ارائه می دهد.

“دیترویترز به شما می گوید … من برای همیشه اینجا زندگی خواهم کرد. خوب ، بد ، یا بی تفاوت. این افتخاری است که ما در شهر خود داریم. “- جالن رز

اولین نمایش را ببینید BMF به Starz ، امشب ساعت 9 شب