جزیره فرمانداران اکنون 365 روز در سال آنطور که باید باز است


فرمانداران ایسلند ، واحه ای به وسعت 172 هکتار در بندر نیویورک ، از امسال در تمام طول سال باز است. قبلاً فقط از 1 مه تا 31 اکتبر باز بود.

شهردار بیل دی بلازیو ، Trust for Governors Island و New York City Corporation Development Corporation (NYCEDC) صبح امروز این خبر را اعلام کردند ، همراه با اخبار مبنی بر اینکه نیویورک فری در حال اجرا در طول سال جزیره فرمانداران در طول سال است و مسیری به جزایر جزیره خدمت می کند. اسکله یانکی در مسیر بروکلین جنوبی. آنها همچنین “دسترسی مستقیم از Red Hook ، Atlantic Ave / Brooklyn Bridge Park Pier 6 ، DUMBO / Fulton Ferry و Corlears Hook در Lower East Side” را گسترش خواهند داد.

ادامه خواندن: آینده طولانی مدت مورد انتظار جزیره فرمانداران تقریباً در راه است

در حالی که گاورنز آیلد به نام ما امروزه به عنوان یک فضای عمومی در سال 2005 افتتاح شده است ، با گذشت زمان تغییر کرده است و همچنان ادامه خواهد داد. در سالهای اخیر ، این جزیره یک اردوگاه لوکس است و یک آبگرم لوکس بین ساختمانهای تاریخی و زیباییهای طبیعی باز شد.

به زودی مرکز شهر برای راه حل های آب و هوایی خواهد بود.

ادامه خواندن: نگاهی نادر به ساختمان های متروکه جزیره گاورنر

این جزیره قبل از اینکه برای عموم باز شود ، محل زندگی خانواده های نظامی بود – شهری کوچک به خودی خود ، همراه با برگر کینگ. همچنین در 1980s ، همان دهه محل گلف بود ، همان جایی که در ریگان ، بوش و گورباچف ​​درباره سلاح های هسته ای مذاکره شد. در دهه 1950 ، برت باخاراخ – استاد گروه ارتش در آن زمان – در حال نواختن پیانو در یک سالن متروکه پیدا شد.

ادامه خواندن: راهنمای شما برای بازدید از فرماندار جزیره 2021

د بلاسیو امروز گفت: “همه گیری COVID-19 فرصتی بی سابقه برای تغییر شکل فضای عمومی این شهر ایجاد کرد-و اکنون ما مفتخریم که جواهر تاج بندر خود را در طول سال برای نیویورکی ها باز نگه می داریم.”

با این حال ، برنامه هایی برای ساختن جزیره در تمام طول سال سالها در دست اجرا بوده است.

کلر نیومن ، رئیس و مدیرعامل Trust for Governors Iceland ، خاطرنشان می کند که این یک لحظه عالی برای چشم انداز چندین ساله آنها “برای بهبود دسترسی عادلانه به این منبع قابل توجه است.”