حالا دلتا: چرا من EBT را دوست دارم!یکی از شرکت کنندگان در تلگراف گفت: “چرا مردم نمی توانند کار درستی انجام دهند و واکسن بزنند؟” دیگری ساکت بود ، پر از س aboutالات در مورد مسائل مشترک با واکسن ، و دیگری از دست دادن والدین خود را در ذهن خود به خاطر بمب های احساسی فعال کننده COVID داشت.

استرس زا است و امروز عصبی بودم. شما این احساس را دارید که حتی چیزهای کوچک مانند ضربه زدن روی فرش یا احساس اینکه عینک شما به نوعی با خمیر دندان آغشته شده است گیر کرده است. سپس فراموشکار باشید و اجازه دهید سینک ظرفشویی دوش داشته باشد. بله ، خشکسالی و کمبود آب نیز وجود دارد.

EBT را به عنوان یک پیوند امن اکتسابی در نظر بگیرید ، همه آن مدارهای بقا که وقتی مادران ما را کنار گذاشتند یا اولین قرار ملاقات ما در دبیرستان ما را مسخره کردند ، رمزگذاری شدند و هزاران لحظه دیگر وحشت ، شرمندگی و کلی غافلگیرکننده. هر بار که یکی از آنها اتفاق می افتد و ما احساسات را پردازش نمی کنیم ، انتظار ناخودآگاه “کج” را افزایش می دهیم و در نتیجه استرس فیزیولوژیکی را از بین می بریم ، حتی برای ما راحت تر است که لولا را از دست دهیم.

بنابراین تمام هدف EBT این است که از نظر احساسی نظافت کند و از شر همه این حرومزاده ها خلاص شود و ، مانند ما ، یک پیوند امن – یک راه حل داخلی را رمزگذاری کنیم. O در گروه های تلفنی اغلب می خندد و می گوید: “در EBT ، ما یک خرده فرهنگ مبتنی بر علوم عصبی هستیم.

وقتی 5 ساله نیستم خنده دار است اما امروز با 4.5 در این مشکل تحریک پذیری دویدم و اصلا سرگرم کننده نبود. در حقیقت ، من از تجربه EBT بسیار سپاسگزار بودم. من از والت خواستم تا برای ایجاد یک چرخه (“ایجاد ارتباط اجتماعی”) گوش دهد و او این کار را کرد. او روی صندلی خود نشسته بود و من روی مبل نشسته بودم و نمی دانستم از چه چیزی استرس دارم – به جز “همه چیز” ، اما در آپارتمان های اجاره ای قدم زدم و متوجه شدم که بسیار ناراحت هستم ، یعنی بعد از سوزن سوزن شدن. عصبانیت رفت و حتی چندین قطره اشک ریخت.

به یاد دارم که از مزایای شیمیایی اشک از یک رئیس دانشکده پزشکی مطلع شدم ، بنابراین آنها را دوست داشتم. و جریان احساسی را به سوی شادی و هدف گذراندم ، که برای من اصالت بود. من از خودم انتظار دارم که تمام احساساتم را برآورده کنم ، انتظار من بود و یکی از موارد مورد علاقه من – من کنترل کامل آن را ندارم ، “به عنوان یک درد بزرگ ظاهر شد.

ما آماده شنا ، غذا خوردن و به طور کلی گردش بودیم ، و من به والت برگشتم و گفتم: “چرت زدن چطور؟” سپس ، با طراوت ، 10 سال جوانتر ، خاموش شد و خوش گذشت. من همیشه فکر می کنم اگر EBT نداشتم ، در سالهای قبل از EBT: تحمل می کردم. تعطیل شد ، تحریک پذیر باقی ماند

من این نوع دلتا را بسیار ترسناک می دانم ، اما فشار بیش از حد ترسناک تر است. اگر نمی توانیم همه گیری را کنترل کنیم ، حداقل ابزارهایی برای کنترل ارتباط عاشقانه با عمیق ترین قسمت خودمان داریم. قابل مدیریت است ، و من از مهارتهای آن قدردانی می کنم – هر روز دوباره.

اگر از همسرتان ، همسر یا بهترین دوست خود نخواسته اید هنگام دوچرخه سواری به شما گوش دهد (آنها می توانند آن را در برنامه تلفن همراه شما پیگیری کنند) ، باید از آنها بخواهید که چیزهای جادویی ، جادوی ارتباط عاشقانه همه ما به آن نیاز داریم به به