خالقان OnlyFans با ممنوعیت “محتوای جنسی واضح” احساس خرابی می کنند


OnlyFans در حال حاضر طرفداران زیادی ندارد – و سازندگان محتوا احساس پاره شدن می کنند.

پلتفرم پخش سکسی ، که به دلیل فیلم های NSFW و برهنه های فراوان مشهور است ، از X-Rating به Possibly PG می رود و اعلام می کند که کاربران را از ارسال “محتوای واضح جنسی” ، فقط به خاطر مفهومی که برای آن ایجاد شده است ، منع می کند.

این به این دلیل است که این پلتفرم ، با بیش از 130 میلیون کاربر ، تصمیم گرفته است که رابطه جنسی واقعاً فروخته نمی شود – حداقل هنگام صحبت با تبلیغ کنندگان اصلی.

کورتنی تیلیا ، “مربی زندگی زنان” ، که از طرف 17000 مشترکین خود ماهیانه 20 تا 100 هزار دلار دریافت می کند ، می گوید: “من از تصمیم OnlyFans ناامید شده ام – عصبانی و خیانت شده توصیف دقیق تری خواهد بود.” به

میتلند وارد ، ستاره سابق دیزنی پسر ملاقات با جهان که اکنون یک مجری موفق بزرگسال است ، می افزاید: “این واقعاً برای همه در صنعت غافلگیر کننده بود.” “و همه آنها در حال حاضر واقعا وحشت زده هستند. واقعاً ظالمانه است که آنها در آن زمان در جهان انجام دادند. “

در حالی که OnlyFans وعده داده است “هنگامی که در ماه اکتبر در نقش اصلی دیزنی راه اندازی می شود” میزبان جامعه ای فراگیر از سازندگان و طرفداران “خواهد بود ، برخی از بهترین های OF از از دست دادن جریان مداوم درآمد خشمگین هستند.

این شرکت در بیانیه ای اعلام کرد: “OnlyFans ارسال محتوایی که حاوی رفتارهای جنسی صریح است را ممنوع کرده است.” “تا زمانی که محتوای برهنگی با خط مشی استفاده قابل قبول ما مطابقت داشته باشد ، ممکن است محتواسازان پست کنند.”

در گفتگو با The Post ، این شرکت از توضیح بیشتر درباره معنای “صریح جنسی” که باعث ایجاد سردرگمی در تولید کنندگان محتوا می شود خودداری کرده و آنها را برای هرج و مرج آماده می کند.

تیلیا 34 ساله ، می گوید: “از آنجا که در حال حاضر هیچ شفافیت و جهت وجود ندارد ، استرس و نگرانی بیشتری را برای ما سازندگان ایجاد می کند که از آنچه در آینده و مشاغلی که در این پلتفرم ایجاد کرده ایم مطمئن نیستیم مطمئن نیستیم.” که در لس آنجلس زندگی می کند.

وارد ، که هر ماه مبلغ هنگفتی را در این پلتفرم دریافت می کند ، می افزاید: “این کار برای کارگران جنسی در همه جا مضر خواهد بود ، به ویژه برای کسانی که از نظر درآمد به آن وابسته هستند.” در حالی که شخصاً منابع درآمدی زیادی دارد – او در فیلم های برنده جایزه برای Deeper.com بازی کرد ، خط اسباب بازی های جنسی خود را دارد ، و چند خاطره در راه دارد ، به نام چند مورد – او بیشتر نگران پیشرفت است. نوازندگان بزرگسال آینده راه خود را بالا می برند.

“افراد زیادی در طول بیماری همه گیر به OnlyFans پیوستند تا پول اضافی به دست آورند و درآمد خود را زمانی که نمی توانند کار کنند ، تکمیل کنند. و اکنون آنها فقط دور انداخته می شوند. ”

Courtney Tillia یکی از سازندگان OnlyFans است که علیه ممنوعیت این پلت فرم صحبت می کنند "هرگونه محتوای واضح جنسی"
کورتنی تلیا یکی از سازندگان OnlyFans است که علیه ممنوعیت این پلتفرم برای ممنوعیت “هرگونه محتوای جنسی واضح” صحبت می کند.
کورتنی تلیا

با این حال ، OnlyFans دلیل “برآورده کردن خواسته های شرکای بانکی و ارائه دهندگان پرداخت” به منظور “اطمینان از پایداری بلند مدت این پلت فرم” را ذکر کرد.

جوردن گودوین ، مدیرعامل و بنیانگذار فرم کوتاه وبسایت Qwki.org که برای موبایل مناسب است ، به The Post گفت: “به نظر می رسد OnlyFans دچار بحران هویت شده است.” “ایجاد یک نام تجاری از خالقان بزرگسال و دور انداختن آن برای سود ، از نظر اخلاقی ورشکسته است. هزاران نفر که از نظر درآمد به آنها وابسته هستند ، ناگهان برای زنده ماندن تلاش می کنند. “

اما در حالی که OnlyFans – که طبق گفته Axios امسال باید 1.2 میلیارد دلار درآمد داشته باشد – در مورد آینده خود نگران است ، آینده خلاقان روی این پلتفرم نامشخص است.

“این در مورد نحوه فکر مردم در مورد رابطه جنسی است. همه چیز در مورد احساس عجیب مردم در مورد F-King است. ‘

بیلی پروسیدا ، کمدین مجری پادکست The Manwhore: A Sex-Positive Quest.

بیلی پروسیدا ، کمدین مجری برنامه “The Manwhore Podcast: A Sex -Positive Quest” ، گفت که خوشبختانه فقط برای درآمد خود به OnlyFans تکیه نمی کند – این حدود 20 تا 30 درصد از درآمد وی را تشکیل می دهد – اما گفت که این پول پرداخت شده است. چندین بار در آپارتمان خود در شهر نیویورک اجاره کرد.

وی گفت: “من اکنون باید بخش قابل توجهی از درآمد خود را جایگزین کنم.” “این روی من تأثیر می گذارد ، اما بسیاری از این افراد فقط فرش را از زیر آنها بیرون می آورند.”

Procida با خواندن مقاله ای در روز پنجشنبه متوجه شد و امیدوار است OnlyFans تغییرات – و آنچه را که شامل می شود – به طور مستقیم به سازندگان آن اطلاع دهد. اما او معتقد است که این مسئله از یک مشکل اجتماعی بزرگتر در مورد رابطه جنسی ناشی می شود.

“این در مورد نحوه فکر مردم در مورد رابطه جنسی است. این همه در مورد افرادی است که در مورد F-König احساس عجیبی دارند. این همیشه مشکل خواهد بود. تا زمانی که این مسئله در جامعه حل نشود ، این امر در همه جا خود را نشان می دهد. “

ایمنی همچنین برای بسیاری از افرادی که ممکن است به دنبال فرصت های شغلی جایگزین فراتر از OnlyFans باشند ، دغدغه ای است که همیشه در صنعت سرگرمی بزرگسالان به عنوان جایگزین امن تری مورد ستایش قرار گرفته است.

تیلیا با اشاره به اینکه این تصمیم “کسانی را که در حال حاضر بیشتر در معرض خطر هستند” در معرض خطر قرار می دهد ، می گوید: “قطعاً کارگران جنسی را بسیار ایمن کرده و به ما قدرت بیشتری در کارهایی که انجام می دهیم داده است.”

پروکیدا افزود: “وقتی مردم پول زیادی از خودشان به دست می آورند و از آنها دور می شود ،” حدس بزنید احتمال زیاد قاچاق جنسی کیست؟ “

برخی از سازندگان OnlyFans می گویند که این پلتفرم می تواند در نهایت به برنامه نویس پول بپردازد تا از جامعه خود که به آن وابسته است پشت کنند.

تیلیا می گوید: “هر کس که تجارت و روابط خوب را درک می کند می داند که شما به ریشه های خود خیانت نمی کنید.” تاریخ نشان می دهد کسانی که این کار را کرده اند بهای آنچه انجام داده اند را پرداخته اند. “

بیلی پروسیدا ، مجری برنامه پادشاه Manwhore: A Sex-Positive Quest ، می گوید: “من واقعا بخش قابل توجهی از درآمد خود را برای جایگزینی دارم.” “این بر من تأثیر می گذارد ، اما بسیاری از این افراد فقط فرش را از زیر آنها بیرون می آورند.”
بیلی پروسیدا

تیلیا همچنین گفت که احساس می کند OnlyFans فقط “بیگانه” نیست [its] پرداخت به مشتریان “اما همچنین” تقلب کسانی که [it] موفقیت پشت سر گذاشته شد. ” او گفت که “ده ها” شرکت رقیب دیگر با او تماس گرفته اند ، اما همیشه به “OnlyFans” وفادار است.

او می افزاید: “دیدن این که آنها وفاداری یکسانی به ما ندارند ، بسیار ناراحت کننده است.”

JustFor.fans یکی از این شرکتهاست که آماده حمله است ، که به گفته بنیانگذار آن دومینیک فورد ، در رتبه دوم ترافیک پشت OnlyFans قرار دارد و “توسط کارگران جنسی تأسیس و ساخته شده است” با پرسنلی که فقط از جنس تشکیل شده است. کارگران یا متخصصان صنعت پورنو.

فورد به The Post گفت: “ما در موقعیت خوبی هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که تولیدکنندگان محتوای بزرگسال در تنگنا قرار نمی گیرند.” “ما از همه شما به وب سایت ما استقبال می کنیم. ما معتقدیم که ما نوآورانه ترین پلتفرم موجود در بازار را داریم و دائما در حال پیشرفت هستیم تا نیازهای جامعه خود را برآورده کنیم. “

“این کار تحت پوشش نگرانی های خردسالان انجام می شود ، اما واقعاً بوی سانسور می دهد. در سال 2021 من مجبور نیستم بگویم که رابطه جنسی سالم و طبیعی است. “

جوردن گودوین ، مدیرعامل و بنیانگذار وب سایت بزرگسالان Qwki.org

همین امر در مورد Qwki.org نیز صادق است ، که به سازندگان اجازه می دهد محتوا را به صورت مکمل به عنوان مکمل OnlyFans بفروشند. اما این در ماه جاری تغییر می کند: Qwki قصد دارد اشتراک هایی را در این پلتفرم ارائه دهد زیرا “انتظار تعداد زیادی از اعضای جدید را دارد” ، گودوین به The Post گفت. در حقیقت ، حساب های جدید در وب سایت از روز پنجشنبه 60 درصد افزایش یافته است.

او گفت: “خالقان در قلب تجارت ما هستند.” “می خواهم به شما اطلاع دهم که ما همیشه به کار شما احترام می گذاریم و از آن حمایت می کنیم.”

گودوین همچنین گفت که “OnlyFans مسئولیت حمایت از کاربران خود را داشت و آنها با” قربانی کردن تمام جوامع برای “شرکای مالی” کاملاً شکست خورده اند.

وی گفت: “این کار تحت پوشش نگرانی های خردسالان انجام می شود ، اما واقعاً بوی سانسور می دهد.” “در سال 2021 نباید ذکر کنم که رابطه جنسی سالم و طبیعی است.”

فورد گفت بسیاری از افراد در صنعت سرگرمی بزرگسالان “متأسفانه عادت کرده اند که شرکت ها در بازار بزرگسالان دندان های خود را بریده و پس از رسیدن به حجم بحرانی تسلیم شوند” ، اما نذر JustFor.fans هرگز تغییر نخواهد کرد.

"هرکسی که تجارت و روابط خوب را درک می کند می داند که شما به ریشه های خود خیانت نمی کنید ،" گفت کورتنی تلیا. "تاریخ نشان می دهد کسانی که این کار را کرده اند بهای کارهایی را که انجام داده اند پرداخته اند."
کورتنی تلیا می گوید: “هر کس که تجارت و روابط خوب را درک می کند می داند که شما به ریشه های خود خیانت نمی کنید.” تاریخ نشان می دهد کسانی که این کار را کرده اند بهای کارهایی را که انجام داده اند پرداخته اند. “
کورتنی تلیا

وارد نیز همین نظر را دارد.

او می گوید: “کارگران جنسی عادت دارند به دنبال بسترهای مختلف ، مکان های مختلف ، راه های مختلف برای کسب درآمد باشند ، زیرا آنها دائماً از صندلی های خود بیرون انداخته می شوند و با فرارسیدن جریان اصلی از بین می روند.” و در حالی که خودش در جریان اصلی فعالیت می کرد ، گفت که “اول همیشه کارگر جنسی بود” و در کنار جامعه خود ایستاد.

وی افزود: “آنها در تلاشند تا آن را در جریان کار قرار دهند ، زمانی که بر پشت کارگران جنسی ساخته شده است.”

پروکیدا گفت که تغییرات مشابهی در محتوای جنسی در Patreon مشاهده کرده است ، که “دستورالعمل های پوچ” سخت و گیج کننده ای برای کارگران جنسی دارد. “در نهایت ، پردازنده های پرداخت بارها و بارها این کار را برای سیستم عامل ها انجام می دهند.”

“آنها در تلاشند تا آن را در جریان کار قرار دهند ، زمانی که بر پشت کارگران جنسی ساخته شده است.”

از آنجا که او از OnlyFans برای همراهی پادکست Sex Talk خود استفاده می کند ، منتظر جزئیات بیشتر است اما “به احتمال زیاد” فقط استفاده از آن را متوقف می کند.

او گفت: “من احتمالاً پول را به روش دیگری پیدا خواهم کرد ، که مضحک است.” “من قصد ندارم برای یافتن دستورالعمل ها در حالی که کارهای دیگر پادکستر و کمدین خود را برای تأمین هزینه های زندگی انجام می دهم ، پیدا کنم. به عنوان مثال ، چرا در این لحظه زحمت می کشید آنجا باشید؟ “

وارد اضافه کرد: “در مورد محتوای جنسی واضح ، سردرگمی زیادی وجود دارد.” “سوالات بسیار زیادی وجود دارد و فکر نمی کنم کسی در حال حاضر پاسخ آن را داشته باشد.”

در مورد تلیا ، او صبر می کند و می بیند که چه اتفاقی می افتد ، زیرا به لطف مشاغل مربیگری زندگی و درآمد شوهرش ، “هرچه باشد خوب می شود.” او همچنین امیدوار است OnlyFans “به خود بیاید” و “کار درست را انجام دهد” زیرا “قلب آنها واقعاً درد می کند” برای کسانی که گزینه های کمتری دارند.

“بد نیست بدانید که در حال حاضر چقدر ترسیده و گیج شده اید.”