خانه برایان لاندری برای گابی پتیتو پر از گل شد


خانه والدین برایان لاندری در فلوریدا مملو از گل بود – از سراسر کشور به یاد گابی پتیتو که در لانگ آیلند کشته شد ارسال شد.

کریس و روبرتا لاندری ، که پسر فراری آنها برای مرگ پتیتو تحت تعقیب است ، روزهاست که به افتخار پتیتو 22 ساله گل تحویل می دهند-با هشتگ #flowersforgabby ، که اکنون در توییتر مشهور است.

استفانی هریس مستقر در شیکاگو به CNN گفت: “من مجبور شدم که شرکت کنم زیرا رفتار خاموش راهی عمیق برای بی ارزش کردن قربانی است.”

هریس می گوید: “و ارسال #گل به صورت فوری برای خانواده لاندری راهی برای گفتن این است که” ما اجازه نمی دهیم شما گبی و سایر قربانیان را ساکت کنید. ” “او اینجا بود.”

لیلیت کین ، از اسپرینگویل ، ایندیانا ، به این شبکه گفت: “همه ما سوار هواپیما شدیم و هشتگ را در تمام رسانه های اجتماعی قرار دادیم.”

او می گوید: “این راهی بود برای تحت فشار قرار دادن لباس های شسته شده ، اما به شکلی زیبا که گابی به خاطر می آورد.” به اصطلاح “اعتراض مسالمت آمیز”.

زنی روی بنای یادبود پتیتو جلوی لباسشویی ها گل می گذارد.
ویلیام فارینگتون

والدین لاندری با وجود تعقیب و گریز گسترده 23 ساله گمشده ، کمک به فرار پسرش را نپذیرفته اند و از اطلاعات مربوط به محل نگهداری وی خودداری کرده اند.

اما آنها در رسانه های اجتماعی و والدین پتیتو مورد انتقاد قرار گرفته اند. این هفته ، تحویل گل به خانه آنها افزایش یافته است – مشکلی با خانواده.

یک یادبود موقتی در حیاط جلویی برپا شده است ، و انبوهی از گل آرایی ها روز سه شنبه در مقابل خانه او انباشته شده است.

تحویل گل فروشی که گل را به یادبود پتیتو در حیاط جلویی تحویل می دهد.
تحویل گل فروشی که گل را به یادبود پتیتو در حیاط جلویی تحویل می دهد.
momandpaparazzi.com / SplashNews

“حتی گلهای بیشتری به غسالخانه می آیند” ، برایان انتین ، کاربر توییتر توییت کرد سهشنبه. “بچه های تحویل دهنده شما را به درب خانه می آورند. مواردی که دیدیم خطاب به گابی است. ”

اخبار فاکس مایکل رویز خبرنگار دیجیتال در پست دیگری افزود: “دومین دسته گل امروز به خانه #برایان لاندری تحویل داده شد.”

برایان لاندری هنوز مفقود شده است زیرا تحت تعقیب قرار دارد و علاقه مند به مرگ گابی پتیتو است.
برایان لاندری هنوز مفقود شده است زیرا تحت تعقیب فردی به مرگ گابی پتیتو است.
اینستاگرام

او گفت: “این به جای آنکه از درب منزل رها شود ، به یادبود موقتی #گبی پتیتو اضافه شد.”

روز سه شنبه قبل ، یک تحویل پیتزا ناشناس جلوی خانه رسید – این برای تظاهرکنندگان با صدای بلند که روزها خانواده را مسخره می کردند.