خانه های سالمندان نیویورک به دلیل دستورات دولتی شاهد افزایش یک شبه واکسیناسیون COVID برای کارکنان هستند


اوایل این هفته ، لئوناردو ویسنته خود را برای بدترین شرایط آماده کرد.

کارگران بیمارستان نیویورک و خانه های سالمندان تا روز دوشنبه 27 به کار گرفته شدند. اما در مهلت مقرر ، تقریباً نیمی – 56 – – از کارکنان مرکز Highbridge Woodycrest Center ، خانه سالمندان که ویسنته در برانکس فعالیت می کند ، این کار را انجام داده بود.

Highbridge دارای پنج ستاره از مراکز خدمات درمانی و خدمات درمانی است که کیفیت مراقبت در خانه های سالمندان سراسر کشور را پیگیری می کند و در مقایسه با بسیاری از امکانات دیگر در این منطقه از پرسنل خوبی برخوردار است. اما با فرار مغزی گسترده تحت دستورالعمل مواجه شد. کار با تقریبا نیمی از کارکنان کار دشواری است ، اما ویسنته فکر می کرد که می تواند طوفان را پشت سر بگذارد.

وی گفت: “ما در طول همه گیری همه گیر 50 درصد این مرکز را اداره کردیم.”

سپس اتفاق فوق العاده ای رخ داد: افرادی که قبلاً از تزریق امتناع کرده بودند با کارت های واکسیناسیون خود وارد مطب شدند. نه کارمند دیگر تصمیم گرفتند این هفته اولین دوز خود را در کلینیک واکسن محلی ارائه دهند. در نهایت ، تنها چهار نفر از 120 کارمند این مرکز از واکسیناسیون خودداری کردند و یک نفر معافیت پزشکی دریافت کرد. تا روز چهارشنبه ، میزان واکسیناسیون Highbridge به 98.6 near تقریباً کامل رسیده بود.

این سناریو در سراسر ایالت نیویورک اجرا شده است و این نگرانی را از بین می برد که دستور واکسن مشکلات پرسنلی موجود در خانه های سالمندان را تشدید کرده و ساکنان آنها را در معرض خطر قرار می دهد. نرخ واکسیناسیون حداقل یک دوز واکسن در میان کارگران خانه سالمندان در سراسر کشور از 84 درصد در هفته قبل از اجرایی شدن دستور به 97 درصد تا 30 سپتامبر افزایش یافته است. همراه با دستورالعمل ، آموزش عمومی و آموزش واکسیناسیون به احتمال زیاد به این صعود کمک کرد.

در شهر نیویورک و اطراف آن ، بیش از دوازده خانه سالمندان نرخ هایی را مشاهده کردند که تنها در پنج روز 20 درصد یا بیشتر افزایش یافت.

در منهتن و استاتن آیلند ، خانه های سالمندان موفق به واکسیناسیون 99 درصدی پرسنل شده اند ، در حالی که سایر استانها 98 درصد را مطابق داده های ایالتی دریافت کرده اند. وستچستر نیز شاهد افزایش مشابهی بوده است.

مقامات ایالتی به WNYC / Gothamist تأیید کردند که افزایش نرخ واکسیناسیون به دلیل تیراندازی به جای اخراج کارکنان بوده است.

مقامات ایالتی تأیید کردند که افزایش نرخ واکسیناسیون به دلیل تیراندازی به جای اخراج کارکنان بوده است.

در برخی از خانه ها ، میزان واکسیناسیون کارکنان ظرف چند روز افزایش یافت. مرکز توانبخشی و مراقبت های بهداشتی هاپکینز ، یک خانه سالمندان به شدت در بروکلین ، گزارش داد که دو روز قبل از ماموریت ، فقط 61 درصد از کارکنان آن حداقل تا حدی واکسینه شده بودند. تا 29 سپتامبر ، این تعداد به 99 درصد افزایش یافته بود. مرکز مراقبت و پرستاری پلازا در برانکس و مرکز پرستاری و توانبخشی Oceanview در کوئینز شاهد افزایش مشابهی بودند.

ریچارد مولوت ، مدیر اجرایی ائتلاف جامعه مراقبت طولانی مدت ، که به نمایندگی از ساکنان طولانی مدت از آنها حمایت می کند ، می گوید: “ما در حال شنیدن افزایش قابل توجه نرخ واکسیناسیون هستیم و حداقل به طور حدی ، تعداد کارکنان خود را آنقدر که صنعت می ترسید ترک نکرده ایم.” -امکانات مراقبت از موقت ایالت نیویورک

در هفته های منتهی به این حکم ، رهبران صنعت زنگ خطر کمبود نیروی کار را به صدا درآورده بودند. برخی از مدیران خانه های سالمندان در حال آماده سازی برای غربالگری پذیرش بیماران و ایجاد برنامه های پرسنلی اضطراری بودند تا بتوانند بدون کارکنان واکسینه نشده از پس کار برآیند.

“با نزدیک شدن به دستور واکسن” [deadline]استفان هانس ، رئیس و مدیرعامل انجمن تأسیسات بهداشتی ایالت نیویورک ، که نماینده خانه های سالمندان است ، گفت: “ما واقعاً نگران بودیم.” وی در این باره گفت: “در این صورت فقط به صورت شبانه روزی باید به کارکنان در مورد ایمنی و اثربخشی واکسن ها تا 27 آوریل اطلاع داد.

با این حال ، هانس خاطرنشان کرد که در برخی موارد ، از دست دادن حتی چند کارمند بسته به افرادی که می روند ، می تواند تأثیراتی در مراقبت از بیمار داشته باشد. او می گوید: “شما می توانید با چهار خواهر در شیفت شب یک خانه سالمندان داشته باشید.” “فرض کنید یک یا دو نفر واکسن نزنند ، این 25 تا 50 درصد کاهش پرسنل است. این بسیار زیاد است. “

با وجود افزایش چشمگیر نرخ واکسیناسیون در خانه های سالمندان به طور کلی ، برخی از امکانات در شهر و مناطق اطراف آن هنوز زیر 90 درصد است. اگر آنها به رکود خود ادامه دهند ، ممکن است هفته آینده و پس از آن بخش قابل توجهی از کارکنان خود را از دست بدهند.

به عنوان مثال ، در پرستاری و توانبخشی لوکسور در شهرستان سافولک ، تقریباً 12 درصد از کارکنان پس از مهلت 27 سپتامبر واکسینه نشده باقی می مانند. و در حال حاضر کمترین رتبه پرسنل را در مراکز خدمات درمانی و مراقبت های پزشکی دارد ، که خانه ها را بر اساس نسبت پرستاران و مراقبین به ساکنان رتبه بندی می کند.

هانسه توضیح داد: با توجه به محدود بودن تعداد پرسنل ، بسیاری از مدیران خانه های سالمندان اجازه می دادند کارکنان واکسینه نشده خود تا مهلت مقرر کار کنند. اکنون که مهلت به پایان رسیده است ، برخی از مدیران به جای اخراج کارمندانی که به آن عمل نکرده اند ، 30 روز مرخصی بدون حقوق به آنها می دهند به این امید که آنها نظر خود را تغییر دهند. آخر هفته گذشته ، فرماندار کتی هوچول ، مزایای بیمه بیکاری کارکنان مراقبت های بهداشتی را که به دلیل عدم رعایت مقررات اخراج شده بودند ، کاهش داد.

“آیا ما تا به حال شاهد صددرصد واکسیناسیون خواهیم بود؟” از هانس پرسید “سخت خواهد بود. ما برای آن تلاش می کنیم ، اما این یک تصمیم شخصی و شخصی است. “