خمیر شیرینی شکلاتی خانگی سالم Froyo


اگر فکر می کنید نمی توانید از بستنی در حین داشتن رژیم غذایی سالم لذت ببرید ، این شیرینی شیرینی شکلاتی خانگی سالم ، دسر جدید مورد علاقه شما می شود. این فقط از شش ماده تشکیل شده است و فقط در 30 دقیقه آماده خوردن است. اوه ، و آیا ما اشاره کردیم که شما نیازی به دستگاه یخ ندارید؟ دستور العمل های پیچیده را پشت سر بگذارید و با دسرهای ساده ، خوشمزه و کاملاً عاری از گناه مانند این ماست منجمد خانگی سالم بچسبید.

از آن به عنوان یک دسر خوشمزه سالم لذت ببرید ، یا بهتر از آن ، یک قاشق غذاخوری به عنوان یک درمان بعد از تمرین امتحان کنید پودر پروتئینبه معلوم شد که تنقلات بعد از تمرین می تواند به اندازه دسر خوشمزه باشد.

مطالب مرتبط: چگونه کوکی های پروتئینی بعد از تمرین تهیه کنیم

مواد اولیه سالم فریو خانگی

مواد مختلفی وجود دارد که می توانید برای تهیه فویو خانگی استفاده کنید ، اما مواردی که ما برای این نسخه سالم انتخاب کردیم غذاهای کامل ، ماست یونانی با پروتئین بالا و چربی های سالم هستند. در اینجا آمده است که چرا این مواد یک ماست منجمد سالم بسیار خوشمزه ایجاد می کنند.

ماست یونانی

اساس این خمیر فویو سالم ماست یونانی شیرین نشده است. ماست یونانی دارای پروتئین اضافه شده است و به طرز شگفت انگیزی در تهیه فویو خانگی کار می کند. می توانید طعم را به دلخواه پنهان یا اصلاح کنید.

کره بادام

ما کره بادام را به دستور ماست سالم منجمد اضافه کردیم تا نه تنها طعم خمیر کوکی را بیشتر نمایان کنیم ، بلکه چربی های سالم را نیز افزایش دهیم. این چربی سالم به همراه پروتئین ماست یونانی کمی تعادل اضافه کرد.

نوک کاکائو

به جای چیپس شکلات قندی ، ما اضافه کردیم نوک کاکائو به آن خمیر شیرینی شکلاتی سرخ کرده. آنها حاوی طعم شکلات هستند که ما بدون شکر اضافه می خواهیم ، و همچنین دارای مزایای دیگری مانند آنتی اکسیدان ها و منیزیم هستند.

شیرین کننده طبیعی

هنگامی که می خواهید نیازی به شکر معمولی نداشته باشید. انجام دادن شیرینی سالم تر! ما دوست داریم به جای آن از شربت افرا یا عسل استفاده کنیم و فقط از یک نمک نمک برای شیرین کردن طبیعی این شیرینی خانگی سالم استفاده کنیم.

تقویت کننده های طعم

برای اینکه طعم کمی به این فلفل بدهد ، تصمیم گرفتیم عصاره وانیل خالص (خمیر بیسکویت بدون وانیل چیست؟!) و کمی دارچین اضافه کنیم. با خیال راحت با ترجیحات سلیقه خود بازی کنید. امکانات نامحدود است!

روکش های سالم

یک کاسه بستنی یا فریو بدون کمی چاشنی خوشمزه کامل نمی شود ، اینطور نیست؟ و خبر خوب – لازم نیست هنگام خوردن این کاسه Froyo اهداف تغذیه سالم خود را کنار بگذارید ، زیرا گزینه های سالم زیادی وجود دارد که ما معتقدیم طعم آنها حتی بهتر از این گزینه های شیرین است!

آیا به دنبال یک تاپینگ ترد هستید؟ خلال بادام را امتحان کنید. اگر طرفدار شکلات هستید ، به جای چیپس شکلات ، نوک کاکائو را امتحان کنید. به جای شربت شکلات ، مقداری کره بادام را امتحان کنید. برای شیرینی طبیعی بیشتر ، سعی کنید سرخ کرده خود را با موز خرد شده بریزید.

ساده ترین راه برای تهیه فویو سالم خانگی

در اینجا در FitOn ، همه چیز درباره ساده کردن تغذیه سالم و تهیه دستور العمل هایی با غذاهایی است که دوست دارید بخورید! وقتی صحبت از تهیه فریو خانگی سالم می شود ، ما به یک دستور العمل دست یافته ایم که به معنای واقعی کلمه فقط به یک کاسه و قاشق مخلوط کننده مناسب فریزر نیاز دارد. به سادگی همه مواد را در یک کاسه بریزید و هم بزنید. به مدت 30 دقیقه در فریزر قرار دهید و با مواد دلخواه خود سرو کنید. بله ، واقعاً به همین سادگی است.

خمیر کوکی شکلاتی چیپسی شکلات سالم

وعده ها: 1

عناصر:

  • 1 فنجان ماست یونانی شیرین نشده
  • 1 قاشق غذاخوری کره بادام
  • 1 قاشق غذاخوری کاکائو
  • 1 قاشق چایخوری عصاره وانیل
  • 1 پیمانه دارچین
  • 1 قاشق چایخوری شربت افرا
  • برای روکش: 1 قاشق غذاخوری خلال بادام ، مقداری کره بادام ، تکه های اضافی کاکائو ، موز خرد شده

مرحله 1: مواد را جمع آوری کنید

همه مواد خود را جمع کنید: ماست یونانی ، شربت افرا خالص ، عصاره وانیل خالص ، کره بادام ، دارچین آسیاب شده و مواد اضافی خود را کنار بگذارید.

مرحله شماره 2: همه مواد را در یک کاسه مخلوط کن مناسب برای فریزر قرار دهید

همه مواد را در یک کاسه کوچک مخلوط كن بدون یخچال و بدون مواد اضافی بریزید و هم بزنید. 30 دقیقه در فریزر قرار دهید تا سفت شود.

مرحله شماره 3: با مواد اضافی سرو کنید و لذت ببرید!

در یک کاسه سرو بریزید و روی آن را با روکش بپاشید. لذت بردن!

غذای سالم خوشمزه است

پیروی از یک برنامه غذایی سالم به این معنی نیست که شما هرگز نمی توانید غذاهای مورد علاقه خود را میل کنید. با برخی معاوضه های ساده ساده ، تهیه غذاهای شیرین سالم نه تنها آسان ، بلکه خوشمزه نیز هست. اگر می خواهید از رژیم غذایی سالم الهام بگیرید ، با ما همراه باشید FitOn PRO برای دسترسی به دستور العمل ها و برنامه های غذایی شخصی ، از جمله غذاهایی که دوست دارید بخورید.