خواب درمانی در مقابل قرص های خواب آور کدام یک بهتر است؟


آیا بدنبال مقایسه بین خواب درمانی و قرص های خواب هستید؟ اگر ناراحتی هنگام استراحت غیر معمول است ، از یک محلول بدون نسخه یا خانگی برای استراحت استفاده کنید. برخی از افراد ممکن است بخواهند از سوء استفاده از دارو برای یک نوع معمول اضافی اجتناب کنند. قرص های خواب بدون نسخه به طور مرتب مورد استفاده قرار می گیرند.

آنها آرامش را تشویق می کنند ، تنش را از بین می برند و آرامش را تقویت می کنند. برخی از درمان های استراحت با شیوه های مختلف رفاه همراه است ، مانند: قرص های خواب آور ، در اینجا ما جزئیات مربوط به آنها را ارائه می دهیم.

خواب درمانی:

یک درمانگر خواب اختلالات خواب را درمان می کند. مرکز شب است و متوجه سقف می شوید ، به کار ، هزینه ها یا بچه ها فکر می کنید. وقتی آرامش برنمی گردد ، وسوسه کننده است که یک داروی آرام بخش یا یک داروی آرام بخش برای کمک به همراه داشته باشید. علاوه بر این ، شما در حال حاضر وارد این موضوع می شوید. با این حال ، مجبور به چرت زدن هر از گاهی یک هشدار است که چیزی اشتباه است.

روانشناسان خواب تجربه زیادی در زمینه سلامت روان دارند. آنها اختلال خواب طبیعی فوری را درک کردند. علاوه بر این ، بر افزایش مهارت های آرامش بخش و تمایلات سبک پویا که بر طرح های خفته شما تأثیر می گذارد ، تمرکز می کند. مشکلات صادقانه بواسطه مشکلات پزشکی پرشور مانند عصبی بودن ، استرس و دلسردی ایجاد شده و بوجود می آیند.

ملاحظات بالینی یک تکنیک مناسب برای مقابله با عیب پنهان است ، نه عوارض جانبی ، و به طور مداوم طراحی استراحت سالم را ترویج می کند. گزارش جدیدی از دانشکده تحصیلات تکمیلی هاروارد نشان داد که CBT در درمان مشکلات با استراحت مداوم بیشتر عمل می کرد تا در مورد استراحت. این مزیت حتی یک سال پس از اتمام درمان ادامه داشت.

قرص های خواب آور:

قرص های خواب با ایجاد احساس تنبلی و شل شدن ، مشکلات استراحت را درمان می کنند. قرص های خواب آور و همچنین انتشارات طبیعی و داخلی بر جنبه های آن تأثیر می گذارد. برای آن روز احساس گیجی یا بی حالی می کنید. تولید کنندگان مختلف قرص خواب وجود دارد. می توانید به دنبال بهترین قرص های خواب باشید https://ukpharmacystore.com/.

درمانهای اختیاری غیر دارویی مانند راهنمای بالینی حرکت اجزای ذهنی در حالت استراحت بیشتر است. همانطور که از نامش پیداست ، قرص های استراحت به شما در استراحت کمک می کنند. افرادی که مشکل استراحت دارند مانند مسائل مربوط به استراحت می توانند از این داروها برای کمک به آنها استفاده کنند. اگر مسئول برانگیختگی وسط عصر هستید ، قرص های استراحت می توانند به شما کمک کنند تا دوباره بخوابید.

برخی از افراد برای استراحت از گازهای گلخانه ای داخلی یا تقویت کننده گل استفاده می کنند. انتشار داخلی می تواند ترشحی باشد که بدن شما به طور معمول از خود خارج می کند و باعث آرامش می شود. بلوم ادویه ای است که گفته می شود به آرامش و استراحت شما کمک می کند. اگرچه این آرامبخشها به طور کلی در دسترس هستند ، اما قبل از مصرف آنها باید با ارائه دهنده خود مشورت کنید. مصرف داروهای آرامبخش بدون نسخه با داروهای انتخابی تداخل ایجاد می کند یا علائم را بدتر می کند.

خواب درمانی در مقابل قرص های خواب آور:

در بهترین حالت ، واحد منطقه قرص خفته یک بانداژ کوتاه است. در حالی که بدبین هستند ، این فریم های شیب دار هستند که می توانند مشکلات بازیابی را در دراز مدت بدتر کنند. این بدان معنا نیست که شما هرگز نباید از مواد مخدر به عنوان یک اصل استفاده کنید ، اما مهم است که مزایا را در برابر خطرات بسنجید.

به طور کلی ، قرص های استراحت و آرامبخش بهتر است یک بار برای موارد مختصر ، مانند عبور از مناطق زمانی یا از بین بردن یک چرخه استفاده شوند. فرض کنید شما تصمیم گرفته اید که برای آینده به قرص های استراحت احتیاج داشته باشید و ایده آل است که از آنها صرفاً با فرض “بسته به موقعیت” استفاده کنید تا از اعتیاد و تاب آوری دوری کنید.

اگرچه ملاحظات بالینی در مورد استراحت به آرامش روان شما کمک می کند ، دیدگاه شما را تغییر می دهد ، تمایلات روزانه خود را توسعه می دهد و شما را برای یک خواب واقعی شبانه آماده می کند.

دیپلم:

هم خواب درمانی و هم قرص های خواب آور برای بی خوابی مثر هستند. قرص های خواب آور یک راه سریع و م toثر برای داشتن یک خواب راحت است. در حالی که خواب درمانی یک روند کند است. ابتدا با پزشک مشورت کردید و سپس طبق تجویز وی از قرص های خواب استفاده می کنید.

اگر از پست خوشتان آمد به ما اطلاع دهید. این تنها راهی است که می توانیم پیشرفت کنیم.