خورش مرغ و سبزیجات پخت آرام


28 سپتامبر 2021

خورش مرغ و سبزیجات پخت آرام مناسب آن روزهایی است که بوی غذای خوشمزه را در خانه حس می کنید. که تقریباً هر روز است!

این یکی از آن دستور العمل هایی است که گربه شما می تواند تهیه کند زیرا بسیار ساده است. این نزدیک (اما نه دقیقاً) به یکی از این دستور العمل ها است که متأسفانه به عنوان “dump” نامیده می شود.

شما مواردی را که من به آنها اشاره می کنم می دانید – یک قوطی سوپ قارچ خامه ای ، یک سینه مرغ ، یک بسته ماکارونی ….. بدون برش یا تکه بندی لازم است!

تعداد زیادی کتاب آشپزی “dump” وجود دارد ، اما من نمی توانم دستور العمل های زیادی را که دوست دارم پیدا کنم. آنها تمایل دارند به جای غذاهای تازه به غذاهای فرآوری شده تکیه کنند و سالم ترین آنها نیستند.

این دستور خورشت مرغ و سبزیجات شامل کمی برش و خرد کردن است ، اما حداقل است. من قارچ هایم را از قبل برش می خورم (اما هنوز باید شسته شوند) و سپس با فلفل ، هویج ، پیاز و سیر کار می کنم. تند می رود!

مرغ در اجاق گاز آهسته عالی عمل می کند ، تاکو مرغ پخت آسان من و سوپ مرغ کم کربوهیدرات را ببینید. مرطوب می ماند و بعد از ساعت ها پخت بسیار نرم می شود.

این خورش مرغ و سبزیجات را می توان خورش سبزیجات و مرغ نامید زیرا بیشتر از سبزیجات (و گوجه فرنگی میوه ای) تشکیل شده است. من فکر می کنم این نوع پخت و پز – با گوشت در رتبه دوم سبزیجات – راه آینده است. برای شما و محیط به طور همزمان بهتر است. برد – برد!

من از سینه مرغ در اینجا استفاده نکردم زیرا فکر می کنم به اندازه کافی تند نباشد – ممکن است خورش خیلی بی مزه شود. در پایان مقداری فلفل قرمز و نمک اضافه می کنم زیرا غذای تندم را دوست دارم.

این غذا را با سالاد و مقداری نان ترد یا روی پاستا سرو کنید.

آیا در حال پختن خورش مرغ و سبزیجات آرام پز هستید؟ چه چیزی را در آن قرار می دهید

دستور پخت خورش مرغ و سبزیجات آهسته پز

(هنوز رتبه بندی نشده است)

10 فنجان درست می کند
زمان آماده سازی: 10 دقیقه
زمان پخت: 7 ساعت ، بدون مراقبت

برای فشار دادن خودکار

عناصر

1.5 پوند ران مرغ بدون استخوان و بدون پوست
1 (8 اونس) قارچ خرد شده بسته بندی شده
1 عدد فلفل سبز ، ورقه شده
1 پیاز متوسط ​​، ورقه شده
3 هویج بزرگ ، پوست کنده و به قطعات 1/2 اینچی برش دهید
2 حبه سیر ، پوست کنده و خرد شده
یک قوطی گوجه فرنگی له شده (28 اونس)
1 قاشق چایخوری پونه کوهی خشک شده
نمک و فلفل برای چشیدن

دستورالعمل ها

مرغ ، قارچ ، فلفل سبز ، پیاز ، هویج ، سیر ، گوجه فرنگی و پونه کوهی را در اجاق گاز آهسته 6 لیتری قرار دهید. روی آن را بپوشانید و به مدت 7 ساعت روی حرارت ملایم بپزید. درست قبل از سرو مزه دار کنید و نمک و فلفل را مزه دار کنید.

اطلاعات تغذیه ای

یک عدد 1 فنجان: 187 کالری ، 5.7 گرم چربی ، 1.4 گرم اسیدهای چرب اشباع ، 11.1 گرم کربوهیدرات ها ، 6.7 گرم قند، 22.4 گرم پروتئین ، 4.2 گرم فیبر ، 335 میلی گرم سدیم ، 2 سبز ، 2 آبی ، 2 SmartPts بنفش WW

مقادیر امتیاز توسط Snack Girl محاسبه می شود و فقط برای اطلاع است. همه دستور العمل های دخترانه میان وعده را ببینید

پست های دیگری که ممکن است دوست داشته باشید:


تاکو مرغ پخت آسان آسان

تاکو مرغ پخت آسان آسان

این دستور ساده تاکو مرغ زودپز یک دستور معروف Snack Girl است. شما فقط مواد را در اجاق گاز آهسته می ریزید و غذای سالمی دارید که مردم دوست دارند – و برای آبی و بنفش برای اعضای WW در آنجا صفر امتیاز …


سوپ مرغ کم کربوهیدرات: زودپز

این سوپ مرغ کم کربوهیدرات در اجاق گاز آهسته آماده می شود ، که این امر نه تنها آماده سازی آن را آسان می کند ، بلکه کاملاً خوشمزه نیز می شود …..