خیلی بیشتر از طالبان مهربان و ملایم تر


به ما گفته می شود که آنها همان طالبان 20 سال پیش نیستند. آنها باهوش تر ، بالغ تر و اصلاح شده تر هستند.

رئیس جمهور جو بایدن روز جمعه اظهار داشت که آنها در چشم جهان به دنبال “مشروعیت” هستند. رهبران آنها قول می دهند به حقوق زنان احترام بگذارند. آنها برای هر آمریکایی که مایل به خروج از فرودگاه است ، راه امن را برای فرودگاه فراهم می کنند. آنها کسانی را که علیه آنها جنگیدند مجازات نخواهند کرد و مانند تروریست های القاعده در سال 2001 میزبان تروریست ها نخواهند بود.

همش دروغه

فقط به تصاویر زنان و کودکان غرق در خون این هفته و شبه نظامیانی که در حال گشت زنی در خیابان ها با موشک اندازهای “مسالمت آمیز” هستند نگاه کنید. یا خدا می داند که بسیاری از افرادی که به فرودگاه می دوند و مرگ خود را برای فرار از کشور به خطر می اندازند. فکر می کنید آنها درباره طالبان چه می دانند که بایدن و شرکت نمی دانند؟

در واقع مردم با چوب ، شیلنگ لاستیکی ، طناب های گره دار و ته تفنگ مورد ضرب و شتم قرار می گرفتند. مردانی با صورتهای تیره و حلقه هایی که به گردن بسته اند ، در خیابان ها حمل می شوند و به پشت کامیون ها بسته می شوند. گزارش شده است که شبه نظامیان طالبان در روستاها گشت می زنند و به دنبال دختران جوان برای ازدواج هستند و درهای خانه را برای ردیابی افغان هایی که به آمریکا کمک کرده اند ، می زنند.

این بسیار دور از آن چیزی است که ذبیح الله مجاهد سخنگوی طالبان وعده داد که این رژیم “به طور مثبت” با رژیم قبل از 11 سپتامبر متفاوت خواهد بود و آنها انتقام نمی گیرند.

گفته می شود عکس های طالبان مردان سیاه تار را با طناب در گردن در خیابان ها هدایت می کنند
بر اساس گزارش ها ، عکس هایی از مردان طالبان در حال رژه در خیابان ها ، سیاه رنگ و بدون طناب در گردن ظاهر شده است.

این گروه سپس مجسمه یک رهبر شبه نظامیان شیعه را که در جنگ داخلی در دهه 1990 با آنها جنگید ، منفجر کردند و سیاست مشابه تخریب مجسمه طالبان را قبل از 11 سپتامبر به یاد آوردند. دست کم سه نفر روز چهارشنبه در تلاش برای جایگزینی پرچم رژیم اسلامی با پرچم ملی افغانستان کشته شدند.

رهبران طالبان ادعا می کنند که زنان اجازه دارند “کار کنند و تحصیل کنند” و “در جامعه بسیار فعال باشند” ، حتی ممکن است در دولت نقش ایفا کنند – اما سپس آنها برمی گردند و می گویند که حقوق زنان توسط شورای علمای اسلامی حمایت می شود. به قوانین شرع واضح است که معنی آن چیست.

مادری افغان که مورد اصابت گلوله قرار گرفت و چشمانش به خاطر استخدام در نیروی انتظامی بیرون آمد ، مطمئناً می داند: «از نظر طالبان ، زنان زندگی نمی کنند که مردم تنفس می کنند ، فقط گوشت و گوشتی که شما می توانید 33 ساله است. -زن مسنی که اکنون در هند زندگی می کند به هند 18 گفت.

طالبان جدید همان طالبان قدیمی هستند.