داروهای طبیعی برای نیش حشرات و نیش حشرات


از دانیل ، نویسنده مشارکت کننده

همه ما از بهار بودن در بیرون ، گرفتن تابلوهای شب تاب در تابستان و نشستن دور آتش در پاییز لذت می بریم.

بیاموزید که چگونه نیش حشرات و نیش حشرات را به طور طبیعی درمان کنید. داروهای مورد علاقه خود را نزدیک داشته باشید تا بتوانید بدون نگرانی در مورد عواقب آن از فضای بیرون لذت ببرید.

هنگامی که نیش یا نیش حشرات برخورد می کند …

اولین، منطقه را تجزیه و تحلیل کنید آیا این فقط یک لقمه است یا مشتی لقمه کوچکتر؟ آیا کودک دقایقی پیش بیرون بازی می کرد یا نیش عنکبوت یک شبه بود؟ داشتن یک ایده کلی از آنچه که با آن سر و کار دارید ، شروع خوبی است.

بعد، برای بیرون کشیدن سموم از یک خمیر یا پماد مخصوص نقاشی استفاده کنید.

سپس، برای کاهش درد و سوزش از داروی ضد خارش استفاده کنید. در صورت لزوم مجدداً استفاده کنید و در صورت داشتن خارش تهاجمی ، یک پماد گیاهی تسکین دهنده بمالید.

البته بهترین راه پیشگیری است. همیشه یک اسپری یا پماد طبیعی حشره آماده داشته باشید! به درد هم نمی خورد در منطقه ای که اغلب برای دفع حشرات بازی می کنید ، گل و گیاه بکارید.

6 داروی ضد گزش یا نیش حشرات

  1. چناربه بله ، این گیاه کوچک برگ پهن در باغ شما برای از بین بردن خارش پشه ها و سایر گزش ها شگفت انگیز است. در صورت گاز گرفتن ، یک برگ تازه (که سم پاشی نشده است) بردارید و یا آن را در کاسه ای با کمی آب له کنید یا آن را بطور کوتاه بجوید و برگ له شده را چند دقیقه در محل گزش بمالید. همچنین می توانید پماد چنار را به هر روغن مایع اضافه کنید تا پماد چنار آماده شود.
  2. برای کسانی که مستعد واکنش شدید در برابر نیش و گزش هستند ، ایده خوبی است که از پماد یا خمیر طراحی برای نیش زدن استفاده کنیدبه با کمی خاک رس بنتونیت یا زغال فعال یا هر دو خمیر درست کنید و منطقه را بپوشانید. بگذارید خشک شود و بعداً در طول روز بشویید. در صورت لزوم دوباره اعمال کنید. سپس می توانید از داروی طبیعی دیگری نیز در محل استفاده کنید. ساختن پماد مخصوص نقاشی مشکی خود بسیار آسان است. اگر DIY کار شما نیست ، می توانید پماد نقاشی سیاه را تهیه کنید تا در دست داشته باشید.
  3. روغن ضروری همچنین راهی سریع برای رفع خارش و واکنش به نیش یا نیش است. اسطوخودوس بهترین و ملایم ترین موردی که از نیش پشه تا نیش زنبور در دسترس است.
  4. نمک اپسوم با کمی عسل مخلوط شده است. بسیاری به این خمیر طبیعی قسم می خورند که به تسکین خارش کمک می کند و همچنین منطقه را از باکتری های ناخواسته پاک می کند (به لطف خواص ضد باکتریایی عسل). چسبندگی فقط می تواند کودک کوچک شما را از خاراندن باز دارد یا فقط می تواند عسل را بخورد (وضعیت برد-برد).
  5. یکی دیگر از داروهای خانگی سریع تهیه آن است خمیر بیکینگ پودر برای پوشاندن نیش یا نیش ، بگذارید خشک شود و بعداً برداشته شود. این کار ناحیه ملتهب را تسکین می دهد.
  6. خودروهای کلاسیک سوگند به الف سیب زمینی یا پیاز خام بر روی منطقه آسیب دیده برش دهید.

چه موقع نگران باشیم

اگر آن ناحیه آنقدر ملتهب شود که کودک بتواند قسمت بدن خود را جابجا کند ، ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که به پزشک مورد اعتماد خود مراجعه کنید تا در صورت وجود هر گونه نگرانی مشاهده کنید. اگر در اطراف گزش حلقه ای شبیه به هدف مشاهده کردید ، می تواند نشانه بیماری لایم باشد و همچنین برای درمان ترجیحی خود باید با پزشک معتمد مشورت کنید. عفونت باکتریایی نیز یک مشکل است ، بنابراین ناحیه را تمیز نگه دارید و سعی کنید از خارش کودک جلوگیری کنید. اگر ظاهر عفونی به نظر می رسد ، در اولین علائم التهاب قرمز یا چرک ، از عسل یا پماد گیاهی استفاده کنید. اگر کودک شما مستعد خارش بیش از حد و شکستن پوست اطراف گزش است ، توصیه می شود به محض مشاهده نیش از چنین پمادی به عنوان پیشگیری استفاده کنید.

اگر گزش یا لکه ها گسترش یافت (بدون گذراندن زمان بیشتر در خارج از منزل) ، از نظر وجود زگیل ، ساس یا موارد مشابه بررسی کنید. بسیاری از نیش های کوچک قرمز و به ویژه خارش دار ممکن است ناشی از دستگاه های چیگر باشد. مطمئناً می خواهید مقداری ضد خارش برای اینها تهیه کنید زیرا بسیار خارش دارند!

ما برای سالم ماندن نیاز فوری به هوای تازه و آفتاب داریم. اجازه ندهید اشکالات مانع پر شدن شما شوند! با این منابع در دسترس ، آماده باشید.

مورد مورد علاقه شما برای استفاده از نیش یا نیش حشرات چیست؟

درباره واکسن گیج شده اید؟

راهنمای واکسیناسیون رایگان و بدون دردسر ما را دریافت کنید. سوالات خود را با اطلاعات منطقی و مبتنی بر واقعیت به جای ترس پاسخ دهید.