دامپزشک 19 ساله NYPD بر اثر بیماری کووید درگذشت و این شصتمین مرگ این بخش بر اثر این ویروس بود


جانباز 19 ساله NYPD بر اثر عوارض ناشی از کرونا جان خود را از دست داد-شصتمین نیروی پلیس که جان خود را از دست داده است.

افسر پلیس NYPD پس از ابتلا به COVID جان داد.
Sony Clerge به Task Force Transit Borough Manhattan اختصاص داده شد.
NYPDShea توییتر

درموت شی ، کمیسر پلیس گفت که افسر پلیس سونی کلرج ، تعیین شده در Task Force Transit Borough Manhattan ، صبح روز جمعه درگذشت.

“بیش از 19 سال ، افسر پلیس سونی کلرج با افتخار به مردم نیویورک خدمت کرده و به حفظ امنیت سیستم حمل و نقل ما کمک کرده است.” بهترین پلیس شهر توییت کردبه “قلب خانواده NYPD امروز کمی بیشتر شکسته است. سونی و خانواده اش برای همیشه در دعای ما هستند. “

مرگ کلرگ تنها چند روز پس از مرگ یکی دیگر از مقامات ، کارآگاه شانتی نیل بیکر ، است که روز شنبه جان خود را از دست داد.

اکثریت 60 مورد مرگ ناشی از کروناویروس NYPD کارکنان غیرنظامی این بخش بودند.

افسران پلیس تلاش کرده اند تا افسران پلیس را در برابر ویروس واکسینه کنند – در حالی که این اداره تلاش می کند تا میزان واکسیناسیون بالای 50 درصد را بدست آورد ، با وجود اینکه مقامات یکی از اولین گروه های در دسترس برای دریافت واکسن در اوایل سال جاری بودند.

یک سخنگوی پلیس روز جمعه گفت که میزان واکسیناسیون فعلی برای نزدیک به 35000 افسر یونیفورم و نزدیک به 18000 غیرنظامی در این بخش 47 درصد است.

طبق CDC ، کمتر از 0.001 of از آمریکاییان واکسینه شده جان خود را از دست داده اند که نشان می دهد واکسیناسیون بهترین راه برای جلوگیری از مرگ است.

در اوایل این هفته ، NYPD دستورالعمل های جدید ماسک زدن برای افسران پلیس واکسینه نشده را معرفی کرد که از آنها می خواهد تقریباً همیشه در هنگام کار از پوشش صورت استفاده کنند.