دروغ های کاخ سفید بایدن درباره مرگ و زندگی است: Devine


رئیس جمهور بایدن با پیچاندن حقیقت و فریب مردم در تمام دوران حرفه ای خود کنار آمده است. اکنون این عادت کل مدیریت آن را آلوده کرده است.

این روزها آنقدر دروغ در حال پخش شدن است که نمی توان آن را ادامه داد.

تنها اغراق های احمقانه و دست بالا نیست که در دوره های گذشته رسانه های منفور ترامپ را عصبانی کرده است.

اغلب این س questionsالات در مورد مرگ و زندگی است که تأثیر زیادی بر آینده این کشور دارد.

دروغ 1: مرز جنوبی بسته است.

نه ، عمداً باز است ، و با این وجود آلخاندرو مایورکاس ، وزیر امنیت داخلی و کامالا هریس ، معاون رئیس جمهور ، مدام به ما می گویند: “مرز بسته است”.

به لطف فاکس نیوز ، ما می توانیم با چشمان خود ببینیم که مهاجران غیرقانونی از سراسر جهان از مکزیک زیر چشمان مراقب مرزبانان دستور خروج می گیرند.

مایورکاس هفته گذشته گفت: “مرزها باز نیستند.” اگر به طور غیرقانونی وارد ایالات متحده شوید ، بازگردانده می شوید. سفر شما موفقیت آمیز نخواهد بود. ”

اوه بله ، پینوکیو؟

پس از یک هفته دیوار کشی توسط DHS و دفتر مطبوعاتی کاخ سفید ، مایورکاس روز یکشنبه به فاکس نیوز اعتراف کرد که اکثر 17،400 مهاجر غیرقانونی که در زیر پل دل ریو در تگزاس ترخیص شده اند در آمریکا باقی خواهند ماند.

وی گفت که 10000 تا 12000 نفر قبلاً برای ادغام در Shadows به ایالات متحده منتقل شده اند ، و 5000 دیگر در حال حاضر توسط DHS در حال رسیدگی هستند ، برخی از آنها نیز آزاد می شوند.

مهاجران هائیتی در 26 سپتامبر 2021 از ریو گرانده به ایالات متحده می روند.
مهاجران هائیتی در 26 سپتامبر 2021 از ریو گرانده به ایالات متحده می روند.
عکس توسط PAUL RATJE / AFP از طریق Getty Images

این 80 تا 97 درصد موفقیت برای 12،400 اول است – شانس خوبی برای بلیط طلایی برای زندگی در آمریکا.

مایورکاس آنچه را فقط می توان به عنوان یک حمله عمدی در نظر گرفت ، فعال می کند. وظیفه آن تسریع در حرکت مخفی مهاجران دور از دید و ذهن است.

او به شیوه اورولی ، این نقض قانون را با تغییر زبان سرپوش می گذارد: “ما از واژه مهاجران غیرقانونی استفاده نمی کنیم.” “من در واقع یک سیاست صادر کردم. به به ما از واژه غیر شهروندان استفاده می کنیم. “

دروغ 2: مرزبانان سوار بر اسب مهاجران هائیتی را “شلاق” زدند.

پس از تلاش برای جلوگیری از فیلمبرداری هواپیمای بدون سرنشین فاکس نیوز در اردوگاه موقت پناهندگان در زیر پل دل ریو ، دولت بایدن متوجه شد که این یک مشکل بصری است. پلیس مرزی مجوز توقف سیل مهاجران در حال عبور از ریو گرانده را دریافت کرد.

آنها از اسب به عنوان کنترل جمعیت در ساحل صخره ای رودخانه استفاده کردند. اگر این کار را نمی کردند ، بعید است که مایورکاس بتواند تا روز جمعه ، همانطور که بایدن دستور داده بود ، اردوگاه مهاجران را پاک کند.

فعالان توییتر با استفاده از تصویری از این عملیات به دروغ ماموران را متهم به مهار شلاق اسب برای مهاجران کردند. آنچه می گفتند تازیانه ، مهار بود.

عجله دولت برای صدور حکم شرم آور بوده است. مأموران از انجام وظیفه فعلی آزاد شده اند تا تحقیقات انجام شود و گشت های اسب به حالت تعلیق درآمده و یکی از آخرین ابزارهایی که برای تأمین امنیت مرزی مورد استفاده قرار گرفته بود ، برداشته شد.

یک مرزبان سوار بر اسب تلاش می کند از ورود مهاجران هائیتی به اردوگاهی در نزدیکی دل ریو ، تگزاس در 19 سپتامبر 2021 جلوگیری کند.
یک مرزبان سوار بر اسب تلاش می کند از ورود مهاجران هائیتی به اردوگاهی در نزدیکی دل ریو ، تگزاس در 19 سپتامبر 2021 جلوگیری کند.
عکس توسط PAUL RATJE / AFP از طریق Getty Images

TP اقدامات ماموران را با “بدترین لحظات تاریخ ما” مقایسه کرد. به به در زمان برده داری. “مایورکاس اشاره کرد که آنها نژادپرست هستند.

رئیس جمهور به اتهام خود ادامه داد و از تمام اختیارات دفتر خود برای تهدید ماموران با عواقب ناگوار فقط برای انجام وظیفه خود استفاده کرد.

بایدن گفت: “دیدن آنچه شما دیدید وحشتناک بود ، اینکه چگونه با مردم چنین رفتاری داشتید.” “اسبها روی آنها می دوند ، مردم به هم وصل شده اند. ظالمانه است. من به شما قول می دهم که این افراد پول خواهند داد. ”

مایورکاس انکار کرد که ادعای دروغین و التهابی رئیس جمهور مبنی بر “جمع شدن مهاجران” در تحقیقات درباره عوامل م affectثر خواهد بود.

اما وقتی در مورد استفاده از “شلاق اسب” در کنفرانس مطبوعاتی کاخ سفید در روز جمعه از او پرسیده شد ، وی آن را “وحشتناک” خواند و حتی تلاش نکرد تا تصحیح غلط گزارشگر در مورد کنترل را کنترل کند.

دروغ سوم: تا زمانی که همه آمریکایی ها تخلیه نشوند ، ما افغانستان را ترک نمی کنیم.

این همان چیزی است که جو بایدن 13 روز قبل از مهلت خودخواسته 31 اوت گفت.

او به جورج استفانوپولوس از ABC News گفت: “اگر شهروندان آمریکایی باقی بمانند ، ما می مانیم تا همه آنها را بیرون بیاوریم.”

دست کم 100 آمریکایی به همراه بسیاری از متحدان افغان دیگر افشا شده اند و گزارش می شود که FBI اکنون از جانبازان دیدار می کند و سعی می کند حرف رئیس جمهور را در مورد او حفظ کند.

دروغ 4: حمله هواپیمای بدون سرنشین 29 آگوست در کابل “ضربه ای عادلانه” علیه تروریست های داعش-کی بود.

غلط. ده غیرنظامی بی گناه از جمله هفت کودک کشته شدند.

پنتاگون به مدت دو هفته دروغ گفت و سرپوش گذاشت و تنها پس از انتشار تصاویر ویدئویی غیرقابل انکار و گزارش شاهدان عینی از واقعیت غم انگیز نیویورک تایمز پاک شد.

محل حمله هواپیماهای بدون سرنشین در کابل ، افغانستان که به اشتباه ده نفر از مردم بیگناه از جمله هفت کودک را کشت.
محل حمله هواپیماهای بدون سرنشین در کابل ، افغانستان که ده نفر بیگناه از جمله هفت کودک را به اشتباه کشت.
Saifurahman Safi / Xinhua از طریق ZUMA Press

هنوز به ما هویت قربانیان حمله قبلی هواپیمای بدون سرنشین در 27 آگوست داده نشده است. ما باید سخنان پنتاگون را که افراد بد کشته شده اند ، بپذیریم ، همانطور که بایدن را باید باور کنیم وقتی می گوید خروج خرابکارانه از افغانستان “یک موفقیت فوق العاده” است.

دروغ 5: لپ تاپ هانتر بایدن “اطلاعات غلط روسی” است.

جن ساکی ، سخنگوی مطبوعاتی کاخ سفید روز جمعه با آن داستان خروس و گاو بازگشت.

پساکی در پاسخ به سوال پیتر دوسی از فاکس نیوز مبنی بر اینکه آیا کاخ سفید هنوز بر ادعای خود مبنی بر قرار دادن مواد جنایتکارانه بر روی لپ تاپ رها شده پسر ریاست جمهوری توسط روس ها پایبند نیست ، پساکی این داستان را تأیید کرد.

“من فکر می کنم این یک دانش عمومی است. به به طیف گسترده ای از اطلاعات غلط روسیه در سال 2020 وجود داشت. ”

داستانهای دقیق رفتارهای نادرست خانواده بایدن بر اساس پرونده های موجود در لپ تاپ – که The Post از اکتبر مرتباً آنها را ارسال می کند – هیچ ارتباطی با روس ها نداشت. این فقط کمپین بایدن برای بدنام کردن آنها بود ، با کمک جان برنان ، رئیس سابق سیا و 50 مقام شرم آور سابق اطلاعات که ادعاهای دروغانه آنها درباره توطئه روسیه به عنوان برگ انجیر برای سانسور و سانسور محکوم گزارشگر پست انجام شد.

دروغ ششم: هزینه 3،5 تریلیون دلار قانون رفاه دموکراتیک “صفر” دلار است.

بایدن این را روز جمعه هنگامی که در مورد کشتن “تریلیونرهای” تخیلی با اسکناس جعبه ای اسرارآمیز صحبت می کرد که هیچ کس هیچ سرنخی از آن ندارد ، گفت. “این قیمت صفر برای بدهی است. به به صفر ، صفر خواهد بود. ”

نیازی به انجام ریاضی نیست. 3.5 تریلیون دلار صفر نیست

بر اساس نظرسنجی گالوپ از رای دهندگان مستقل ، با وجود این همه دروغ ، جای تعجب نیست که میزان محبوبیت بایدن از 61 درصد در ماه ژانویه به 37 درصد در ماه سپتامبر کاهش یافته است.

روشنایی گاز فقط تا این حد پیش می رود. این درسی است که بسیاری از سیاستمداران به سختی آموخته اند. هوش رای دهندگان را با مسئولیت خود دست کم بگیرید.