در مورد قوانین قرنطینه مدرسه جدید نیویورک س questionsالی دارید. پاسخ هایی داریم.


عصر دوشنبه ، الیزابت باتین اخطاریه ای دریافت کرد که کلاس پیش پسر K پسرش در PS 87 در منهتن به دلیل تماس با فردی که مبتلا به کووید 19 مثبت بود به مدت 10 روز تعطیل است. باتین شگفت زده شد: مقامات گفتند تغییرات اخیر در سیاست تعطیلی شهر به منظور کاهش تعداد قرنطینه در کلاس درس بوده است و این تغییرات از همان روز به اجرا گذاشته شد. او می گوید: “همه ما گیج بودیم که به دلیل اعلام هفته گذشته کل کلاس تعطیل شده است.”

همانطور که معلوم شد ، دانش آموزان پیش دبستانی در معرض معلمی قرار گرفتند که نتیجه آزمایش او مثبت بود و باعث شد کلاس آنها و چند نفر دیگر تعطیل شود. اکنون صدها دانش آموز باید در قرنطینه قرار بگیرند.

به گفته چندین والدین ، ​​معلم با یک پیشرفت واکسیناسیون واکسینه شد و علائم آن خفیف بود. دفتر آموزش و پرورش این موضوع را تایید نکرده است.

حالا باتین س questionsالاتی دارد. او می خواهد بداند چرا در سیاست جدید فرزندش پس از قرار گرفتن در معرض یک فرد بالغ نقاب دار ، احتمالاً واکسینه شده ، به مدت نیم ساعت قرنطینه می شود ، اما نه لزوماً اگر کودک در کلاس درس با دانش آموز مثبت مدت بیشتری به اشتراک بگذارد. او گیج شده است که چرا دانش آموز کلاس دوم خود ، که در معرض معلم نبود اما مطمئناً در دوران پیش دبستانی در معرض پسرش بود ، نیازی به قرنطینه نداشت.

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش گفت که این دستورالعمل از دستورالعمل های مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها پیروی می کند ، که توصیه می کند دانش آموزانی که بیش از 15 دقیقه در معرض بزرگسالان مبتلا به کروناویروس قرار دارند و فاصله آنها کمتر از 6 پا است ، حتی در صورت قرنطینه شدن. ماسک می زنند (سخنگو بعداً تصریح کرد که افرادی که بیش از 10 دقیقه در معرض دید قرار می گیرند قرنطینه می شوند و این استاندارد بر اساس دستورالعمل های سال گذشته وزارت بهداشت ایالت است.) مقامات گفتند که آنها به وضوح اعلام کردند که از این دستورالعمل ها پیروی می کنند. با این حال ، باتین گفت که بسیاری از والدین دستورالعمل های جدید را نمی دانند یا نمی دانند. او پرسید: “چرا نمی توانید کمی وضوح بیشتری پیدا کنید؟”

بدین منظور ، در اینجا س questionsالاتی در مورد پروتکل های قرنطینه جدید ارائه شده توسط والدین به WNYC / Gothamist و برخی از پاسخ ها بر اساس پاسخ های اداره آموزش و پرورش شهر وجود دارد.

چه کسی در محیط مدرسه با افراد نزدیک ارتباط دارد؟

در داخل خانه ، همکلاسی هایی که ماسک خود را در بیش از 10 دقیقه برداشتند سه فوت دانش آموز هر کسی که آزمایش مثبت داشته باشد ، تماس نزدیک محسوب می شود. دانش آموزانی که بیش از 10 دقیقه فرصت دارند. خرج کردن شش پا یک فرد بالغ هرکسی که تست مثبت داشته باشد ، یک فرد تماس نزدیک ، چه نقاب دار و چه بدون نقاب محسوب می شود.

مراکز کنترل و حفاظت از بیماری ها

قوانین چگونه بر تماس های نزدیک واکسینه شده و واکسینه نشده متفاوت تأثیر می گذارد؟

بدون علامت واکسینه شده دانش آموزان و بزرگسالان نباید قرنطینه شوند. بدون علامت واکسینه نشده دانش آموزان و بزرگسالان به مدت ده روز در قرنطینه هستند.

آیا در صورت مثبت بودن نتیجه آزمایش کودک یا معلم در کلاس فرزند خود ، والدین مطلع می شوند ، حتی اگر تماس نزدیکی در نظر گرفته نشود؟

همه دانش آموزان و کارکنان از یک مورد مثبت در هشدار مطلع می شوند مدرسه، و کسانی که تماس نزدیک دارند به آنها اطلاع داده می شود. اما همه در a عالی در صورت عدم ارتباط نزدیک با آنها ، از یک مورد مثبت در کلاس خود مطلع خواهند شد.

چه کسی تعیین می کند که چه کودکانی در معرض دید قرار گرفته اند و “در تماس نزدیک” هستند؟ آیا این مسئولیت معلم کلاس است؟

تیم آزمایش و ردیابی شهر با مدیران برای شناسایی مخاطبین نزدیک همکاری خواهد کرد.

درخت تصمیم گیری در مورد تماس های دانش آموزان خارج از کلاس درس و اینکه آیا آنها در قرنطینه قرار می گیرند

مراکز کنترل و حفاظت از بیماری ها

اگر دانش آموزی در تماس نزدیک با فردی باشد که آزمایش او مثبت است ، آیا خواهر و برادرها نیز باید در خانه بمانند؟

فقط آن دسته از دانش آموزانی که در موارد مثبت با آنها تماس نزدیک دارند ، باید در خانه بمانند. اگر در مدرسه در معرض این مورد مثبت قرار نگرفته باشند ، خواهران و برادرها مجبور نیستند در خانه بمانند.

اگر دانش آموزان “در تماس نزدیک” باشند و به مدت 10 روز در قرنطینه به خانه فرستاده شوند ، چه کسی به آنها آموزش می دهد؟

دانش آموزان تمام مقاطع تحصیلی که در خانه هستند از معلم خود تکلیف دریافت می کنند و می توانند برای “ساعت اداری” ثبت نام کنند. در مواردی که یک کلاس کامل از کودکان کوچکتر و بدون واکسینه قرنطینه می شوند ، معلم تقریباً تمام کلاس را راهنمایی می کند.

در چه مرحله ای می توان مخاطبین نزدیک را دوباره در کلاس آزمایش کرد؟

آنها می توانند در روز 5 آزمایش شوند و در صورت منفی بودن نتایج ، می توانند در روز 8 بازگردند. اگر آزمایش نشده اند ، می توانند روز 11 برگردند.

بسیاری از دانش آموزان با هم در کلاس های درس خود ناهار می خورند. آیا همه همکلاسی ها به دلیل اینکه در زمان وعده غذایی در معرض دید قرار می گیرند ، “ارتباط نزدیک” محسوب می شوند؟

بله قربان. همه دانش آموزان واکسینه نشده که با هم در کلاس غذا می خورند ، تماس نزدیکی محسوب می شوند. اگر کودکان زیر 12 سال که نمی توانند واکسینه شوند در کلاس های خود ناهار بخورند و یک مورد مثبت وجود داشته باشد ، کل کلاس به مدت 10 روز در قرنطینه خواهد بود.

اگر موردی در یک سفره خانه شلوغ پیش بیاید چه اتفاقی می افتد؟

اتاق وضعیت ، مرکزی که بین بخشهای بهداشت و آموزش و پرورش برای پاسخگویی به موارد هماهنگ می شود ، با مدیران مدارس کار می کند تا تشخیص دهد چه کسی در فاصله 6 فوتی از فردی است که تست وی بیش از 10 دقیقه مثبت است. به مدیران مدارس دستور داده شده است تا دانش آموزان را در گروه های خود قرار دهند تا ارتباطات نزدیک خود را پیگیری کنند ، اما ممکن است در صورت وجود یک مورد مثبت در کافه تریا ، گروه های بزرگتری از دانش آموزان نیاز به قرنطینه داشته باشند.

اگر یک دانش آموز در یک تست سریع مثبت اما در آزمون های بعدی منفی باشد ، چه می شود؟ آیا کلاس می تواند از قرنطینه خارج شود؟

اداره بهداشت شهرستان نتایج آزمایش را بررسی کرده و با خانواده مشورت می کند تا سایر عوامل خطر مانند نزدیکی به یک مورد مثبت تأیید شده را تعیین کند. سپس آنها تصمیم می گیرند که آیا قرنطینه باید برداشته شود یا برداشته شود.

چرا بچه های پیش دبستانی و کودکستان را آزمایش نمی کنید؟ چگونه شهر می تواند از انتقال در این کلاس های درس بدون تست جلوگیری کند؟

آموزش و پرورش می گوید: “به گفته کارشناسان پزشکی ، چالش های مجموعه ای وجود دارد که بر قابلیت اطمینان نتایج در این سن تأثیر می گذارد. اگر یک فرد جوان علامت دار است یا تماس نزدیک دارد ، باید همچنان مورد آزمایش قرار گیرد ، اما برای آزمایش نظرسنجی ما می خواهیم مطمئن شویم که نتایج قابل اعتماد است. “


سوالات و نظرات خود را در مورد سال تحصیلی جدید ، قوانین قرنطینه و موارد دیگر برای ما ارسال کنید [email protected]به

همچنین اطلاعات ما را در مورد موارد ، بسته شدن و تهویه کلاس در مدارس دولتی نیویورک در اینجا بررسی کنید: آمار ویروس کرونا ، بازگشت به مدرسه نسخه: ردیابی شیوع آموزش در نیویورکبه

این مقاله پنجشنبه 30 سپتامبر ساعت 16:50 بعد از ظهر به روز شد تا شامل اطلاعات به روز شده از اداره آموزش و پرورش شهر در مورد زمان لازم برای قرار گرفتن در معرض یک فرد آلوده برای قرنطینه باشد. بیشتر از 10 دقیقه است ، نه 15.