دستور غذا مناسب برای اینککه لاغر شوید


غذای قلیایی برای لاغری ، از رژیم های محبوب برای بازیگران هالیوودی. غذای قلیایی یا آلکالاین از بهترین راههای وزن و تناسب به حساب. غذای قلیایی به شما می توانید با غذاهای قلیایی و کم کردن غذاهای رژیم غذایی تان لاغری و تناسب دلخواه راتان.

رژیم غذایی قلیایی برای لاغری ، باعث سلامتی نیز شد. این ترتیب که هر اسید بدن بدن به سلامتی نزدیکتر شد و از مزایای اصلی رژیم قلیایی برای لاغری.

رژیم قلیایی چگونه عمل می کند؟

غذای قلیایی برای ph خون را به تعادل. از مهمترین آیتم هایی که همیشه در حفظ احساس اسیدی و قلیایی که با. ph خون بر روی خون ، رگهای تنفسی و متابولیسم تاثیر مستقیمی. اگر رژیم غذایی شما مقادیر زیادی اسیدی باشد شما در برخی از بیماری ها هستید.

مناسب ph خون باید تا ۱۴ قلیایی شود ، این عدد بین ۶ تا اسیدی باشد. استاندارد ph خون ۷ ٫ ۳۶۵ که کمی حالت خنثی به سمت قلیایی است. اگر این عدد زیر ۷ ٫ ۲۲۰ امکان دارد شخص به حالت اغما باشد.

فواید قلیایی بودن ph خون

سطح ph خون به سمت قلیایی شدن خطر ابتلا به بیماری های مختلف از جمله خون بالا ، ورم مفاصل ، کمبود ن.

  • کاهش درد و التهاب

غذای قلیایی باعث افزایش و منیزیم این مواد برای کاهش التهاب بدن مورد نیاز است. ایجاد کمردرد ، سردرد ، عضلانی و درد مفاصل.

  • پیشگیری از سرطان

و سلولهای سرطانی در که اسیدی رشد کرد در محیط قلیایی به ادامه حیات رسید. رژیم غذایی قلیایی را برای شما در ابتدای ابتلا به انواع سرطان در امان نگاه کنید.

سیستم عامل باعث می شود در برابر انواع بیماری ها و میکروب های مقاومت مقاومت کند. غذای قلیایی به علت از میوه دارای آنتی اکسیدان هستند بدن خود را تقویت می کنند ، به تقویت سیستم ایمنی نیز کمک می کنند.

  • تقویت سیستم گوارشی

غذای قلیایی از بازگشت معده و سوزش سر دل شروع کنید ، بنابراین رژیم برای سیستم بسیار خوب است. غذای قلیایی مانند سیب بهبود عملکرد گوارش و آرامش معده.

  • کمک به سلامت قلب

رژیم غذایی قلیایی شامل و سبزیجات که سرشار پلی فنولدرها و ضد التهاب است. یکی از دلایل اصلی فشار خون و بیماری قلبی عروقی مقدار.

کاهش التهاب ، شما خطر پلاک و لخته شدن خون را کاهش می دهید که برای سلامتی بسیار ضروری است. پلی فنول های به پیشگیری جذب کلسترول بد کمک. سطح کلسترول در رگهایی به کاهش کمک خطر حمله قلبی را کاهش داد.

  • تامین مواد مغذی بدن

رژیم قلیایی برای لاغری معدنی مانند و پتاسیم مورد نیاز بدن کمبود نخواهند. ماده معدنی تعادل در مواد از.

  • کمک به کاهش وزن

غذای قلیایی سرشار از و سبزیجات و مصرف مواد به بهبود توده بدنی کمک. یک رژیم غذایی قلیایی سمزدازی و پیشگیری از تجمع سموم در بدن نقش. زائد باورند اندامرها را سازند و سوخت و را کاهش دهند باعث افزایش وزن می شوند.

مواد غذایی قلیایی ، اسیدی و خنثی

عبارت قلیایی عبارت از غذاهایی شامل کلسیم ، منیزیم و پتاسیم.

میوهها

مانند سیب ، موز ، آووکادو ، مرکبات ، هندوانه و باعث متعلق شدن به اسیدیته بادن مکشوفه با قلادن رسید با قلعه ن ردن سر : ph و ph آووکادو ۷ است.

: دلمه روان ، سیب شیرین ، اسفناج ، گوجه کلم ، پونه کوهی ، سیر ، زنجبیل ، که میزان قلیایی را افزایش داد.

مغزها

بادام ، انواع دانه های مختلف

حبوبات

لوبیای دریایی ، عدس و انواع دیگر لوبیاها

آب قلیایی

قلیایی دارای ۶ تا آب مقطر برای نوشیدن خوب است آب فیلتر شده با معیار است اما هم گزینه بهتری از شیر یا. حذف مقداری لیمو یا جوش آب خاص خاص قلیایی را افزایش دهید.

مواد غذایی اسیدی

غذای اسیدی شامل پروتئین ، سدیم و افزایش سطح بسیار مضر است.

گوشت ، مرغ ، ماهی ، غلات ، تخم مرغ ، نوشیدنی های کافئیندار ، نمک سفره ، غذاهای فرآوری شدهااکاوری ده اوود لم لم لم لم لم لم لم

شیر

لبنی ، غنی از کلسیم و باعث پوکی استخوان شد که این به این است که ، اسیدیته را در بدن ایجاد کرد.

که جریان خون شما بیش از حد اسیدی می شود ، کلسیم تا بهترین راه برای برداشتن ازپوکی.

مواد غذایی خنثی

نشاسته ها ، قندها و چربی های طبیعی

حرف آخر

از ویژگی های خوب رژیم قلیایی برای میوه ها و غذاهای سالم است بر روی کمک به کاهش وزن به افراد.

برخی از عادتهایی که باعث شده اند اسیدی تبدیل به الکل و مواد مخدر ، مصرف بیش از حد آنتی استرس ، مصرف کننده مصنوعی ، کمبود در رژیم غذایی ، ورزش از گوشت حیوانی ، استفاده زیاد از محصولات قرار گرفتن در معرض شیمیایی ، رنگهای مواد نگهدارنده کرد که برای سلامتی مضر.