دستور واکسن برای معلمان در نیویورک تعلیق شد


یک دادگاه تجدیدنظر فدرال در دستور کار شهر برای واکسیناسیون همه معلمان و سایر کارکنان مدرسه تا روز دوشنبه قدم گذاشته است – اما عفو کسانی که از حضور در جلسه امتناع کردند ، کوتاه مدت است.

جمعه شب ، دادگاه تجدید نظر ناحیه ای ایالات متحده حکمی را علیه حکم صادر کرد و پرونده را برای “بررسی سریع” به هیأتی از سه قاضی ارسال کرد.

دانیل فیلسون ، سخنگوی اداره آموزش و پرورش این شهر می گوید: “ما اطمینان داریم که وقتی همه حقایق در دستور واکسیناسیون ما وجود داشته باشد ، همچنان حفظ خواهد شد زیرا این حفاظتی است که دانش آموزان و کارکنان ما مستحق آن هستند.”

او فوراً زمان بازبینی برنامه ریزی شده را اعلام نکرد ، اما افزود: “ما قصد داریم هفته آینده از طریق دادگاه منطقه ای به سرعت حل و فصل کنیم.”

DOE صبح شنبه به مدیران شهرها ایمیل زد و گفت “آنها و جوامع مدرسه ای خود باید همچنان خود را برای احتمال اجرایی شدن دستور واکسیناسیون در اواخر هفته آماده کنند”.

او گفت ، در همین حال ، دستور “Vax-or-test” فعلی DOE به قوت خود باقی است.

فیلسون گفت: “بیش از 82 درصد از کارکنان DOE واکسینه شده اند و ما همچنان همه کارکنان را تشویق می کنیم که تا 27 سپتامبر واکسیناسیون خود را انجام دهند.”

DOE به مدیران مدارس ایمیل فرستاد و از آنها خواست تا آمادگی خود را برای لازم الاجرا شدن دستور واکسن در اواخر این هفته ادامه دهند.
لس آنجلس تایمز از طریق Getty Imag

اما هنوز 28000 دانش آموز باید به آن پایبند باشند.

علاوه بر این ، نزدیک به 1500 مأمور امنیتی واکسینه نشده مدارس – از 4،300 تحت نظارت NYPD – نیز می توانند از کار منع شوند ، که یک بحران امنیتی بالقوه در مدرسه ایجاد می کند.

اتحادیه Teamsters که نمایندگی نمایندگان Local 237 را بر عهده دارد ، انتظار می رود روز دوشنبه از محل کار شکایت کنند زیرا کارگران وظیفه مجبور به کار در شیفت های 12 ساعته – 6 صبح هفته آینده خواهند شد. تا 6 بعدازظهر از دوشنبه تا جمعه – برای جبران شکاف در کارکنان.

ماموران امنیتی مدرسه در شکایت خود می گویند: “به جای مذاکره با Local 237 قبل از اعلام و اجرای دستور واکسیناسیون برای اجتناب از این مشکل ، اکنون شهر و NYPD بار تصمیمات سیاسی عجولانه خود را بر دوش خود می اندازند.” با صدای بلند یک نسخه از The Post دریافت شد.

در همین حال ، برخی از والدین و کارکنان نگران ایمنی در میان تعداد فزاینده ای از موارد COVID در بین دانش آموزان و کارکنان بودند تجمع شنبه در سالن شهر و خواستار گزینه آموزش از راه دور است.

یک معلم مدرسه از شهر نیویورک به The Post گفت که قصد تزریق واکسن COVID-19 را ندارد و حاضر است از حقوق شش رقمی خود صرف نظر کند.

معلم مدرسه نیویورک از گرفتن Covid-Vax ، کریستینا کوسکیا خودداری می کند
کریستینا کوسکیا معلم مدرسه دولتی شهر نیویورک است که از واکسیناسیون در برابر COVID-19 خودداری می کند.
JC رایس برای NY Post

کریستینا کوسکیا ، 40 ساله ، از ترس خود در مورد واکسن و عوارض جانبی احتمالی آن می گوید: “من هرگز از انجام هر کاری اینقدر نترسیده ام و نمی توانم خودم را برای انجام آن متقاعد کنم.” “من نمی توانم شب های بی خوابی داشته باشم و فکر کنم اگر در مورد آن فکر کنم چه می کنم.”

کوسسیا ، هماهنگ کننده برنامه برنامه پیش دبستانی منطقه 20 در سانست پارک ، بروکلین ، گفت که او شیوه زندگی سالمی دارد و نگران ابتلا به COVID-19 نیست.

کسانی که همچنان از پذیرش خودداری می کنند باید یک سال مرخصی بدون حقوق با حقوق بیمار بگیرند یا DOE را با حقوق بازنشستگی ترک کنند. DOE استثنائات پزشکی و مذهبی را ارائه می دهد ، اما باید آنها را به میزان کمی اعطا کند.

مقررات واکسیناسیون برای جلوگیری از شیوع COVID-19 طراحی شده است.

Anti-Vaxxer
DOE معافیت های پزشکی و مذهبی را از دستور واکسن ارائه کرده است.
LightRocket از طریق Getty Images

اما Coscia ، بخشی از ائتلافی به نام. است معلم انتخابی ، او گفت که فکر نمی کند سرنگ ها جان افراد را نجات می دهند زیرا حتی کسانی که واکسینه شده اند می توانند بیمار شوند و ویروس کرونا را گسترش دهند.

با این حال ، دانشمندان می گویند افرادی که واکسینه شده اند ، حتی در صورت ابتلا به عفونت پیشرفته ، بسیار کمتر در معرض ابتلا به بیماری شدید COVID-19 قرار دارند.

کوسکیا گفت که نمی داند قصد دارد به تعطیلات برود یا ترک کند و نگران پرداخت وام مسکن در آپارتمان Prospect Heights است که در آن بهار خریداری کرده بود. او 109000 دلار دریافت می کند.

او گفت مادرش ، دستیار مدرسه و خواهرش ، منشی مدرسه ، واکسینه نشده اند و از دست دادن درآمد مشابهی دارند.

“من از کارکنان خود عذرخواهی کردم. من نمی دانم چه کسی جای من را خواهد گرفت. “کوسیا با گریه گفت. “احساس می کنم او را ترک می کنم.”