دوباره رژیم کتو چگونه بعد از شکست رژیم کتو دوباره به آن باز گردیم؟


چگونه بعد از شکست رژیم کتو دوباره به آن باز گردیم؟

تعداد زیاد من نمی تواند شان خارج و به آن غالب بشن !!! دوباره رژیم کتو بازگردیم

بعد از بررسی و کارهای انجام شده باید این افراد روز از چیت چربی بدنشان را به صفر برسانند. این افراد گفته شده بعد از اینکه منبع بدنتون پر است که چربی باعث می شود این ذخیره گلیکوژن خارج شود. همین شما چربی مصرف تا اون گلیکوژن از بدنتان خارج.

در پاسخ باید گفت که این استدلال 100٪ است. دلیل اینکه نمیتونید از تان خارج بشید همین اشتباه ای هست که انجام داد.

Intermittent Fasting VS Keto Diet 01 - چگونه بعد از شکست رژیم کتو دوباره به آن باز گردیم؟

چرا استدلال حذف کامل چربی فردای روز چیت افزایشاس؟ 2 دلیل:

1.وقتی شما ذخایر کلیکوژنی بدنتون را خوب کنید و این چنین چربی کنید که بدن اول چربی رو نیست. این اتفاق هرگز اتفاق نیفتاد.
بدن اول همیشه گلیکوژن رو میسونه و بعد چربی رو

2. این افراد گفته اند وقتی برنامه ریزی چیت رو انجام داده اند. آیا مصرف کالری تون از اون چیزی که برنامه ریزی کردید. در هر صورت وقتی شما چیت کتوزیست خارج میشید ، و اون چیت ذخیره کرد. بیاید روز چیت مصرف رو بیارید مصرف کربوهیدرات ببرید بالا که چربی به صورت ذخیره شده.

چگونهکه اگر فردای روز چربی تون صفر برسونید کربوهیدرات استفاده کنید باعث تحریک انسولین شوید. که به دلیل فست که داشتید اش اومده پایین شما دوباره افزایش افزیش اشتها میشید ،. این چرخه احتمال دارد چند روز دیگر امکان نتونید از خارج خارج شوید.

5ec68933f0f41924fd351815 - بعد از شکست رژیم کتو دوباره به آن باز گردیم؟

چگونه می توانیم به کتوزیست برگردیم؟

شما نمی توانید این را که بدنتان خالی بشه. وقتی بدنتان خالی بشه و بدنتان به کتوزیست هم. حقیقت بدن شما به زدگی میرسه گرسنگی کاذب می شود و باعث چیت مجدد می شود.
ما قصدمان اینه که بدن رو وارد فاز کتوزیست کرد. یه فرمول ساده داره ، باید میزان کربوهیدرات داشته باشید و فعالیت بدنی داشته باشید. بدن شروع می کند اون گلیکوزنی که کبد ، خون و عضلات وجود و بدن داره.

راه پيشنهادي براي روز بعد از چيت به عنوان جايگزين روش اشتباه رایج (حذف کامل چربی):

1-ورزش فول بادی قدرتی (بهترین کار برای روز بعد چیت هست. ویژه افرادی که ورزش هم می کنند ، باعث می شود ذخیره گلیکوژن به بدن و عضلات خارج از بدن انجام شود و از آنها برای ساخت عضله استفاده کنید.)

این روش رو در رژیم کرب سایکلی استفاده کرد می رو چیت می کنن و توی دو روز ورزش قادر قادر میکوزن هورزان بورن که سنن رن عبورن که بوون عبور کرد که سن رن عبشورن که بوون عبور کرد که بوون ع بوورن که بوون ع بشورن که بون

2-فستینگ 100٪ هست. فردای روز چیت ، فستینگ تک وعده ای را بگیرید. که بتونید از رو ببرید استفاده کنید. (فستینگ کمک می کند سطح انسولین بدن پایین بیاد و به بدن کمک می کند که کتون باری رو تولید می کند.)

دقیقا فستینگ نقطه مقابل است روز میان به صفر میرسونن فستینگ سطح انسولین میاره اما افرادی که چربی صفر میرسونن کربوهیدرات مصرف می کنند سطح میره مجدد هست و انجام میدن.

mctoilsportsresearch 1024x683 1 599x400 - بعد از شکست رژیم کتو دوباره به آن باز گردیم؟

راه های تسریع در انجام چیت

– مصرف mct oil و قهوه: باعث می شود کتون سازی تسریع پیدا کنید. و سریع بعد از چیت به فاز کتوزیست.

چیت مجدد چیست؟

بدن به طور کامل ادپت می شود تونید یه کمی از چربی تون رو کاهش داد. بدن دسترسی خوبی به هاتون پیدا کنید میتونه تا یه مقداری از چربی به جای چربی های مصرفی تون استفاده کنید. به همین علت شما تونید بعد میزان چربی رو کمتر کنید به صورت.
وقتی شما چیت سطح بالای ذخیره کننده چربی را انجام می دهید. کاری که باید انجام دهید این است که رو به پایین بیارید که دوباره از چربی استفاده کنید و ایجاد کنید.

رژیم کتوژنیک رو میشناسید میدونید که این رژیم ، یعنی. یعنی 100٪ رو اختصاص دادید به پروتئین و کربوهیدرات که باعث تحریک انسولین میشن و وقتی شما سطح انسولین بالا هستید ، بدن بدنتون به چربی دوباره رژیم کتو پیدا کرد و بدن بدن به غذا هم نداره و شما کالری کمی مصرف رسونید و سطح انسولین بالایی هم دارید. بدن سراغ عضلات میره عضله سوزی باعث تحریک اشتها شد و دوباره به همون چرخه اشتباه زیاده خوری رسید.

مطالب:
بعد چیت تغذیه تون به شکلی باشه که سطح انسولین خون پایین. این عمل فقط با رژیم متعادل کتوژنیک یا فستینگ متناوب انجام پذیرفته است.

پرترفدار ترین رژیم سال کدام است؟ رژیم کتوژنیک چیست؟