دیدگاه مسیحیان در مورد جنبش شناسی

از اوایل دهه 1970 که در زمینه بهداشت سنتی و جایگزین کار می کردم ، چیزهای زیادی را دیدم که واقعاً مزایای آن را دیدم و چیزهایی را که در مورد ارزش آنها مورد سوال قرار گرفتم. با این حال ، هیچ چیز به اندازه سینزیولوژی کاربردی بر سلامتی من یا کمک به دیگران در نیازهای تغذیه ای آنها تأثیر نگذاشته است.

من اولین بار سینسیسولوژی را در موسسه ناروپا در بولدر کلرادو مدتها قبل از نجات یافتم. من تحمل سیب را دیدم و آزمایش شدم. وقتی دستم هنگام آزمایش پایین آمد ، احساس عجیبی داشتم ، اما می دانستم که در بچگی هرگز سیب را خیلی دوست نداشتم یا آنقدر خوب نبود. من واقعاً بعداً ، وقتی مسیحی شدم ، این کار را بعنوان آشغالهای عصر جدید انجام دادم و آن را به همراه سایر چیزهای مذهبی عصر جدید که برای آنها باز کرده بودم محکوم کردم. من حرفه خود را به عنوان متخصص تغذیه در کلینیک ها و بیمارستان ها ادامه دادم و تا سالها بعد به آن فکر نکردم ، زیرا سلامتی خودم عقب افتاده بود و طب سنتی هیچ کمکی نمی کرد.

یک مسیحی که دوباره متولد شده است یک آزمایش بسیار دقیق ماهیچه ای روی من انجام داد و من دیگر این احساس عجیب را نداشتم. او در واقع فهمید که دقیقا چه اتفاقی می افتد و همچنین برخی از گیاهان و مکمل هایی را که بهتر از هر چیز دیگری که من امتحان کرده بودم ، کار می کرد ، آزمایش کرد. در آن زمان فهمیدم که احساس عجیبی که داشتم از شخصی بود که از خدا نبود و مرا آزمایش می کرد و احتمالاً بر روح هایی که از خدا نیستند بر من تأثیر می گذارد. می بینید ، آن زمان مادرم واقعاً برای من دعا کرد. اما من همچنین تأییدیه ای از جانب خداوند می خواستم که این بازی با ارواح شیطانی یا چیزی که متعلق به او نیست ، نبود. ما یک فروشگاه بهداشتی خریدیم که در آن مشتری ها عمدتا از نظر جنسیت شناسی بودند و آنها انتظار داشتند که من به همان شیوه به آنها کمک کنم. یک ماه قبل من با زن کشیشم دعای رضایت کرده بودم که در زمینه طبیعت شغلی پیدا کنم و دو هفته بعد این فرصت در دامان من افتاد!

خداوند ابتدا با من درباره فیزیولوژی بدن انسان صحبت کرد … واقعیت این است که بدن الکتریکی است. قلب و ماهیچه های ما با نیروی الکتریکی منقبض می شوند. همچنین مرا به یاد نصف النهارهای موجود در بدن اند که به نظر می رسد در سیستم ما جریان الکتریکی دارند. همچنین مرا به یاد آزمایش های پلی گراف می اندازد که پاسخ الکتریکی ما به کلمات گفته شده را بسیار عینی اندازه گیری می کند. به زودی متوجه شدم که این فقط یک ویژگی فیزیکی بدن است و بدن می تواند در برابر عوامل استرس زا ، مواد و حتی کلمات واکنش مثبت یا منفی نشان دهد.

خداوند همچنین مرا به یاد مردانی اند که شاگردان مستقیم عیسی نبودند ، که به نام عیسی دعا کردند و شفا یافتند. وقتی شاگردان از عیسی در مورد حق یا صحت روحی خود پرسیدند ، عیسی پاسخ داد: “کسانی که با ما مخالف نیستند با ما هستند”. من واقعاً بیشتر پرسیدم زیرا در کلاسها و کلاسهای بیشتر آزمایش عضلات شرکت کردم و در مورد سینزیولوژی کاربردی به عنوان شاخه ای از کایروپراکتیک آموختم. آنچه واقعاً من را تأیید کرد سقوط در جماعت روح القدس کنت هاگین بود. او نبوت کرد و در وسط نبوت گفت: “برق قدرت فیزیکی بدن است … مسح قدرت روحانی بدن است.”

از آن به بعد ، من احساس کردم که خداوند از من در زمینه سینزیولوژی برای کمک به مردم در سلامت خود استفاده می کند. در صورت تغییر هر چیزی ، من هنوز گوش خود را برای خداوند باز نگه می دارم. من به کلام و دعا پایبندم و در برابر راهنمای خدایی تسلیم می شوم تا مطمئن شوم که در مسیر صحیح هستم و در مورد سلامت طبیعی دچار انحراف یا اشتباه نمی شوم. من احساس می کنم مردم باید مراقب باشند که در زمینه های سینزیولوژی ، ماساژ ، کایروپراکتیک یا سایر مراقبت های فیزیکی به چه کسانی مراجعه کنند تا در معرض تماس با افرادی قرار نگیرند که با ارواح ناخدا برخورد می کنند.

من همچنین معتقدم که یک مسیحی که از نظر ایمان قوی است باید به یک متخصص طبیعت بگوید که مسیحی است و تنها در صورتی که به ایمان خود احترام بگذارد و در حضور او دعا یا تماس نکند از خدمات خود استفاده خواهد کرد. گاهی اوقات شما در موقعیتی بحرانی قرار می گیرید که هیچ انتخاب دیگری برای خود یا یکی از عزیزان خود ندارید ، اما شگفت انگیز است که چگونه خدا می تواند در شرایطی که یک مسیحی صحبت می کند و با ایمان غلبه می کند ، مسئولیت را بر عهده بگیرد و مسئولیت را بر عهده بگیرد. به یاد داشته باشید ، عشق هرگز از بین نمی رود! 1Cor 13

همچنین مهم است که به یاد داشته باشید که جنبش شناسی مانند این است که از کودک س questionالی بپرسید: شما تمام پاسخ ها را نمی گیرید ، همچنین تشخیص پزشکی استرس نیست و کدام گیاهان ، غذاها یا مواد مغذی در آن مرحله برای ارائه آزمایش مثبت تر هستند. تعادل یا حمایت تغذیه ای برای بدن برای بهبود خود. وقتی به تصویر بزرگتر سلامت جسمی ، احساسی و روحی خود نگاه می کنید ، عقل سلیم خود را از پنجره بیرون نیندازید. من دعا می کنم اگر ایمنی یا اعتبار فیزیکی سینزیولوژی را زیر سال ببرید ، شهادت من شما را در صلح و ارتباط با خداوند و راه درمانی او برای شما به ارمغان می آورد. او شما را خوب می خواهد!