دی بلاسیو از رایکرز دیدن می کند و از “تأثیر واقعی” مداخله در بحران شهر دفاع می کند


شهردار بیل دی بلاسیو روز دوشنبه از جزیره رایکرز دیدن کرد و اولین سفر خود را به مرکز بازداشت در بیش از چهار سال گذشته در جریان بازنگری روز افزون وی در زمینه مدیریت بحران مجموعه زندان انجام داد.

در مجموع 12 نفر که در زندانهای نیویورک زندانی شده اند از ابتدای سال جاری جان خود را از دست داده اند ، از جمله هر دو زندانی که در زندان فوت کرده اند یا به بیمارستان منتقل شده اند.

این تور ، که هفته ها توسط شهردار به تعویق افتاد ، پس از بازدید سایر مقامات منتخب از رایکرز بود که با داستانهای وحشتناک زندانیان محروم از غذا و دارو بازگشتند و حتی دسترسی به حمامبه

در مقابل ، شهردار از شرایط موجود در مجموعه زندان دفاع کرد و استدلال کرد که مداخلات اخیر وی در یک کنفرانس مطبوعاتی در جزیره “تأثیر واقعی” داشته است. وی از ارائه جزئیات آنچه در طول سفر تقریباً دو ساعته خود تجربه کرد خودداری کرد ، اما گفت که با زندانیان یا کارکنان زندان صحبت نکرده است.

دی بلاسیو گفت: “در اینجا نتیجه نهایی این است: ما تغییرات زیادی برای ایجاد داریم.” “من اینجا آمدم تا کارهایی را که برای حل فوری مسائل انجام می شود ، ببینم.”

وی افزود: “کار ما این است که هر کاری را که می توانیم در یک ساختار شکسته انجام دهیم.”

شهردار گفت که تغییرات کوتاه مدت شامل بهبود مراقبت های بهداشتی زندانیان و تسریع روند پذیرش است که با تاخیر و ازدحام زیاد روبرو شده است. وکلای وی گفتند که هفته گذشته ، اسحدالدین کریم ، مرد 41 ساله ای که به دلیل نقض آزادی مشروط بازداشت شده بود ، پس از 10 روز در سلول پذیرش بدون دسترسی به غذا و دارو درگذشت.

پس از اضافه کردن کارکنان جدید و فضای ضبط ، دو بلاسیو گفت که متوسط ​​مدت اقامت در حال حاضر کمتر از 10 ساعت است. اما طرفداران زندانیان و کارکنان زندان این اعداد را زیر سوال برده اند.

مرکز James A. Thomas در Rikers

فلش

مرکز James A. Thomas در Rikers

جیک اوفنهارتز / گوتامیست

بنی بوسچی ، رئیس اتحادیه که نماینده مقامات اصلاحی است ، بلافاصله پس از کنفرانس مطبوعاتی به خبرنگاران گفت که شهردار یک سفر بهداشتی از رایکرز دریافت کرده است.

بوشیو می گوید: “شما می توانید رنگ تازه را استشمام کنید – ورودی آن کاملاً تمیز شده است بنابراین او نمی تواند چیزی را ببیند.” “همه چیز با شکر پوشیده شده بود.”

شهردار اتحادیه را مسئول بیشتر بحران می داند و آنها را متهم به ایجاد کندی کار کرده است که در هفته های اخیر تا 20 درصد از کارگران رایکرز را دور نگه داشته و به ناآرامی های گسترده کمک کرده است.

کمیسر اقدامات اصلاحی وینسنت شیرالدی روز دوشنبه گفت درصد کارگران در مرخصی استعلاجی یا AWOL در روزهای اخیر کاهش یافته است. وی افزود که این شهر شیفت های سه گانه کارگران زندان را “بتدریج” کاهش می دهد ، موضوعی که عمده اختلاف اتحادیه محسوب می شود.

ادامه خواندن: بحران رایکرز: چگونه داوران نیویورک باعث افزایش جمعیت زندان های شهر شدند

شیرالدی همچنین اعتراف کرد که نیروی انسانی کافی برای دسترسی بازداشت شدگان به امکانات تفریحی وجود ندارد ، اما گفت که برخی برنامه های داخلی در حال حاضر در همه واحدهای مسکونی در دسترس است.

شیرالدی افزود: “اوضاع به طرز قابل توجهی بهبود یافته است.” من هنوز فکر می کنم کارهای زیادی برای انجام دادن داریم و خواهیم کرد. “

دی بلاسیو گفت که می خواهد تعداد زندانیان – که در حال حاضر 5686 نفر است – را به کمتر از 5000 نفر برساند. اما او از استفاده از اختیارات خود برای آزادی زندانیان غیرخشونت آمیز که نقض آزادی مشروط خود را نقض می کنند ، خودداری کرده است و معتقد است که انجام این کار منجر به “پیشرفت” کاهش جمعیت نمی شود. به نظر نمی رسید که او پس از دیدار روز دوشنبه نظر خود را تغییر دهد.

روز دوشنبه پیش ، دموکرات های مجلس نمایندگان از دو بلاسیو خواستند تا کنگره را در مورد شرایط جزیره ریکرز مطلع کند. روز جمعه ، گروه دیگری از مقامات نامه ای منتشر کردند که در آن شرایط زندان به عنوان “بحران انسانی” توصیف شده بود.

هم بلازیو و هم شیرالدی گفتند که شهر وضعیت را تحت کنترل دارد و نیازی به مداخله فدرال ندارد.