رالف لورن ، HBO می خواهد کت و شلوار 20 میلیون دلاری این سوپرمدل روسی انداخته شود


رالف لورن Corp. و HBO روز جمعه از قاضی خواست شکایت یک سوپرمدل روسی را مطرح کند که می گوید از تصاویر آنها بدون اجازه استفاده کرده اند زیرا آنها بیوگرافی و دارای منافع عمومی هستند.

آناستاسیا خوزیسوا در ماه نوامبر در یک پرونده 20 میلیون دلاری ادعا کرد که در حالی که مدلینگ رالف لورن را در سال 2014 متوقف کرده بود ، این شرکت از عکس های او در مستند HBO “خیلی رالف” در دو کتاب در مورد طراح استفاده کرد و در یک فروشگاه در یک فروشگاه آویزان شد. مسکو و دیگری در غرب غربی بالا.

طراح مولد شخصاً به عنوان متهم پرونده معرفی نشده است.

کاترین بولگر ، وکیل شبکه HBO در جریان یک جلسه ویدئویی در پرونده Freitag استدلال کرد که این فیلم تبلیغاتی برای مارک مد نیست ، بلکه مربوط به حرفه طراح است و بنابراین Khozissova حق قانونی جبران خسارت ندارد.

بولگر می گوید: “موضوع مستند به وضوح از منافع عمومی برخوردار است.” “مستندسازی در مورد مد خبرساز است و این پایان قضیه است.”

بولگر همچنین استدلال کرد که تصاویر خوزیسووا – دوست دختر سابق دونده سرعت دوومیدانی آفریقای جنوبی و قاتل محکوم اسکار پیستوریوس – فقط در پس زمینه استفاده شده است و خوزیسووا موضوع مستند نیست ، بلکه حرفه لورن است.

آناستاسیا خوزیسووا در حالی وارد می شود که رالف لورن نمایش اختصاصی فیلم هیچکاک برای گرفتن دزد را در جشن بنیاد شاهزاده خانم گریس در 28 اکتبر 2013 در MoMA در شهر نیویورک ارائه می دهد.
آناستاسیا خوزیسووا در یک دادخواست ادعا کرد که این شرکت همچنان از عکس های خود استفاده می کند در حالی که او مدلینگ رالف لورن را متوقف کرده است.
گتی ایماژ برای رالف لورن

بولگر می گوید: “بیش از یک حضور شاکی در پس زمینه وجود دارد ، اما در مجموع با 38 ثانیه از یک مستند 1 ساعته و 48 دقیقه ای مطابقت دارد.” “استفاده از پرتره شما تصادفی و سریع است.”

به همین ترتیب ، آندره آ کالواروسو ، وکیل شرکت رالف لورن ، استدلال کرد که تصاویر خوزیسووا در کتابهای مربوط به طراح “فروش محصولات رالف لورن را ترویج نمی کند … بلکه داستان بیوگرافی شخصی آقای لورن را بازگو می کند”.

کالواروزو همچنین خاطرنشان کرد که عکسهای این مدل در دو مغازه “به عنوان یک هنر تزئینی در نظر گرفته شده است. آنها عکسهای زیبایی از راهپیمایی بودند. “

کالواروسو گفت: نه کتاب ها و نه تصاویر موجود در مغازه ها “تبلیغاتی” نیستند.

سلمان عصمت ، وکیل خوزیسووا استدلال کرد که هیچ یک از استدلال های متهمان در اوایل پرونده قبل از شروع جمع آوری شواهد مربوط نبوده و از قاضی خواسته است تا درخواست آنها برای رد پرونده را رد کند.

عصمت استدلال کرد: “شما از دادگاه می خواهید تعدادی از تصمیمات نامناسب را در این مقطع زمانی اتخاذ کند.” “آیا ظاهر آنها زودگذر ، تزئینی یا تبلیغاتی بود یا نه – اینها مواردی هستند که به نظر من ، در حال حاضر بدون کشف مشخص نمی شوند.”

آندره ماسلی قاضی دادگاه عالی منهتن گفت که بعداً تصمیم کتبی صادر خواهد کرد.