راهنمای ده نکته برای ایمپلنت های دندان


وقتی به دنبال جایگزینی دندان های خود هستید ، ممکن است سوالاتی در مورد ایمپلنت دندان ایجاد شود. گزینه های شما چیست؟ هزینه کاشت دندان در استرالیا چقدر است؟ شانس موفقیت شما چقدر است؟ ایمپلنت شما چقدر طبیعی به نظر می رسد؟

در زیر ده مزیت برتر ایمپلنت دندان که برای کمک به شما در انجام این کار جمع آوری کرده ایم آورده شده است:

1. ایمپلنت هایی که طبیعی به نظر می رسند

ایمپلنت های دندانی پس از قرار دادن دندان های مصنوعی کاملاً طبیعی به نظر می رسند. پروتز هرگز نمی تواند از نظر بصری با دندانهای طبیعی شما متمایز شود ، زیرا با خط لثه شما هم تراز است.

2. رفتار ایمپلنت های دندانی مشابه دندان های طبیعی است

مزایای اصلی ایمپلنت های دندانی شامل شباهت آنها به دندانهای طبیعی و همچنین دوام و عملکرد آنها در مقایسه با سایر ترمیم های دندانی است. ایمپلنت دندانی مشابه ریشه طبیعی ، ایمن در استخوان فک شما قرار گرفته و جایگزینی دائمی را تضمین می کند.

3. استفاده از ایمپلنت های دندانی از تحلیل استخوان جلوگیری می کند

در نتیجه از دست دادن دندان ، ناحیه اطراف آن نیز خراب می شود. دلیل این امر این است که دیگر ریشه ای برای تقویت استخوان و تقویت استخوان وجود ندارد. ایمپلنت ها با استخوان سازی استخوان ، فرایندی که طی آن با استخوان فک ادغام می شوند ، رشد استخوان را تحریک می کنند. دیگر لازم نیست نگران خراب شدن دوباره استخوان خود باشید.

4- با کاشت دندان لبخند جذاب تری خواهید داشت

در ادامه از نقطه 3 ، از دست دادن استخوان می تواند باعث شود افرادی که دندان از دست رفته دارند در اطراف دهان دچار چروک و چروک شوند ، که می تواند بر ساختار کلی صورت تأثیر منفی بگذارد. ایمپلنت ها می توانند ساختار صورت را با تقویت استخوان فک حفظ کنند.

5. طول عمر دندانپزشکی برای سالهای متمادی

مراقبت صحیح از ایمپلنت های دندانی شما از ماندگاری آنها به اندازه دندان های طبیعی شما اطمینان می دهد.

6. ایمپلنت دندان راه حلی برای هزینه از دست دادن دندان ارائه می دهد

اگر هزینه مادام العمر ایمپلنت های دندانی را با قیمت مربوط به روش های ترمیمی مقایسه کنید ، که معمولاً به تعویض منظم نیاز دارند ، بسیار ارزان تر هستند. هدف ما این است که به شما کمک کنیم از مشکلات احتمالی آتی دهان خود بعد از اینکه ایمپلنت خود را با موفقیت قرار داده اید جلوگیری کنید.

7. کاشت دندان رژیم غذایی شما را محدود نمی کند

با دندان مصنوعی و از دست دادن دندان ، اغلب شکایاتی وجود دارد که دیگر دندان ها به درستی کار نمی کنند یا خوردن سیب و استیک با پروتز ناراحت کننده است.

تقریباً همه می توانند وعده های غذایی خود را بخورند ، معمولاً ایمپلنت دندان تثبیت شده است.

8. با ایمپلنت های دندانی ، اکنون می توانید با اطمینان غذا بخورید ، صحبت کنید و بخندید

اعتماد به نفس فرد اغلب می تواند تحت تأثیر دندان های از دست رفته و پوشیدن دندان مصنوعی قرار بگیرد ، که بر اساس نقطه 7 در بالا ایجاد شده است. یک نگرانی عمومی در بین افرادی که از پروتز استفاده می کنند وجود دارد که دندان های مصنوعی آنها هنگام صحبت کردن یا خندیدن هنگام از دست دادن دندان ها حرکت می کند. پروتزهایی که به ایمپلنت یا پروتز متصل می شوند به فک متصل می شوند تا در جای خود بمانند تا بتوانید با اطمینان در طول روز لبخند بزنید.

9. نیازی نیست زیاد نگران گیاهان باشید

ایمپلنت دندان به راحتی نگهداری می شود زیرا به همان میزان تمیزی دندان های طبیعی و معاینات منظم توسط متخصص بهداشت دندان نیاز دارد. بسیاری از افراد معتقدند ایمپلنت ها به دلیل نداشتن مواد ارگانیک نیازی به تمیز کردن ندارند ، اما احتمالاً این امر نمی تواند درست باشد. مراقبت مناسب از ایمپلنت های دندانی همچنان نقش حیاتی در پیشگیری از بیماری پلاک ، جرم و لثه ایفا می کند.

10. ایمپلنت های دندانی نتایج قابل پیش بینی را ارائه می دهند

ایمپلنت دندانی بر اساس موقعیت آن در دهان و همچنین میزان حمایت از استخوان فک موفقیت آمیز است. کارایی ایمپلنت دندان نیز می تواند تحت تأثیر مواردی مانند سیگار کشیدن قرار گیرد. تقریباً 98 procedures از روش های دندانپزشکی ناشی از ایمپلنت موفقیت آمیز است ، که نتایج قابل پیش بینی را برای اکثر مردم به همراه دارد.

اگر از پست خوشتان آمد به ما اطلاع دهید. این تنها راهی است که می توانیم پیشرفت کنیم.