رتبه بندی III رابطه بین سرعت بازیابی حوادث ، آمادگی بیمه و ارزش اقتصادی اجتماعی را اندازه گیری می کند


Triple -I به تازگی رتبه بندی تاب آوری خود را ابزاری کرده است – ابزاری که به کم کردن تأثیر شکاف بیمه بر سرعت بهبود اقتصادی پس از حوادث شدید آب و هوایی کمک می کند و استراتژی های پیشگیری از کاهش خطر را در اولویت قرار می دهد.

می توانید نقشه تعاملی ارزیابی های تاب آوری را در اینجا مشاهده کنید.

رتبه بندی بخشی از ابتکار شتاب دهنده تاب آوری Triple-I برای ایجاد تغییرات رفتاری در کاهش خطر پیشگیرانه است. آنها 1203 شهرستان در 19 ایالت در امتداد ساحل شرقی و خلیج مکزیک را پوشش می دهند. هر یک از استان ها از نظر پوشش ، طوفان ها و بهبودی و متغیرهای اقتصادی و اجتماعی دارای یک رتبه بندی کلی تاب آوری و کم ارزش بودن هستند.

همه 1203 رتبه بندی کلی کشور و 3609 رتبه بندی فرعی شهرستان تا 22 اکتبر در اختیار رسانه ها و عموم قرار می گیرد. در این برهه از زمان ، ارزیابی کم ارزش شهرستان فقط برای اعضای Triple I در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه عضویت در Triple-I می توانید به دنا اسنل ، مدیر عضویت ایمیل بزنید.

ارزیابی های تاب آوری به شناسایی مناطقی که سرمایه گذاری در کاهش شکاف حفاظتی بیشتر مثر است ، کمک می کند. “شکاف حفاظتی” به تفاوت بین قرار گرفتن در معرض خطر و پوشش آن خطر اشاره دارد. به عنوان مثال ، در ایالات متحده از هر 6 خانه فقط یک خانه در برابر سیل بیمه می شود ، با این حال 90 درصد از بلایای طبیعی در این کشور مربوط به سیل است. دانستن اینکه سرعت بازیابی بلایای طبیعی در کجا سریعتر و در کجا کندتر است می تواند به صنعت در اولویت بندی کمک کند.

در اینجا می توانید نقشه منطقه خطر سیل در سراسر کشور و میزان استفاده از بیمه سیل را مشاهده کنید.

دکتر. میشل لئونارد ، CBE – نایب رئیس Triple -I ، اقتصاددان ارشد و رئیس اقتصاد و تجزیه و تحلیل – رتبه بندی های جدید را در وبینار برای اعضای Triple -I ارائه کرد. (اعضا می توانند ارائه دکتر لئونارد را مشاهده کنند با دسترسی به این پیوند فقط برای اعضای Triple I.)

دکتر می گوید: “رتبه بندی های جدید انعطاف پذیری Triple-I رابطه بین میزان بهبودی و دو عامل مهم در تاب آوری جامعه را مشخص می کند: تمایل به بیمه و ارزش اقتصادی اجتماعی.” لئونارد به حضار وی گفت: “تا کنون با توجه به عوامل مهم دیگر مانند برابری اجتماعی و اقتصادی و استحکام زیرساخت ها ، اندازه گیری قابل ملاحظه ای از تاثیر شکاف حفاظتی بر سرعت بازیابی پس از حوادث شدید آب و هوایی نداشته ایم.”

وی افزود: “اگر می خواهیم بدانیم چگونه از بیمه به بهترین نحو استفاده کنیم ، باید بدانیم که این بیمه کم و بیش کارآمد است یا خیر.”

رتبه بندی ها به عنوان بخشی از تجزیه و تحلیل بیمه های توسعه یافته Triple-I توسعه یافته است که می توانید در مرکز شتاب دهنده تاب آوری ما مشاهده کنید. در میان دیگر نوآوری ها ، این مدل از مصرف انرژی به عنوان نماینده بهبود اقتصادی استفاده می کند و “سرعت بهبود اقتصادی” را به عنوان تعداد هفته ها تا بازگشت مصرف برق به سطح قبل از رویداد تعریف می کند. شک نکن با دکتر تماس بگیرید لئونارد برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رتبه بندی یا روش اصلی.

از منبع مورد اعتماد برای بینش های بیمه منحصر به فرد و مبتنی بر داده برای آموزش و توانمندسازی مصرف کنندگان. https://ift.tt/3aeUKmw