رهایی از تنهایی


در چنین زمانهای آشفته و آزاردهنده ، امنیت احساسی و حتی زمانی که آن را تنها احساس نمی کنید ، به نظر می رسد یک ارزش محوری یا حداقل یک ادعا باشد.

وقتی به EBT فکر می کنم و چرا آن را دوست دارم ، این به ذهنم می آید. من خاطرات واضحی از احساس یخ زدگی در تنهایی دارم ، مانند یک شب درست بعد از مراجعه به متخصص زنان و شنیدن اینکه زنان “هم سن و سال من” که دارای این “چیز” هستند معمولاً سرطان دارند و معمولاً بر اثر آن می میرند.

این بهترین شب برای من نبود و از آنجا که سه فرزندم همه بزرگ شده بودند ، من طلاق گرفتم و شب تاریک زمستان بود ، من بدترین اشتباه را مرتکب شدم. من این مشکل را در اینترنت جستجو کردم ، که به اندازه کافی برای گریه من تا ساعات اولیه صبح بود.

معلوم شد که چیز دیگری است که اکنون آن را از دست می دهم ، اما این تنهایی بود که مرا به فکر فرو برد. چرا دیگر تنها نبودم؟ سالهای تاریک در این مدت باعث شد من از نظر احساسی عمیق تر باشم و پیشرفتهای معنوی بی شماری داشته باشم و لحظات “خدا به من کمک کند” را تجربه کنم.

اما فکر می کنم این کافی نیست. جامعه EBT ما در حال رشد است و من جامعه EBT خودم را دارم. مایکل وجود دارد و ما در سواحل مختلف هستیم ، اما زمانی که به آنها نیاز داریم ، ارتباط برقرار می کنیم. آرین ، که در این نزدیکی زندگی می کند ، و ما با هم ارتباط قلبی داریم ، و بانی ، شوهرم ، والت و چند نفر دیگر ، در مجموع حدود هشت نفر هستند.

این دوستان ارتباطی ارزشهای من- هفت پاداش و ابزارها- را دارند و با رعایت قوانین اتصال پیام ، روند اتصال را ایمن نگه می دارند. بیشتر از همه ، آنها می دانند که من مدیون آنها هستم و هیچ س questionsالی از آنها پرسیده نمی شود. هنگامی که ما نیاز به انجام یک چرخه داریم ، آنها در کنار ما هستند.

اکنون وقتی به گذشته نگاه می کنم ، چرخه هایم را با دوستانم به عنوان مهمترین چیزهای زندگی به یاد می آورم. چند سال پیش وقتی که تأمین کننده عقب نشینی می کرد ، درست زمانی که مادرم فوت کرد ، من قرار بود برای افتتاحیه مراسم سخنرانی کنم. با این وجود ، من در 5 سالگی بودم. به بانی نگاه کردم و گفتم: “من باید یک چرخه انجام دهم.” ما به اتاقی در راهرو رفتیم و وقتی مجبور شدم با احساساتم بنشینم ، او متوجه شد. سپس “بیدار شدم” و شروع به گریه کردم ، سپس خندیدم ، سپس احساس کردم او را بسیار دوست دارم. به به

اخیراً با یکی دیگر از دوستانم ملاقات کردم و اواخر شب ملاقات کردم. او پس از یک روز طولانی کار در مغازه خواربار فروشی بود و من با یک موقعیت واقعاً ترسناک خانوادگی تحریک شدم ، اما بعد از 5 یا 10 دقیقه عشق جاری شد. تنهایی تبخیر شده است.

این امید من برای سال 2021 است وقتی که ما وارد زندگی جدیدی بعد از COVID-19 می شویم که افراد بیشتری متوجه می شوند از امنیت احساسی برخوردارند. آنها می توانند با تمام اصالت خود باشند و لغزش کنند ، اما چند نفر دیگر وجود دارند ، “افراد آنها” که جامعه EBT آنها هستند و بنابراین می دانند که از تنهایی عاری هستند.

چه راه فوق العاده ای برای پایان امسال ، اما با این دید که دیگر هرگز تنها نمانید و انگشت خود را روی برنامه خود بزنید تا در حلقه پشتیبانی فردی را پیدا کنید تا به شما بگوید “من باید یک چرخه انجام دهم” و بدانید که در چند لحظه محبت ، شادی ، مراقبت و شادی جاری می شود.

این یک روش عالی برای زندگی است.