رژه هالووین دهکده 2021 پس از یک کمک مالی بزرگ یک حرکت است


پس از برخی عدم اطمینان ، رژه هالووین دهکده محبوب امسال قطعاً باز خواهد گشت ، تا حدی به لطف طرفدار فداکار رژه که به اندازه کافی برای برگزارکنندگان این رویداد کمک مالی کرد.

هدف این رژه 150 هزار دلار بود و طبق صفحه جمع آوری کمک های مالی آن ، 181 اهداکننده کمی بیش از 10 هزار دلار واریز کردند. ظاهراً جیسون فلدمن و همسرش میسی همه تفاوت را ایجاد کردند.

فلدمن ، که در امور مالی کار می کند ، می گوید: “وقتی در خبرها شنیدم که رژه سالانه هالووین دهکده به دلیل کمبود پول لغو می شود ، من بسیار خراب شدم. بلافاصله احساس کردم که برای نجات رژه و انجام کاری برای شهرمان تلاش کردم.” ، در بیانیه ای اعلام شد. “صادقانه بگویم ، من به عنوان یک بومی نیویورک ، این رژه را آنقدر دوست دارم که فکر نمی کنم انتخابی داشته باشم. من می دانم که به معنای واقعی کلمه ، بازوی مورد نظر اکثر مردم نیست ، اما من پیشنهاد می کنم که این بهترین دارو برای شهر ما باشد. “

رژه ، که در امتداد خیابان ششم از خیابان اسپرینگ در سوهو تا خیابان 16 در چلسی حرکت می کند ، در سال 2020 به دلیل همه گیری لغو شد. امسال سازمان دهندگان سیاست COVID دارند: “ما همه را تشویق می کنیم که از ماسک استفاده کنند! این باید آسان باشد زیرا هالووین است! با آن خلاق باشید – هم بینندگان و هم شرکت کنندگان! رژه شروع می شود. هنگامی که شرکت کنندگان وارد مسیر رژه در شمال خیابان اسپرینگ می شوند ، استفاده از ماسک توصیه می شود ، اما الزامی نیست. “

ادامه خواندن: رژه هالووین در دهکده نیویورک در یک انباری در بالای ایالت آغاز می شود

امسال ، سازمان دهندگان از کودکان می خواهند تا نقاشی هایی را برای عروسک های غول پیکر در رژه ای که راهپیمایی را باز می کند ، ارسال کنند (مهلت 13 اکتبر است). و مارشال بزرگ رندی رنگین کمان است ، که ادای احترام خود را برای اندرو کومو نخواهد خواند ، جایی که او خود را “همجنسگرا” می نامد.

هالووین امسال یکشنبه است ، بنابراین ترسناک های یکشنبه بیشتر از همیشه واقعی خواهد بود.