رژیم غذایی بیمارستان سنت جان

هرچند که باورنکردنی به نظر می رسد ، من موفق شدم با استفاده از رژیم غذایی 3 روزه در بیمارستان سنت جانز در عرض 3 روز 9 کیلوگرم را با موفقیت کاهش دهم. با تشکر از رژیم شگفت انگیز 3 روزه ای که در بیمارستان سنت جان تجربه کردم ، نتیجه فوری ظاهر و احساس بهتر و سالم تری داشت. اگر در مورد این رژیم خاص کمی مطمئن نیستید ،

من اینجا هستم تا به شما بگویم نگران نباشید زیرا بسیار ایمن و کارآمد است. با چنین رژیمی می توان به چیزهای شگفت انگیزی دست یافت و صادقانه بگویم ، برخلاف بیشتر رژیم ها ، حتی طعم بدی هم ندارد.

وقتی صحبت از غذایشان می شود ، بیمارستان ها رپ بدی دارند زیرا اکثر مردم فکر می کنند تمام غذاهایی که در بیمارستان سرو می شود همیشه ملایم و کسل کننده است و طعم کمی دارد یا طعم کمی دارد. با این حال ، این امر مربوط به گذشته است. از آنجا که غذاهای بیمارستانی بسیار خوشمزه تر و خوش طعم تر می شوند ، در کنار رژیم غذایی سالم در رژیم غذایی آنها نیز وجود دارد. به طور کلی ، آماده سازی غذا و مراقبت های پزشکی در بیمارستان هایی مانند بیمارستان سنت جان روز به روز در حال پیشرفت است.

رژیم غذایی بیمارستانی 3 روزه سنت جان بسیار خوب است و در حالی که منو شامل غذاهای معمولی بیمارستانی است که به طور معمول دریافت می کنید ، لزوما به این معنی نیست که طعم بدی دارد.

مواد شیمیایی موجود در غذا عامل اصلی رژیم غذایی 3 روزه سنت جان است و این دلیل اصلی این است که شما نمی توانید غذا را به دلخواه جایگزین کنید ، زیرا این رژیم اجازه نمی دهد جایگزین های غذایی م beثر باشند. اجزای مختلف غذا با هم مخلوط می شوند و ترکیبی را ایجاد می کنند که به شما در کاهش وزن کمک می کند. پس از اتمام رژیم بیمارستانی 3 روزه سنت جان ، توصیه می شود رژیم را بعد از سوم ادامه دهید. با این حال ، اگر می خواهید به رژیم غذایی 3 روزه سنت جان برگردید ، این مشکلی نیست ، فقط این کار را به طور مداوم انجام ندهید و بین هر رژیم غذایی 3 روزه 4 روز فاصله ایجاد کنید. همچنین ، همیشه به یاد داشته باشید که در این 4 روز مرخصی بین رژیم های بیمارستانی از غذاهای چرب و ناسالم استفاده نکنید ، بلکه فقط غذای معقول و سالم بخورید.

در زیر لیستی از غذاهایی است که باید در رژیم غذایی 3 روزه سنت جان استفاده کنید:

1 روز:

صبحانه – یک فنجان قهوه یا چای سیاه ، 1/2 گریپ فروت ، 1 تکه نان تست بدون آن و یک قاشق غذاخوری کره بادام زمینی.

ناهار – یک فنجان قهوه یا چای سیاه ، 1 اونس چدار یا 1 تکه نان تست بدون آن ، و 1/2 فنجان ماهی تن (ساده ، در آب پیچیده شده)

شام – 3 اونس گوشت بدون چربی (مرغ) ، 1 فنجان لوبیا سبز ، 1 فنجان هویج ، 1 سیب کوچک ، و – این را هم اکنون دریافت کنید – 1 فنجان بستنی وانیلی (خوشمزه!)

2 روز:

صبحانه – یک فنجان قهوه یا چای سیاه ، 1 تخم مرغ ، 1 تکه نان تست بدون آن و 1/2 موز

ناهار – یک فنجان قهوه سیاه یا چای ساده ، 1/2 فنجان ماهی تن یا 1 فنجان پنیر کم چرب و 5 نمک معمولی.

شام – هات داگ گوشت گاو (بدون نان) ، 1 فنجان کلم بروکلی ، 1/2 فنجان هویج یا سبزیجات چغندر ، 1/2 موز و 1/2 فنجان بستنی وانیلی

روز سوم:

صبحانه – یک فنجان قهوه یا چای سیاه ساده ، یک سیب کوچک ، 1 اونس پنیر چدار (تند یا ملایم مهم نیست) ، و 5 عدد کراکر معمولی بدون نمک

ناهار – یک فنجان قهوه یا چای سیاه ، 1 تخم مرغ آب پز سخت ، و 1 تکه نان تست بدون روکش

شام – دوباره 1 فنجان ماهی تن خالص ، 1 فنجان گل کلم یا 1 فنجان لوبیا قرمز ، 1 فنجان هویج یا چغندر ، 1 فنجان هندوانه یا خربزه و 1/2 فنجان بستنی وانیلی.

برای کسانی که تقریباً در هر بیمارستانی بوده اند ، منو آشنا به نظر می رسد ، اینطور نیست؟ اینگونه فکر کنید ، اگر بیمارستان به آن خدمت می کند ، باید برای شما مفید باشد زیرا غذاهایی را ارائه نمی دهد که شما را ناسالم تر یا مریض تر می کند و به همین دلیل من طرفدار سنت جان 3 روز هستم رژیم بیمارستانی و در صورت رعایت چنین رژیمی ایمن باشید. باور کنید کار می کند مثل اینکه من آن را تجربه کرده ام. از دست دادن 9 پوند در این 3 روز بسیار عالی بود و امیدوارم با این اطلاعات شما نیز احساس فوق العاده ای داشته باشید. فقط 3 روز طول می کشد! با تشکر از رژیم غذایی بیمارستان سنت جان!