رژیم لاغری 7 روزه – رژیم لاغری


رژیم لاغری 7 روزه

قانون لاغری 7 روزه

امروزه با مکانیزاسیون اشتغال ، تحرک افراد روز به روز کاهش یافته است و این موضوع مشکل چاقی را به دنبال داشته است. این مشکل یک ضعف عمده در ظاهر و تناسب اندام است و برای سلامتی مضر است. حال فرض کنید شرایطی برای این فرد وجود دارد که باید سریع وزن خود را کاهش دهد. به عنوان مثال ، او به یک مهمانی بزرگ یا یک قرار مهم دعوت می شود و او وقت کافی برای لباس مناسب پوشیدن ندارد و دوست دارد لباس بپوشد. در چنین حالتی ، اولین سالی که به ذهن می رسد این است که آیا راه حلی کاربردی وجود دارد که بتواند به سرعت وزن خود را کاهش داده و لباس های مورد علاقه خود را بپوشد و زیبا به نظر برسد؟

در این مقاله رژیم 7 روزه ای را به شما معرفی می کنیم که می توانید برای کاهش وزن تا 7 کیلوگرم از آن استفاده کنید.

اهمیت انتخاب رژیم غذایی مناسب

نکته مهم در انتخاب روش مناسب برای کاهش وزن این است که همیشه این کار را برای رژیم طبیعی انجام دهید و هرگز به دنبال قرص ها و مکمل های رژیمی مختلف نباشید که با معجزات لاغری و به عنوان ترفندهای تبلیغاتی سعی در فریب مردم دارند. استفاده نکنید با برنامه مناسب و رژیم غذایی سالم می توانید به وزن دلخواه خود برسید. ایده حذف یک یا دو وعده غذایی اصلی یا وعده های غذایی نامنظم می تواند به کاهش وزن شما کمک کند و سلامتی شما را به خطر نیاندازد. همچنین فراموش نکنید که همیشه اهداف دست نیافتنی را برای خود تعیین کنید ، زیرا بدن شما می تواند مقدار مشخصی ورزش و رژیم غذایی سنگین را تحمل کند.

رژیم GM چیست؟

رژیم غذایی روزانه ، همچنین به عنوان رژیم GM شناخته می شود ، یکی از آن برنامه های رژیم است که می تواند به شما در کاهش وزن بین کیلوگرم در هفته کمک کند. با انجام این رژیم ، بدن کالری دریافت می کند و در نتیجه ، فرد سریع وزن خود را کاهش می دهد. در هر صورت ، این روش مانند همه روش های لاغری مزایا و معایب خاص خود را دارد و باید از هر طرف بررسی شود تا با این کار به سلامت فرد آسیبی وارد نشود که در این مقاله مورد بحث قرار می گیرد.

اطلاعات دقیقی در مورد سابقه و روش این رژیم وجود ندارد. در ابتدا اعتقاد زیادی بر این بود که رژیم طراحی شده و به کارکنان جنرال موتورز ارائه شده است ، که تا حد زیادی رد شد. مدت زمان این رژیم 7 روز است و شما باید هر روز غذاهای خاصی مصرف کنید که بیشتر آنها مجاز به خوردن سبزیجات هستند و فقط در روز آخر مجاز به خوردن گوشت هستید. یک عامل مهم در افزایش وزن ، دریافت کالری بیشتر از نیاز بدن است. دلیل کاهش سریع وزن با این روش استفاده از غذاهای کم کالری مانند میوه ها و سبزیجات است. بنابراین میزان کالری مصرفی در طول روز بیشتر از میزان دریافتی خواهد بود. متخصصان تغذیه معتقدند که این سریع ترین و طبیعی ترین راه برای کاهش وزن بدون استفاده از هیچ گونه مواد شیمیایی است. این رژیم هیچ گونه محدودیت شغلی و سنی ندارد و هرکسی می تواند به راحتی با این رژیم لاغر شود.

برای شروع رژیم غذایی GM ، مهمترین چیز این است که ذهن را آماده کرده و هدف را برای خود تعیین کنید. زیرا اگر هدفی را با ذهنی آماده در ذهن خود تعریف کرده و تعیین کنید ، هر چه جلوتر بروید ، بیشتر باور می کنید که به آن دست خواهید یافت و بنابراین تمام تلاش خود را برای رسیدن به آن هدف و بهره وری خود انجام خواهید داد. در طول این رژیم ، شما فقط باید از غذاهای تجویز شده توسط این رژیم استفاده کنید. لازم به ذکر است که این رژیم نیازی به گرسنگی در طول روز ندارد. نتیجه برعکس است و به جای کاهش وزن ، با افزایش وزن روبرو خواهید شد و تمام تلاش خود را هدر خواهید داد. شاید برای شما عجیب به نظر برسد که بتوانید در این مدت کوتاه و بدون گرسنگی به طور م weightثری وزن خود را کاهش دهید ، اما این رژیم غذایی به گونه ای طراحی شده است که با در نظر گرفتن کالری موجود در غذا ، می توانید آن را در تمام ساعات روز کامل کنید. تنها تأکید بر پایبندی دقیق به نظم رژیم است.

اهداف رژیم جنرال موتورز

  • تنها در 7 روز تا 7 کیلوگرم وزن کم کنید
  • سم زدایی کامل بدن
  • عملکرد دستگاه گوارش را بهبود می بخشد
  • افزایش قدرت چربی سوزی بدن

دستور رژیم لاغری 7 روزه برای کاهش وزن تا 7 کیلوگرم

اول از همه ، ذکر این نکته ضروری است که قبل از گرفتن این رژیم باید با یک متخصص تغذیه مشورت کنید. همانطور که گفته شد ، این رژیم چند روز طول می کشد و شما فقط باید 7 کیلوگرم وزن کم کنید تا از غذاهای ذکر شده در دستورالعمل استفاده کنید:

1 روز اول رژیم: میوه های تازه مصرف کنید

روز اول برای شما بسیار مهم خواهد بود. زیرا شما اولین قدم را برای رسیدن به هدف بر می دارید و می توانید تغییری اساسی در زندگی خود ایجاد کنید. بنابراین طبیعی است که این روز برای شما کمی سخت باشد. در این مرحله باید از میوه های مختلف استفاده کنید. سبزیجاتی مانند هندوانه و طالبی می توانند انتخاب خوبی باشند. لازم به ذکر است که استفاده از موز بین میوه ها مجاز نیست. شما حق استفاده از سبزیجات ، خام یا پخته را ندارید. مصرف بین 8 تا 12 لیوان آب را فراموش نکنید. بنابراین در روز اول ، وقتی احساس گرسنگی کردید ، فقط میوه را بخورید.

2 روز دوم رژیم: سبزیجات بخورید

برخلاف روز اول ، شما مجاز به خوردن سبزیجات نبودید. در روز دوم ، می توانید از سبزیجات مختلف به اندازه دلخواه استفاده کنید. شما مجاز به طبخ سبزیجات هستید ، اما در پخت سبزیجات از روغن استفاده نمی کنید. استفاده از حبوبات پخته ، هویج خام یا آب پز ، کلم بروکلی ، خیار ، سالاد و … در این روز بسیار توصیه می شود. جالب است بدانید که سیب زمینی نیز جزو سبزیجات محسوب می شود و به دلیل داشتن کربوهیدرات زیاد می توانید آن را برای صبحانه بپزید تا انرژی لازم برای سوزاندن در طول روز و انجام فعالیت های مختلف را داشته باشد. در این روز ، شما تغییراتی در عملکرد دستگاه گوارش خود مشاهده خواهید کرد و به احتمال زیاد تعداد دفعات رفتن به دستشویی بیشتر می شود. مصرف بین 8 تا 12 لیوان آب را فراموش نکنید.

3 روز سوم رژیم لاغری: با مصرف میوه ها و سبزیجات پوست سالم را تجربه کنید

در واقع ، روز سوم برنامه غذایی GM ترکیبی از دو روز گذشته است. به این ترتیب شما مجاز به خوردن سبزیجات و میوه ها در طول روز هستید. تفاوت در این مرحله موز و سیب زمینی است. می توانید از بقیه میوه ها و سبزیجات به ترتیب دلخواه استفاده کنید ، به عنوان مثال ، بعد از ظهر در رژیم سبزیجات و بعد از ظهر در رژیم میوه ، یا برعکس یا به صورت ترکیبی. مانند مراحل قبل ، باید 8 تا 12 لیوان آب بنوشید.

4 روز چهارم رژیم لاغری: موز و شیر بخورید

روز چهارم یکی از روزهای جذاب این رژیم است. شما مجاز هستید حداکثر 3 لیوان غذا و شیر بین 8 تا 12 موز در طول روز مصرف کنید. ممکن است نگران باشید که برنامه روز چهارم طوری طراحی شده است که احساس گرسنگی کنید ، اما در پایان روز احساس سیری می کنید. البته باید قسمت شیر ​​و موز را به گونه ای تقسیم کنید که در طول روز اصلاً احساس گرسنگی نکنید.

5 روز پنجم رژیم لاغری: گوجه فرنگی بخورید

پنجمین روز ، روز مصرف گوجه فرنگی است. این روز برای شما نیز جالب خواهد بود. زیرا می توانید در روز یک فنجان برنج با گوجه فرنگی بخورید. می دانید ، خوردن گوجه فرنگی مقدار زیادی اسید اوره را در بدن افزایش می دهد ، بنابراین برای رقیق کردن آن میزان آب خود را افزایش دهید. این مقدار می تواند به 15 لیوان آب در روز برسد.

به رژیم لاغری روز ششم: یک فنجان برنج میل کنید!

در این روز به شما اجازه داده می شود از یک فنجان برنج استفاده کنید. در طول روز می توانید با خوردن انواع سبزیجات خود را سیر نگه دارید. نوشیدن بین 8 تا 12 لیوان آب را فراموش نکنید. در این مرحله ، شما احساس سبکی در بدن خود می کنید و دستگاه گوارش شما قوی است.

به هفتمین روز رژیم لاغری: آب میوه و سبزیجات

آخرین روز برنامه غذایی GM بهترین و هیجان انگیزترین روز آن است. در آن می توانید یک مهمانی برای شما به شکل یک فنجان برنج و مقدار زیادی سبزیجات و آب میوه ترتیب دهید.

در پایان این مرحله و در واقع برنامه رژیم غذایی 7 روزه ، کاهش چشمگیری در وزن خود مشاهده خواهید کرد. با حذف غذاهای پرکالری و مصرف زیاد میوه ها ، سبزیجات و آب ، برای کاهش وزن ، سلامتی و طراوت را برای خود به ارمغان آورده اید. اگر به پوست خود در آینه نگاه کنید ، خواهید دید که آن تازه و شفاف است. علاوه بر این ، دستگاه گوارش خود را تقویت کرده اید.

مزایای حکومت GM

  1. مهمترین و اصلی ترین مزیت رژیم جنرال موتورز کمک به کاهش وزن در کوتاه مدت است. این فرآیند با کاهش مصرف غذاهای پرکالری انجام می شود.
  2. باعث سم زدایی بدن می شود ؛ با کاهش میزان کالری در بدن ، مقدار زیادی سموم و مواد زائد از بدن دفع می شود. البته به خاطر داشته باشید که رژیم های سم زدایی برای استفاده طولانی مدت مناسب نیستند زیرا می توانند به بدن آسیب برسانند.

از دست دادن GM

  1. این رژیم حاوی مواد مغذی مهم و حیاتی است که بدن به آنها نیاز ندارد: در روزهای اولیه این رژیم خبری از چربی ، ویتامین B12 ، آهن و سایر مواد مغذی نیست. همچنین ، هیچ اثری از پروتئین در این رژیم وجود ندارد ، در حالی که پروتئین اشتها را کاهش می دهد و رژیم غذایی حاوی پروتئین به کاهش وزن کمک می کند. بیش از رژیم کربوهیدرات بسیار بالاتر. کمبود مواد مغذی و در نتیجه دریافت نکردن همه درشت مغذی ها برای بدن مضر است و فرد در چند روز گرسنه و دست و پا گیر می شود.
  2. این ماده قابل اعتماد نیست. زیرا تا به امروز هیچ تحقیقی از آن حمایت نکرده است.
  3. کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. در حقیقت ، با کاهش میزان کالری دریافتی ، بدن شما آب خود را از دست می دهد ، که به نوبه خود منجر به کاهش ناگهانی وزن می شود. بنابراین باید رژیم غذایی داشته باشید که تمام نیازهای بدن برای مواد مغذی را در نظر بگیرد و فعالیت بدنی را با آن ترکیب کند. چنین رژیمی چربی سوزی می کند و علاوه بر کاهش وزن ، سلامت شما را نیز حفظ می کند.

آیا رژیم GM ارزش امتحان کردن را دارد؟

بسیاری از افراد ، در برخی موارد ، به دنبال راهی سریع برای کاهش وزن هستند. متأسفانه ، کاهش وزن دائمی برای یک هفته غیرممکن است زیرا برای از بین بردن چربی انباشته شده در بدن به زمان زیادی نیاز است. اگرچه این رژیم شما را به خوردن میوه و سبزیجات بیشتر ترغیب می کند و مصرف قند و نوشیدنی های شیرین را محدود می کند ، اما این کاهش وزن موقتی است و بدن با همان سرعت به وزن قبلی خود برمی گردد. توصیه کلی این است که با چنین رژیمی درگیر نشوید و از بدن خود در برابر آسیب های مختلف به دلیل مصرف این مواد مغذی ضروری غافل نشوید. مگر اینکه به دلایلی دچار کاهش وزن موقت شده باشید. بنابراین رژیم غذایی سالم و متعادل را با مشورت متخصص تغذیه انتخاب کنید و سلامت خود را در کنار ورزش روزانه تضمین کنید.