رژیم ماست برای لاغری ؛ 3 تأثیر ماست در رژیم کاهش وزن


رژیم ماست یکی از روش ها کاهش وزن است که به میزان بیشتری کاهش وزن می یابد فواید سلامت تعدادی را به همراه داشته باشید. ماست به عنوان یک فراورده لبنی ، برای یک میانوعدهمن صبحانه یا چاشنی کنار غذا در سراسر جهان محبوب است.

ماست برای سلامت اسکلت استخوانی بدن و دستگاه گوارش است و برخی از ادعا دارند که بر کاهش وزن نیز تأثیرگذار شده اند. رژیم های متعدد نیز وجود دارد که در ماست به کار گرفته شده است ادعا می کنند که وزن را به خود می گیرند.

تعجب است اگر بدانید نوع از رژیم های مورد نیاز مورد بررسی قرار دهید. ادامه این متن هر کدام نیاز به ارتباط با ماست و تأثیر بر کاهش وزن دانستن توضیح توضیح دهید.

ارزش غذایی ماست در رژیم لاغری

ارزش غذا (در 100 گرم) ماست کم‌چرب ماست پرچرب
کالری 63 61
چربی 1.55 یورو 3.25
کربوهیدرات 7.04 4.66
پروتئین 5.25 یورو 3.47

تأثیرات مختلف ماست بر کاهش وزن

رژیم ماست ، منوی مواد بر پایه مصرف ماست تنظیم. واقعا وجود دارد که تحت تأثیر ماست بر لاغری و کاهش وزن پشتیبانی شده است.

1. تأثیر کلسیم بر لاغری

از مواد مغذی موجود ماست که در ماست مورد بحث قرار بگیریم ، کلسیم. ماست یک منبع عالی از کلسیم که با مصرف هر لیوان از 23 به کلسیم تأمین کنید.

کلسیم یک ماده معدنی کاملا نیاز به سلامت استخوان النظر که تأثیر به سزای بر لاغری همواره مورد تحقیق. مطالعات انجام شده ، کلسیم در خون ، باعث افزایش رشد سلول های چربی شده است. مطالعات حیوانی حاکی از این است که کاهش توده چربی بدنی و کاهش وزن با مکمل های کلسیم ، ایجاد کنید. (منبع)

تاثیر ماست بر لاغری

شده است این مطالب را که کلسیم مصرف میکردند ، 1 مورد از سایر افراد کم وزن اضافه کرد.

رژیم ماست ، با کاهش وزن کاهش چربی در کودکان ، زنان یائسه ، مردان به دیابت نوع 2. این حال در حال حاضر رابطه جدی با تأثیر موجود در ماست بر لاغری نیاز است.

2. تأثیر پروتئین رژیم ماست بر لاغری

ماست به عنوان منبعی خوب برای دریافت پروتئین. پروتئین تاثیرات به سزایی کاهش وزن و لاغری.

تنظیم هورمون های گرسنگی

پروتئین بیشتر ، افزایش هورمون های افزایش دهنده اشتها. موضوع (هورمون اشتها) نیز کاهش یافت.

بالا بردن سوخت و ساز بدن

در رژیم ماست ، بدن پروتئین بیشتر دریافت کرد. در نتیجه پروتئین بیشتر به بالا بردن سوخت و ساز بدن به خوردن پروتئین بالا رژیم ماست ، افزایش و کمک بدن بدن کالری بیشتر.

احساس سیری و پر بودن معده

یکی از دلایلی که آزمایش رژیم ماست مفید باشد وجود پروتئین در آن. زیرا پروتئین به احساس سیری و پری معده همچنین خواهد شد. نتیجه از پرخوری و ریزه خخاری از گرسنگی نیز خواست می شود.

تأثیر بر حفظ ماهیچه های موجود در طول روند کاهش وزن

طول رژیم غذایی کاهش می یابد که کالری کمی دارد ، پروتئین بالا ، از دست دادن چربی ، به حفظ عضلانی کمک کرد. ویژه در حین روند غذایی ، ورزش با وزنه نیز انجام شده است.

رژیم لاغری ماست

به این حال ، فقط فراورده هایی که هستند و منابع غذایی مانند گوشت ماهی و سویا نیز باید در رژیم مصرف شوند.

3. پروبیوتیک موجود در ماست

منبعی عالی از پروبیوتیک های حاضر که باکتری مفید سلامت روده باید بدن وجود داشته باشد.

با استفاده از چند چندان در رابطه با مصرف لاغری در رابطه ای که در آن انجام شده است انجام داده اید.

یک 43 روزه ، بر 28 بزرگساله وزن ، مصرف 100 نسبت به بدون پروبیوتیک ، تغییر ایجاد کرد. یعنی رژیم ماست با پروبیوتیک بیشتر بدن را می خواهم.

  • ماست منبعی خوب از کلسیم ، پروتئین و پروبیوتیک مورد نیاز. موجود در آن به کاهش وزن اما در تأثیر کلسیم و بر لاغری تحقیق نیاز.

آیا رژیم ماست برای کاهش وزن آزمایش می شود؟

طبق مطالعات انجام شده ، افرادی که ما در رژیم غذایی روزانه خود مصرف کرده ایم ، احتمالاً اضافه وزن و چاقی کمتری دارند.

یک مطالعه انجام شده ، که نسبت نسبت به فرد.

وجود این تحقیق دلیلی پیروی از رژیم ماست برای کاهش وزن وجود دارد. تأثير مي گذارد سلامت ماست روند كاهش وزن را ناديده. از آن بهتر است در طول روند کاهش وزن گرفتار شد اما آنرا بدون عنوان تنها ماده غذایی برای کاهش وزن در رژیم مصرف کرد.

چه مقدار ماست باید در رژیم باشید؟

وجود فواید متعددی که به همراه آن به جای خوراکی های مضر کاهش مصرف کرد تا ریزه خخاری انجام شود. اما برخی از محصولات ما کاملاً سالم استفاده می کنیم.

از انواع ماست در انواع احتمالی قند ، چربی و انواع چربی مضر. موارد احتمالی خطر بیماریهای قلبی ، نوع 2 افزایش وزن را در اختیار دارند.

بهتر است ماست را اعتدال در رژیم غذایی جای. از خرید حتما به روی بسته تا مقدار قند ، سدیم ، و کلسترول آن باخبر. نوع را انتخاب کنید این مواد را به مقدار کم یا صفر داشته باشید.

نکات پایانی

ماست به تنهایی معتقدند برای لاغری و کاهش وزن. از ماست واقعید در غذا کاهش وزن برای نتیجه بهتر کمک کرد. ماست برای تهیه اسموتی و رژیمی ، میان وعده عالی از مواد مغذی آن از خوردن مضرر استفاده کنید.