رژیم کتو – در مورد چه چیزی می دانید؟

سلام ، من این وبلاگ را در مورد موضوعی می نویسم که فقط باید به اشتراک بگذارم زیرا برای من و همسرم تغییر کرده است … رژیم کتو.

همسرم امسال برنامه ای برای شروع رژیم نداشت ، اگرچه هر دوی ما مجبور بودیم وزن خود را کاهش دهیم زیرا هر دو از زمان بازنشستگی در سال 2013 بیش از 20-25 پوند وزن اضافه کرده ایم.

آنچه اتفاق افتاد – در کلیسا ، زن و شوهری که پشت سر ما نشسته بودند ، با ما درمیان گذاشتند که چگونه همسرش در رژیم غذایی KETO در عرض 9 تا 10 روز 8 کیلوگرم وزن کم کرده است.

خوب ، نیازی به گفتن نیست ، این مکالمه در مورد رژیم غذایی KETO و نحوه عملکرد آن آغاز شد. آنها بدون در نظر گرفتن هرگونه گوشه و کنار نحوه عملکرد این وبلاگ ، اساساً توضیح دادند که رژیم غذایی KETO بدن شما را کتوز می کند. در زیر توضیحات مختصر و راهنمای رایگان برای شروع کار آمده است:

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++

شرح مختصر رژیم کتوژنیک چیست

رژیم کتوژنیک یک رژیم کم کربوهیدرات ، پروتئین متوسط ​​و پرچرب است که بدن را در وضعیت متابولیکی قرار می دهد که به نام کتوز شناخته می شود.

هنگامی که بدن شما در حالت کتوز قرار دارد ، کبد کتون تولید می کند ، که منبع اصلی انرژی بدن است.

رژیم کتوژنیک همچنین به عنوان رژیم غذایی کتو (رژیم غذایی با انگشتان پا) ، رژیم کم کربوهیدرات و رژیم کم چربی با کربوهیدرات کم (LCHF) نیز شناخته می شود.

چرا اینقدر عالی است و چرا جهان را به طوفان می اندازد؟

زیرا عملکرد بدن شما را به طور کامل برعکس می کند (به شیوه ای خوب) در حالی که نگرش شما را نسبت به تغذیه تغییر می دهد.

این بر این فرض استوار است که بدن شما طوری طراحی شده است که به عنوان یک چربی سوز موثرتر از یک قند سوز عمل کند.

تور رژیم غذایی KETO رایگان

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++

من و همسرم از نتایج سریع کاهش وزن دوستمان و توضیح سادگی آنچه شما می توانید و نمی توانید بخورید بسیار الهام گرفته و تحت تأثیر قرار گرفتیم – به این دلیل که نحوه خوردن ما و آنچه که ما به طور معمول از آن لذت می بریم ، اینطور نیست. به طور قابل توجهی تغییر کند

خب ، به طور خلاصه – ما چند غذای توصیه شده خریدیم و غذاهای خود را طبق پیشنهاد آماده کردیم و برای یک شگفتی بزرگ و شگفت انگیز ، همسرم 9 پوند و من 11 پوند در 8 روز وزن کم کردم.

این 4 ماه پیش بود ، و از آن زمان هر دوی ما بیش از 20 پوند و چند اینچ از ناحیه کمر ، باسن و گردن – (یک ​​تغییر کامل) کاهش یافته است. این واقعاً هیجان انگیز است وقتی دوستان و خانواده در مورد ظاهر ما نظر می دهند – و کاهش وزن ظاهری به طور مستقیم ناشی از آن است. در واقع ، ما همیشه پشت میز می نشینیم و شگفت زده می شویم – “چقدر خوب غذا می خوریم”. اغلب ما به یکدیگر نگاه می کنیم و می گوییم: “باورم نمی شود که ما اینقدر خوب رژیم می گیریم”.

ما در حال حاضر از سایر افراد در سراسر کلیسای خود می شنویم که یا من و همسرم را دیدیم ، یا از شخص دیگری شنیدیم که رژیم KETO برای ما چه کرده است – و آنها این کار را انجام داده اند و نتایج مشابهی دارند.

من می توانستم کارهای بسیار بیشتری انجام دهم ، اما همانطور که قول داده بودم ، نمی خواستم این وبلاگ را طولانی کنم ، فقط باید آن را با دوستان ، خانواده و دنبال کنندگان این وبلاگ به اشتراک بگذارم.

امیدوارم این کار به کسی کمک کند و شما را تشویق کند وقتی که امسال فقط نیاز به اندکی فشار برای کاهش وزن دارید.

راهنمای کتو رایگان اینجا!

چارلی

PS اگر وقت دارید ، برگردید و پست های وبلاگ چهار درصد من را در آدرس زیر بخوانید:

Home