زمان ، کارت نبرد ، قیمت ، محل تماشای زنده Pacquiao در مقابل Ugasزنده از T-Mobile Arena در لاس وگاس ، نوادا ، مانی پاکیائو به رینگ باز می گردد تا با Yordenis Ugas برای مسابقات قهرمانی وزنه برداری WBA مبارزه کند!

مانی پاکیائو در ابتدا قرار بود در رویداد P-FOX Sports pay-per-view با Errol Spence Jr روبرو شود ، در حالی که حریف اصلی Yordenis Ugas فابیان میدانانا بود. دو آسیب دیدگی مختلف در اواخر و ما اوگاس (26-4) را آماده دفاع از عنوان قهرمانی WBA خود در وزن متوسط ​​در برابر پاکیائو 42 ساله (62-7-2) تنها در 11 روز می کنیم. جالب اینجاست که این اولین دفاع اوگاس با همین عنوان است که توسط مرد معروف به “Pac Man” با شکست کیث تورمن در آخرین مبارزه خود در جولای 2019 به دست آمد. آیا اوگاس عنوان قهرمانی را حفظ می کند یا این جنگنده افسانه ای دوباره این عنوان را به دست می آورد؟ در شرف پی بردن هستیم

بازی پاکیائو و اوگاس از چه زمانی آغاز می شود؟ در اینجا نحوه تماشای زنده مانی پاکیائو در مقابل یوردنیس اوگاس به صورت آنلاین ، از جایزه تا اطلاعات کارت نبرد وجود دارد.

امروز چه زمانی نبرد پکن پاکویو علیه یوردنیس اوگاس آغاز می شود؟

نقشه اصلی قرار است امشب (21 اوت) ساعت 21:00 ET آغاز شود. برنامه پیش نمایش ، که می تواند به صورت رایگان در FITE TV پخش شود ، قرار است ساعت 20:00 به وقت ET آغاز شود. Dazn گزارش می دهد که نبرد بین Pacquiao و Ugas قرار بود حدود ساعت 11:30 بعد از ظهر به وقت شرق آغاز شود.

کارت مبارزه MANNY PACQUIAO VS YORDENIS UGAS:

علاوه بر Pacquiao / Ugas ، نقشه اصلی امشب نیز شامل نبردهای زیر است:

  • روبرت گررو در مقابل ویکتور اورتیز
  • مارک مگسایو در مقابل خولیو سجا
  • کارلوس کاسترو در مقابل اسکار اسکندون

از کجا MANNY PACQUIAO VS UGAS را ببینید:

روشهای مختلفی برای تماشای رویداد امشب Manny Pacquiao / Yordenis Ugas وجود دارد. این مبارزه با قیمت 74.99 دلار در FITE TV در دسترس است. وقتی از طریق FITE خرید می کنید ، می توانید رویداد را در تلویزیون هوشمند ، Roku ، دستگاه Amazon Fire ، تلفن ، رایانه لوحی ، مرورگر وب یا برنامه FITE پخش کنید. لطفاً برای اطلاعات بیشتر در مورد جریان از وب سایت FITE دیدن کنید.

اطلاعات PACQUIAO در مقابل UGAS STREAM LIVE STREAM:

Pacquiao در مقابل Yordenis نیز از طریق FOX Sports در دسترس است. وقتی از طریق FOX خرید می کنید ، می توانید رویداد را به صورت زنده در FOXSports.com یا برنامه FOX Sports ، که در Roku ، Google Play ، iTunes ، Fire TV و سایر موارد موجود است ، تماشا کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=r4G0QieuqOs

روش های اضافی برای تماشای PACQUIAO در مقابل UGAS به صورت زنده:

همچنین می توانید رویداد pay-per-view را امشب در YouTube یا از طریق بسیاری از ارائه دهندگان PPV ایالات متحده و کانادا از جمله Xfinity ، Spectrum ، Contour ، Fios ، DIRECTV ، Optimum و موارد دیگر خریداری کنید.