زوتریم – مزایا و عوارض جانبی؟

زوتریم یک مکمل کاهش وزن کاملا ارگانیک و گیاهی است که برای کمک به کاهش سریع وزن طراحی شده است. در اصل ، زوتریم یک اشتهاآور طبیعی است که با آزاد کردن مواد شیمیایی که باعث احساس سیری در معده می شود ، مصرف غذای شما را کاهش می دهد.

زوتریم چگونه با سایر قرص های کاهش وزن مقایسه می شود؟

برخلاف سایر سرکوب کننده های اشتها ، زوتریم 100٪ مکمل غذایی گیاهی است و برای استفاده طولانی مدت بی خطر در نظر گرفته می شود. این ادعا می شود که تنها قرص کاهش وزن با 8 مطالعه بالینی موفق است که مزایای زوتریم را برای کاهش سریع وزن نشان می دهد. با زوتریم ، می توانید 5 تا 10 درصد وزن بدن خود را در 6 هفته از دست بدهید.

عوارض جانبی زوتریم

زوتریم اشتهاآور کاملاً ارگانیک است و عوارض جانبی عمده ای ندارد. این شامل 3 ماده اصلی است ، یعنی گوارانا ، یربا مات و دامیانا. همه این مواد گیاهی هستند و اعتقاد بر این است که بی خطر هستند. این مواد همچنین در طب سنتی برای درمان بسیاری از بیماری ها استفاده می شود.

گوارانا دارای غلظت بالای کافئین است و به سرکوب اشتها کمک می کند. یک ماده دیگر ، yerba mate ، به افزایش انرژی بدن کمک می کند ، در حالی که دامیانا برای درمان بیماریهایی از سرفه تا یبوست تا افسردگی استفاده می شود. در بین این سه ماده ، استفاده بیش از حد از گوارانا می تواند باعث تشنج شود.

اگر به کافئین حساسیت دارید نباید از زوتریم استفاده کنید. همچنین برای افراد زیر 16 سال توصیه نمی شود.

مزایای زوتریم چیست؟

از نظر بالینی ثابت شده است که Zotrim با مزایای زیر به شما کمک می کند:

1. تنها در 6 هفته 5 درصد وزن بدن خود را کاهش دهید
2. افزایش سطح انرژی
3. کالری بیشتری بسوزانید

مزایای دیگر هزینه های کمتر در مقایسه با سرکوب کننده های محبوب است. با زوتریم می توانید بدون نگرانی در مورد عوارض جانبی سریعتر به اهداف کاهش وزن خود برسید.