ساعتها با تمرکز کامل یاد بگیرید


اینگونه است که شما با تمرکز کامل یاد می گیرید

اکثر دانش آموزان سوالی مانند این می پرسند:

چگونه می توانید با تمرکز کامل ساعت ها را صرف مطالعه کنید؟

چگونه می توانید در مدرسه بهتر عمل کنید؟

چگونه به طور م learnثر یاد می گیرید؟

چگونه می توانم در امتحان نمرات خوبی کسب کنم؟

در واقع اولین چیزی که لازم است جدی گرفتن هدف و رویاهای ما است ، چرا باید روشن باشد ، آیا من درست می گویم؟

از خودت بپرس

چرا مطالعه برای من مهم است؟

شما پاسخ هایی مانند ، برای یک حرفه خوب ، برای یک شغل خوب و برای آزادی مالی ، برای یک زندگی تعیین شده دریافت خواهید کرد. اولین کاری که اکنون باید انجام دهید این است که چرا خود را مشخص کنید:

ابتدا درک کنید که چرا باید مطالعه کرد؟
سپس ، هنگامی که جدی گرفتید ، گام بعدی نحوه یادگیری م effectivelyثر و با تمرکز کامل است.

“مطالعه” این کلمه حتی برای برخی از افراد یا دانشجویان در زندگی دانشگاهی خسته کننده است.
من درست می گویم ؟؟؟

ما همیشه از دانشگاه فرار می کنیم ، در واقع 99 درصد ما فرار می کنیم ، بنابراین در هر کلاس فقط یک یا دو رهبر وجود دارد. اما چرا فقط یک یا دو نفر برتر از کلاس 100 دانش آموز وجود دارد. دلیل آن ساده است ، فقط این دانش آموزان اهمیت مطالعه را درک کردند و برای موفقیت تلاش زیادی کردند.

به یاد داشته باشید ، در زندگی دانشگاهی ، تا زمانی که هدف دیگری ندارید ، نباید از تحصیل فرار کنید. در حقیقت ، تحصیل برای یک حرفه خوب بسیار مهم است ، اگر مطالعه نکنید ، دانش و نمرات خوبی نخواهید گرفت ، حداقل برای دانش باید سخت مطالعه کنید.

من یک نمونه ساده از کلاس خود را برای شما بیان می کنم ، در کلاس من دانشجویانی که سخت درس می خواندند و مسیر درست را طی یک سال از زندگی دانشگاهی کسب کرده بودند ، و کسانی که هرگز به طور جدی درس نخوانده بودند چیزی دریافت نکرده بودند ، اکثر آنها بیکار بودند. حتی پس از دو سال زندگی دانشگاهی ، بله ، این یک حقیقت وحشتناک است. حتی من هرگز به طور جدی مطالعه نکردم ، بنابراین زمان و تلاش زیادی برای یافتن شغل و بستر مناسب برای من نیز طول کشید.

در کلاس درس فعال باشید و برای زندگی خود ایستادگی کنید

در زندگی دانشگاهی ، برخی افراد برتر را هدف قرار می دهند و با گفتن اینکه او 24 ساعته در حال تحصیل است به آنها می خندند.

اگر در دانشگاه تحصیل نمی کنید ، تصور کنید چه اتفاقی می افتد:

1. حقوق معوقه و فاصله سالانه دریافت می کنید.

2. درصد کمتر.

3. دانش کمتر.

4. بعد از زندگی دانشگاهی ، باید تلاش بیشتری برای یافتن شغل انجام دهید.

اگر هیچ دانشی ندارید ، هیچ شرکتی شما را استخدام نمی کند و بدون داشتن دانش نمی توانید کاری انجام دهید تا مهارت های بالایی داشته باشید.

زندگی بدون دانش و مهارت بی فایده است و زندگی کالج زندگی ای است که در آن فرصت های زیادی برای کسب دانش دارید ، بنابراین لطفاً زندگی دانشگاهی خود را صرف کارهای احمقانه نکنید و هنگامی که مغز شما اهمیت یادگیری را درک کرد ، به طور خودکار تمرکز خواهید کرد. در مورد یادگیری

شما فقط باید درک کنید که چرا مطالعه مهم است

بسیاری از مردم در اینترنت جستجو می کنند که چگونه یاد بگیرند که چگونه بر مطالعه تمرکز کنند و بلاا بلا … لطفا از خود بپرسید که چرا نیاز به جستجو وجود دارد ، چگونه تمرکز کنیم. هنگامی که اهمیت مطالعه را درک کردید ، به طور خودکار شروع به یادگیری می کنید.

شما باید اهمیت مطالعه را درک کنید و به خود بگویید چرا مطالعه برای من مهم است ، چرا شغل برای من مهم است ، و سپس یک چیز را درک کنید که برای انجام یک کار یا حتی یک کسب و کار ، دانش یا تخصص باید مهارت داشته باشد به

هنگامی که در مورد یادگیری جدی می شوید ، چند تکنیک را دنبال کنید که به شما در یادگیری کمک می کند:

1. یک برنامه درست تهیه کنید:

چندین چیز را در یک روز یاد نگیرید ، لطفاً مانند امروز یک برنامه مناسب تهیه کنید. من دو فصل یا حداقل یک فصل را به طور کامل به پایان می رسانم. وقتی چندین چیز را همزمان برنامه ریزی می کنید ، به خاطر سپردن و درک آن دشوار می شود. برنامه درسی بزرگ را به اهداف کوچکتر تبدیل کنید.

2. استراحت کنید:

15 ساعت به طور مداوم مطالعه نکنید. یا 20 ساعت ، بدن ما محدودیت هایی دارد و مغز شما خیلی خسته می شود و وقتی مغز شما خسته می شود چیزی را به یاد نمی آورید ، بنابراین لطفاً بعد از 1 ساعت مطالعه حداقل 5 تا 10 دقیقه استراحت کنید. و در محیطی تازه قدم بزنید.

3. اجتناب از تخلفات:

هنگام مطالعه از نگه داشتن تلفن های همراه یا سایر عوامل مزاحم خودداری کنید ، از رسانه های اجتماعی اجتناب کنید و هنگام مطالعه از خواندن پیام های دوستان خودداری کنید ، در صورت امکان تلفن های همراه و تلویزیون را هنگام مطالعه خاموش کنید.

فقط زمانی یاد بگیرید که یاد بگیرید

فقط وقتی بازی می کنید بازی کنید

4. به آرامی بخوانید و مفهوم آن را درک کنید:

آهسته بخوانید ، مفهوم را درست بشناسید ، نمودارها را ترسیم کنید و نمودارها را تمرین کنید و سرفصل ها را به خاطر بسپارید و مفهوم و منطق هر عنوان را درک کنید: بخوانید ، به خاطر بسپارید ، تمرین کنید ، بنویسید.

5 سعی کنید 100٪ مطالعه کنید:

اکثر مردم برای سوالات مهم و همه چیز تلاش می کنند ، اما آنچه من می خواهم بگویم این است که اگر می خواهید 100 on در امتحان شرکت کنید ، باید 100 learn یاد بگیرید. لطفاً هر فصل را کلمه به کلمه و از ابتدا تا انتها بخوانید و سعی کنید هر مفهوم را به درستی درک کنید.

در هر شرایطی دانش لازم است

بنابراین ، لطفاً وقت را از دست ندهید ، فوراً مطالعه را شروع کنید ، حداقل برای آگاهی …

برای شروع مطالعه نیازی به ترفند نیست ، آنچه شما نیاز دارید این است که در زندگی و اهداف خود جدی باشید …