سرهنگ دوم استوارت شلر در زندان نظامی


پدرش گفت که افسر قوای تفنگداران دریایی ایالات متحده که به دلیل مجازات روسای خود به دلیل خروج مخرب از افغانستان برکنار شده بود در زندان نظامی به سر می برد.

سرهنگ ستوارت شلر در ویدئویی که ماه گذشته در فیس بوک پخش شد ، پس از حمله انتحاری ویرانگرانه به فرودگاه کابل که منجر به کشته شدن 13 سرباز آمریکایی و دهها افغان شد ، در رهبری ارتش مداخله کرد.

پس از بازی پرشور ، سرهنگ شلر اعلام کرد که از مقام خود کناره گیری می کند و پس از 17 سال خدمت از بازنشستگی 2 میلیون دلاری خودداری می کند.

او بعداً اعلام کرد که دستور معاینه روانی به او داده شده است.

حالا پدرش به Task & Purpose گفت که این افسر در حال حاضر در زندان است.

استو شلر سن تر ، به خبرگزاری گفت: “تنها کاری که پسر ما کرد این بود که س everyoneالاتی را که همه می پرسیدند بپرسد ، اما آنها خیلی ترسیده بودند که با صدای بلند صحبت نکنند.”

“او نیاز به پاسخگویی داشت. من فکر می کنم او حتی از ما بخاطر اشتباهاتی که کرده بود عذرخواهی کرد ، اما آنها نتوانستند ، که بسیار زیاد است.

در پی ویدئوی ویروسی خود ، سرهنگ دوم استوارت شلر دستور داده شد که تحت بررسی سلامت روان قرار گیرد.
فیس بوک

وی گفت: “آنها دستور قتل علیه او را صادر کردند و از او خواستند که صحبت نکند. او این کار را کرد و او را قفل کردند. آنها نمی دانند با او چکار کنند. “

در بیانیه ای ، سروان سام استفنسون ، سخنگوی قوای تفنگداران دریایی ، به Task & Purpose گفت که شلر “در حال حاضر در بازداشتگاه منطقه ای برای تاسیسات سپاه تفنگداران دریایی در اردوگاه لژین سپاه تفنگداران دریایی در انتظار رسیدگی مقدماتی ماده 32 حاضر است”.

وی گفت: “زمان ، تاریخ و مکان محاکمه هنوز تعیین نشده است. به سرهنگ شلر کلیه مراحل قانونی داده می شود. “

تیپ منطقه ای در کمپ Lejeune.
سرهنگ دوم استوارت شلر در سرباز منطقه ای برای تأسیسات سپاه تفنگداران دریایی در اردوگاه پایگاه تفنگداران دریایی Lejeune در بازداشت است.
USMC

شلر پدر در محل فروش گفت که پسرش یک آمریکایی مفتخر است که عاشق سپاه است.

وی گفت: “او همان پاسخگویی را می خواهد که از او و افرادش انتظار می رود.”

این افسر اظهار داشت که علیرغم اخراج ، او هنوز یک تفنگدار دریایی فعال بود – تا زمانی که استعفای خود را تکمیل نکرد ، که به گفته وی تا حدی توسط یکی از افسران سابق فرماندهی که در LinkedIn نوشت که “اگر شرافتمند است باید استعفا دهد”. ”

استوارت شلر.
استو شلر پدر ، پدر سرهنگ استوارت شلر ، می گوید که پسرش یک آمریکایی سربلند است که عاشق سپاه تفنگداران دریایی است.
فیس بوک