سوزن های تمیز به خون آبی خرچنگ نعل اسبی بستگی دارد


چارلستون ، SC – این یکی از جنبه های عجیب و کمتر شناخته شده مراقبت های بهداشتی ایالات متحده است – خون شگفت انگیز و آبی شیری خرچنگ نعل اسب بخش مهمی از آزمایش برای اطمینان از آلوده نشدن داروهای تزریقی مانند واکسن های کرونا است.

برای حفظ آن ، دروکنندگان سالانه هزاران نفر از این موجودات را به آزمایشگاه می آورند تا از بین بروند و سپس آنها را به دریا بازگردانند.

خون ، که به دلیل محتوای مس آبی رنگ آبی دارد ، تقاضای پروتئین هایی دارد که برای آزمایش LAL استفاده می شود ، روشی برای غربالگری دستگاه های پزشکی از نظر باکتری ها. جایگزین های مصنوعی به طور گسترده ای توسط صنعت مراقبت های بهداشتی پذیرفته نشده و مورد تایید فدراسیون قرار نگرفته اند ، بنابراین خرچنگ ها تنها منبع داخلی این ماده اصلی هستند.

بسیاری از این خرچنگ ها در امتداد ساحل کارولینای جنوبی برداشت می شوند ، جایی که فرماندار هنری مک مستر صنایع تخصصی را به عنوان کلید توسعه یک زنجیره تأمین پزشکی داخلی معرفی کرد ، در حالی که پیشنهاد می کند نگرانی های زیست محیطی نیز مورد مطالعه قرار گیرد.

“ما نمی خواهیم به دلایل زیادی ، از جمله امنیت ملی ، آزمایشگاه های موجود در تأسیسات چارلستون وابسته به سرزمین های خارجی باشیم که AP به ندرت به آن دسترسی داشت. ما می خواهیم تمام توان خود را به کار گیریم تا همه این عملیات مهم را به ساحل برسانیم. “

هنری مک مستر ، فرماندار کارولینای جنوبی ، در سمت راست ، یک بطری خون خرچنگ نعل اسبی ، که جزء کلیدی در آزمایش آلودگی داروهای تزریقی - از جمله واکسن های کروناویروس - است ، با Foster Jordan از آزمایشگاه های رودخانه چارلز ریور در روز جمعه 6 ژوئن. اوت 2021 ، به تصویر کشیده است. چارلستون ، SC
هنری مک مستر ، فرماندار کارولینای جنوبی ، در سمت راست ، یک بطری خون خرچنگ نعل اسبی دارد ، که یک عنصر کلیدی در آزمایشات آلودگی داروهای تزریقی – از جمله واکسن های کروناویروس است – با Foster Jordan از آزمایشگاه های رودخانه چارلز در جمعه 6 اوت 2021 ، در چارلستون ، SC
AP

خرچنگ نعل اسبی – بندپایان آبزی به شکل کلاه ایمنی با دم بلند – بیشتر شبیه عقرب ها هستند تا خرچنگ ها و قدیمی تر از دایناسورها هستند. آنها صدها میلیون سال است که در خاکهای شور آبهای ساحلی می چرخند. به گفته اداره منابع طبیعی کارولینای جنوبی ، تخم مرغ آنها منبع اصلی چربی برای بیش از دوازده گونه پرنده مهاجر محسوب می شود.

ارزش آنها در جلوگیری از عفونت پس از مطالعه دانشمندان در مورد پاسخ ایمنی آنها ، که باکتری ها به خرچنگ نعل اسبی در دهه 1950 تزریق کردند ، مطرح شد. آنها سرانجام آزمایش LAL را توسعه دادند و این تکنیک از دهه 1970 برای حفظ مواد پزشکی و مواد مصرفی عاری از باکتری استفاده می شود.

استفاده از زیست پزشکی آنها رو به افزایش است. طبق اعلام کمیسیون شیلات دریایی ایالات آتلانتیک ، 464،482 خرچنگ در سال 2018 به تأسیسات زیست پزشکی منتقل شدند.

در کارولینای جنوبی ، این تنها توسط چارلز ریور ، یک شرکت مستقر در ماساچوست انجام می شود که به گفته مقامات این شرکت ، 55 درصد از دستگاه های تزریقی و پزشکی جهان مانند کیسه های IV ، محلول های دیالیز و حتی دستمال مرطوب جراحی را آزمایش می کند.

فاستر جردن ، معاون رئیس جمهور ، به مک مستر گفت: “ما تقریبا آخرین خط دفاعی هستیم تا این داروها از منطقه تولید خارج شوند و به بیمار برسند.” اگر خون شما را لمس کند ، توسط LAL آزمایش شده است. و به احتمال زیاد توسط ما آزمایش شده است. “

هنری مک مستر ، فرماندار کارولینای جنوبی ، در سمت راست ، به عنوان Foster Jordan of Charles River Labs گوش می دهد ، در سمت چپ ، در مورد خواص خون خرچنگ نعل اسبی ، که جزء کلیدی در آزمایشات آلودگی داروهای تزریقی - از جمله واکسن های کروناویروس - است ، در آزمایشگاه چارلز رودخانه صحبت می کند. در روز جمعه 6 اوت 2021 در چارلستون ، SC
هنری مک مستر ، فرماندار کارولینای جنوبی ، در سمت راست ، به عنوان Foster Jordan of Charles River Labs گوش می دهد ، در سمت چپ ، در مورد خواص خون خرچنگ نعل اسب ، که جزء کلیدی در آزمایشات آلودگی داروهای تزریقی – از جمله واکسن های کروناویروس – است ، در آزمایشگاه چارلز است. در روز جمعه 6 اوت 2021 در چارلستون ، SC
AP

رودخانه چارلز ماهیگیران محلی را برای چیدن خرچنگ ها استخدام می کند ، فرایندی که توسط مقامات حیات وحش تنظیم می شود و تنها در یک پنجره کوچک سالیانه زمانی رخ می دهد که این موجودات برای تخم ریزی به ساحل می آیند.

پیمانکاران آنها را به تاسیسات خونریزی شرکت می برند و سپس آنها را به آبهایی که از آن آمده بودند باز می گردانند. اردن گفت به مدت یک سال ، دروکنندگان آن می توانند 100000 تا 150000 خرچنگ نعل اسبی تولید کنند و هنوز تقاضای رو به رشد را برآورده نمی کنند.

جوردن به مک مستر گفت: “ما به چیزهای بیشتری احتیاج داریم ، و افزود که شرکت او با ایالت همکاری می کند تا مناطق برداشت بیشتری را باز کند. “جمعیت ثابت است. … برای دسترسی به خرچنگ بیشتر به سواحل بیشتری نیاز داریم. “

این عمل خالی از منتقدان نیست ، برخی از آنها استدلال کرده اند که خونریزی خرچنگ ها و کشیدن آنها به جلو و عقب مضر است. به گفته اداره ملی اقیانوسی و جوی ، 10 تا 15 درصد از خرچنگ های برداشت شده در طی این فرآیند می میرند.

اتحادیه بین المللی حفاظت از طبیعت این گونه ها را به عنوان “در معرض خطر” ذکر کرد و در ارزیابی سال 2016 تعداد آنها را کاهش داد. کمیسیون شیلات دریایی ایالات آتلانتیک سهام در جنوب شرقی را در سال 2019 “خوب” ، اما در مناطق اطراف نیویورک “بد” ارزیابی کرد.

طرفداران محیط زیست سال گذشته شکایت کردند و خدمات ماهی و حیات وحش ایالات متحده را متهم کردند که از وظیفه خود برای حفاظت از مناطقی مانند پناهگاه ملی حیات وحش کیپ رومن در کارولینای جنوبی با اجازه برداشت خرچنگ نعل اسبی فرار کرده است. آنها استدلال کردند که کشتن خرچنگ ها بر سایر گونه های حرم تأثیر می گذارد. یک قاضی فدرال برداشت موقت را متوقف کرد اما پس از تجدید نظر چارلز ریور لغو شد.

پس از آنکه مقامات فدرال مجوز فعالیتهای تجاری در پناهگاه ، از جمله برداشت نعل اسب را از 15 اوت آغاز کردند ، گروههای محیط زیست در ماه جاری درخواست کردند که شکایت خود را پس بگیرند. حتی وقتی چنین مجوزهایی رد شود ، جردن مک مستر گفت که تنها 20 درصد از محصول از پناهگاه تهیه شده است و بیشتر آنها از سواحل کارولینای جنوبی تهیه شده است.

هنری مک مستر ، فرماندار کارولینای جنوبی ، جمعه 6 اوت 2021 ، در آزمایشگاه چارلز ریور ، در مورد چگونگی خون خرچنگ نعل اسبی ، که جزء مهمی در آزمایش آلودگی داروهای تزریقی - از جمله واکسن های کروناویروس - است ، سخنرانی می کند.
هنری مک مستر ، فرماندار کارولینای جنوبی ، به سخنرانی در مورد خون خرچنگ نعل اسبی ، که جزء مهمی در آزمایش آلودگی داروهای تزریقی – از جمله واکسن های کروناویروس – است ، گوش می دهد.
AP

یک جایگزین مصنوعی برای خون خرچنگ نعل اسبی وجود دارد ، اما در ایالات متحده به طور گسترده پذیرفته نشده است و رقبای بین المللی چارلز ریور در حال حاضر مواد مصنوعی تولید می کنند و برای تأیید سازمان غذا و داروی ایالات متحده تلاش می کنند ، که اردن می گوید که داخلی می تواند مانع تلاش های مشابه خود شود

جوردن گفت: “مأموریت من این است که اطمینان حاصل کنم که هر رقیبی که از چین به ایالات متحده می آید یا هر یک از این تولیدکنندگان دیگر باید از فرایند نظارتی مشابه ما برای اطمینان از ایمنی آنها عبور کند.” اگر همه این مواد مصنوعی از کشورهای دیگر تهیه شود ، ما حفاظتی را که در طول این سالها داشته ایم ، و همچنین ایمنی و کنترل عرضه دارو را از دست خواهیم داد. “

مک مستر در پاسخ گفت: “ما می خواهیم تا آنجا که ممکن است اینجا ساخته شود.”

فرماندار با صحبت از نگرانی های زیست محیطی گفت که حفظ تعادل سالم بین خواسته های علمی و اکوسیستم های ایالت که بخش قابل توجهی از صنعت گردشگری کارولینای جنوبی را پشتیبانی می کند از اهمیت بالایی برخوردار است.

“این مانند یک خانه کارت است. مک مستر گفت: “شما یک قسمت را بیرون می آورید و بقیه پایین می افتد.” “من فکر می کنم ما باید بسیار مراقب باشیم و مطمئن شویم که هر شرکت ، کسب و کار ، فعالیت ، تجاری یا غیره ، تمام الزامات را برای حفاظت از گونه ها – پرندگان ، خرچنگ های نعل اسبی ، همه انواع زندگی ، برآورده می کند. ”